Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben hiç dancer da zorlanan görmedim yav. Aslında şöyle desem daha doğru, diğer bosslara göre daha çok zorlanan.
Ben zorlandım ne yalan söyliyeyim.

Zorlanmamaın iki sebebi var kombosu çok yüksek hasar vuruyor ve ilk saldırısını atlatamazsan ikinci saldırısı ile kesinlikle ölüyorsun. İkinci sebebi ise yakalama saldırısını dodgelasan bile bir şekilde yakalayabiliyor. Alışkanlık olarak hep hareketin ters tarafına doğru dodge atarım ama ne zaman bunun saldırısını dodgelasam yine de yakalıyordu. 35 Vigor+ Can veren yüzük+ Ember basılıyken bu yakalama saldırısının hasarı canın %80'nini alıyor zaten.

Dancer kaşarının tek zor yanı yakalaması yoksa özellikle dark hasarı veriyorsanız lime lime edersiniz. Oyunun en zor bosslarından biri diyemem ama kolay da değil hani kıvamında bir boss.

Hızlıysa kalkan kullanın. Boss bloklamaktan korkmayın. Stamina çok gidiyorsa büyük kalkan alıp güçlendirin bi de sorcery’le kalkana buff verin. 5-6 vuruşluk kombosunu bile bloklarsınız.
Grab yapacağı zaman dodge yapın, ağır 1-2 vuruşluk saldırılarda da iframe’le arkasına geçin yeter.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık