Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shadow Tactics: Blades of the Shogun oynayan var mı içinizde? Varsa önerir misiniz bu oyunu?
Efsane oyundur!!!!!!!! ama sana şunu söyleyim. Oyun, commandos ve Desperado oynadıysan aynı gelebilir, sadece tema değişikliği var. Hikaye klişe gibi gelebilir; lakin hikayenin karakterleri ile çok sağlam bağ kurabilirsin. Ki ben bayağı bağ kurdum.
izometrik strateji oyunudur, oynanış kısmı yeni karakterlerin gelmesi,silahların ve mekanların gelmesiyle sıkmıyor ve yenilikleri ile tazeliyor. Müzikleri efsane hala dinlerim. Alt tarafa örnek atıacağım. Dinleyebilirsin.
oyunun tasarımı kendine has, o yüzden görseller ve ya gameplay'den bakmanı öneririm.
Oyunda eğer iyi olduğunu kanıtlmak istiyorsan, her bölümün kendisine ait görevleri vardır. Görevleri tamamladığında da madalyon kazanıyorsun. Eğer bu görevleri yapmakta takıntılıysan, orta zorluktan başlamak zorundasın.Yüksek zorlukta var; ama cidden bayağı oturup strateji yapman gerekiyor. Ben yüksek zorlukta tam 7 saatimi verdim bir bölüme( bu belki benim beceriksizliğimdir. :D ).
Oyun hakkındaki fikirlerim bunlardır.

Müzikleri:

Diğer müziklere bakmanı pek önermem isimleri biraz spoiler vari olabilir.

Dark Souls serisinde master yapmış birileri var mı aramızda?

Ben oyunun ortalarındayım diyebilirim. Az önce pontifi kestim. Oyuna başladığım da yeni başlayanlar için tüyolar tarzı bir kaç video izledim bu yüzden zorlanmadım çok. Merak ettiğim şey ise bu videolar da bu adamlara bir çok invader geliyor. Bana bunlardan bir tanesi geldi onda da 3-4 tane yaratığı kışkırttığım için öldüm sonrasında bir daha hiç gelmedi. Bunun sebebi nedir acaba? Ben bu npc invaderlerı nasıl çağırabilirim.

Dark Souls serisinde master yapmış birileri var mı aramızda?

Ben oyunun ortalarındayım diyebilirim. Az önce pontifi kestim. Oyuna başladığım da yeni başlayanlar için tüyolar tarzı bir kaç video izledim bu yüzden zorlanmadım çok. Merak ettiğim şey ise bu videolar da bu adamlara bir çok invader geliyor. Bana bunlardan bir tanesi geldi onda da 3-4 tane yaratığı kışkırttığım için öldüm sonrasında bir daha hiç gelmedi. Bunun sebebi nedir acaba? Ben bu npc invaderlerı nasıl çağırabilirim.
Ember basman gerekiyor co-op oynayabilmek için.

asassins creed valhalla'nın 30 dakikalık oynanış videosu sizmiş doğru mu emin değilim odyssey ve orgins'i oynamadım.

Ben offline oynuyorum. İzlediğim adamda offline oynuyordu. Npc İnvaderlardan bahsediyorum. Pvp'yi moba ve fps oyunları dışında sevmiyorum.
Npc invaderlar da ember basmadan çıkmaz.Offline kavramı iki şekilde var oyunda.Bir embersiz oyun ki hiç bir invader ve yardımcı oyuncu olmaz oyunda,diğeri ise internetsiz oyun.Bu oyunda ember basarsan npc invaderlar falan gelir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık