Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya Allah aşkına bu Halo'nun grafikleri neydi lan öyle. Ulan gt gibi bırakmışlar resmen oyunu sanırsın yalandan yapmışlar ben son saniye yaptığım dönem ödevlerine bundan daha çok özen gösteriyordum. Xbox 360 döneminde çıkan oyunları iki makyajlasan bu kadar gözükür herhalde. Anlamıyorum hiç inanılmaz bir konsolu büyük ihtimalle çıtır çerez parasına çıkartacaklar ve üstüne ellerinde game pass var ama ne yapıp ne edip epic fail olmayı başarıyorlar her seferinde. Ts'ye benzediler iyice.
Yeni nesilin en önemli özelliği olan Raytracing’i Halo için ne kadar kullanmışlar diye bakayım dedim çok komik bir kare çıktı ortaya.

Ubisoft bile Watch Dogs Legion ile ufak ama etkileyici Raytracing şovu yaptı.
Yerdeki su birikintisinin yansımasına dikkat.

Sony yeni nesil Ratchet için bile Raytracing’in dibine vurdu.
Camlardaki yansımanın kusursuzluğu diyorum sadece.

Microsoft ise amiral oyunu olan yeni nesil Halo için Raytracing göstermeye bile yeltenmemiş belki o özelliği hiç kullanmamışlardır sonuçta oyun native 4k bile desteklemeyecekmiş.

Historia ile Gaming News: 28.07.2020

1) Ghost Of Tsushima

Ghost of Tsushima haftasonu 2,4 milyondan fazla adet satarak konsolda kendini en iyi satan yeni isim konumunu elde etti.

2) Spiderman: Miles Morales

Ps5 ile birlikte çıkacak olan yeni Spiderman oyunun Performans moduna sahip olacağı ve Ps5’in oyunu 4K’da ve 60fps’de oynatacağı açıklandı.

3) Playstation 5

Sony, corona nedeniyle açılış için 5-6 milyon Ps5 üretmeyi planlıyordu fakat yüksek rağabet ve istek nedeniyle bunu 10+ milyon adete çıkaracaklarını açıkladılar.

Buna rağmen açılışta herkese konsol yetiştirme konusunda zorluk yaşayabilecekleri söyleniyor.

4) Pes 2021

Yeni Pes oyunu bir Dlc olarak çıkacağı açıklandı. Oyun modları ve diğer içerikler geçen seneki oyunla aynı kalacak fakat oyuncu değerleri güncellenecek.

Yanı sıra Konami, Pes 2022 için çok büyük değişikliğe gideceklerini ve Fox Engine yerine oyunu yeni Unreal Engine 5 ile yapacaklarını açıkladılar.

Hatırlatma:
Ps Store’da yaz indirimleri başladı.

Hollow Knight'tı %101 bitirdim. Diğer 2 sonu alıp sonrasında gerçek son için birkaç kez kastım ama Radiance beni fazla zorladı, onu saldım şimdilik sonra canım sıkıldığında oyunda hâlâ almadığım başarımları almaya kasarım. Godmaster eklentisine de daha bakamadım, Grimm Troupe eklentisi güzeldi, onda da Nightmare King Grimm'i hâlâ yenemedim.
%111'e getirdim hatta The Radiance'ı yenip "Dream no more" sonunu da aldım, kalan %1'lik kısım ise cidden 2 haftadır uğraştığım Nightmare King Grimm. The Radiance'ı sanırım 7 ya da 8 denemede hallettim fakat NKG'de en azından 30 kez öldüm artık saymayı bıraktım. Herifin her saldırısında nereye, nasıl kaçacağımı, ne ara hasar vereceğimi çözmeme rağmen canı %75, %50 ve %25 olduğunda girdiği "balon balığı" saldırısını savuşturamıyorum. %75'in altına neredeyse her deneyişimde indirdim fakat %50'nin altına yalnızca 1 kez indirebildim. Şu forma girdiğinde ateş toplarını savuşturabilsem her şey çözülecek ama beceremiyorum. Artık ara ara diğer başarımları almak için açtığımda tekrar tekrar dövüşerek yenmeye çalışıcam. Bu arada evet, NGK Ile dövüşmek yerine başka bir yan görevi yaparsak da %1'lik ilerleme oluyor (Bunu yaparsak Grimm pılını pırtını toplayıp gidiyormuş) fakat hem Grimmchild'ın son evresine ulaşmasını hem de Grimm'i en güçlü hâlinde şans eseri bir şekilde de olsa yenerek oyundan alacağım zevkin en yüksekte olmasını istiyorum.

4) Pes 2021

Yeni Pes oyunu bir Dlc olarak çıkacağı açıklandı. Oyun modları ve diğer içerikler geçen seneki oyunla aynı kalacak fakat oyuncu değerleri güncellenecek.

Yanı sıra Konami, Pes 2022 için çok büyük değişikliğe gideceklerini ve Fox Engine yerine oyunu yeni Unreal Engine 5 ile yapacaklarını açıkladılar.
Bunu şöyle bi' 10 sene önce yapmaya başlamaları gerekiyordu. Millet manyak gibi aynı oyunu 30 defa almak zorunda kalmazdı.

Sitede benden başka oynayan var mıydı bilmiyorum da nioh’un dlc geldi:

yeni silah şöyle:

Şikayetçi değilim de iyice bloodborne’a benzedi. Hem bu oyuna özel çıkardıkları silah hem de dlc silahı bloodborne tarzı silahlar. Bleach’teki ikkaku’nun silaha benziyor.

ben daha ghost of tsushima’yı oynuyorum, iş güç de var. Nioh 2’de denemediğim silahlar da vardı. 1-2 ay sonra anca oynarım ben bunu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık