Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ama bu oyun için alınır, müthiş ortamları var tribe sokuyor adamı bitince çok üzüldüm. Ps 4'ün bu konuda hakkını vermek lazım konsol sattıran oyun yapıyor pezolar.
Zaten bu nesilde en azından kalite bazında PS4'ü arşa çıkaran BB oldu. Net bir şekilde BB > diğer exclusive oyunlar. Şu oyun hak ettiğinin çeyreği kadar bile popüler değil ben en çok ona yanıyorum.

Zaten bu nesilde en azından kalite bazında PS4'ü arşa çıkaran BB oldu. Net bir şekilde BB > diğer exclusive oyunlar. Şu oyun hak ettiğinin çeyreği kadar bile popüler değil ben en çok ona yanıyorum.
Çoğu oyunu öttürür, akranlarından daha iyi japon fetişim olmasa Sekiro'dan da iyi diyecem de. :D

Çoğu oyunu öttürür, akranlarından daha iyi japon fetişim olmasa Sekiro'dan da iyi diyecem de. :D
Ona da içim gidiyor ama daha oynayamadım. Ama @Raiden combat hariç BB > Sekiro diyordu. Zaten BB öyle bir şey ki adamların ustalık eseri resmen aynı tür içerisinde aşacaklarını sanmam. Elden Ring'le farklı şeyler deneyeceklerini düşünüyorum o zaman bakarız gene.

Ona da içim gidiyor ama daha oynayamadım. Ama @Raiden combat hariç BB > Sekiro diyordu. Zaten BB öyle bir şey ki adamların ustalık eseri resmen aynı tür içerisinde aşacaklarını sanmam. Elden Ring'le farklı şeyler deneyeceklerini düşünüyorum o zaman bakarız gene.
BB apayrı bir dünya yav. O müzikler ve atmosfer... Düşünmek bile ıslatıyor adamı. :oleyo: Harbiden 2.'si çıksa da keyfimize baksak keşke.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık