Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Eustass Captain Kidd @Monkey D. Dragon @RedTeroR @Shakan
DS'ci tayfa toplanın hele. Nasıl olduğunu sormayın bugün Gow 4'ü oynadım 4 saat kadar. Hikaye, atmosfer falan her şeyi bir yana bırakarak şunu söyleyeyim sadece. DS tarzı dövüş sistemini almışlar mükemmel hale getirip sunmuşlar. Resmen bu iş böyle yapılır demiş adamlar. :/ Çok fenaydı cidden.

O yüzdendir ki ne yapıp ne edip bir şekilde PS4 edinin diyorum. Geçen sene satmıştım ama tekrardan alma vakti geldi artık. Özel oyunlar da şu 1-1.5 sene içerisinde art arda piyasayı patlatacak zaten. Pc'de bulamazsınız böyle oyunları.
Bütün seriyi bir konsolo entegre ettikleri an alıcam. Ama böyle parça parça sarmıyor.

Bütün seriyi bir konsolo entegre ettikleri an alıcam. Ama böyle parça parça sarmıyor.
O işi yaparlar mı bilmiyorum bu nesil için. Gerçi önceki oyunlar ile bu son oyun çok farklı zaten. Yunan tanrılarını miktikten sonra İskandinav tarafına geçti Kratos. Oyunun yapısı tamamen değişti. Ds tarzı bir oynanış yok yani önceki oyunlarda.

O işi yaparlar mı bilmiyorum bu nesil için. Gerçi önceki oyunlar ile bu son oyun çok farklı zaten. Yunan tanrılarını miktikten sonra İskandinav tarafına geçti Kratos. Oyunun yapısı tamamen değişti. Ds tarzı bir oynanış yok yani önceki oyunlarda.
Biliyorum emilatörle falan biraz oynamıştım da. Hikayeye ortasından dalmak sarmaz.

DS'ci tayfa toplanın hele. Nasıl olduğunu sormayın bugün Gow 4'ü oynadım 4 saat kadar. Hikaye, atmosfer falan her şeyi bir yana bırakarak şunu söyleyeyim sadece. DS tarzı dövüş sistemini almışlar mükemmel hale getirip sunmuşlar. Resmen bu iş böyle yapılır demiş adamlar. :/ Çok fenaydı cidden. En zor seviyesi bildiğiniz Ds zorluğu zaten.

O yüzdendir ki ne yapıp ne edip bir şekilde PS4 edinin diyorum. Geçen sene satmıştım ama tekrardan alma vakti geldi artık. Özel oyunlar da şu 1-1.5 sene içerisinde art arda piyasayı patlatacak zaten. Pc'de bulamazsınız böyle oyunları.
İlk boss efsanevi değil miydi sizce de :D Adamlar çok iyi iş çıkarmışlar ya Oyunun hardı bile dark soula yakın iken en zorunu düşünemedim. Sadece combat için bile alınır oyun. Hikayesi ve atmosferi de ayrı güzel adamlar yaptıkça yapmış.

DS'ci tayfa toplanın hele. Nasıl olduğunu sormayın bugün Gow 4'ü oynadım 4 saat kadar. Hikaye, atmosfer falan her şeyi bir yana bırakarak şunu söyleyeyim sadece. DS tarzı dövüş sistemini almışlar mükemmel hale getirip sunmuşlar. Resmen bu iş böyle yapılır demiş adamlar. :/ Çok fenaydı cidden. En zor seviyesi bildiğiniz Ds zorluğu zaten.

Amcam yazın gelirken ps4 getircem size demişti.Bakalım bir umut artık :/ Daha yeni pc almışken pedere ps4 dersem dark souls esintileri ile döver beni :)

Amcam yazın gelirken ps4 getircem size demişti.Bakalım bir umut artık :/ Daha yeni pc almışken pedere ps4 dersem dark souls esintileri ile döver beni :)
Bak adamlar Ds deki vuruş hissiyatını arttırıp üstüne tonlarca farklı dövüş mekanikleri yetenekler eklemişler resmen. Tam senlik bir şey ama taktiksel oynanış ön planda baya can hortumluyor yaratıklar hele hard da falan açtıysan.

İlk boss efsanevi değil miydi sizce de :D Adamlar çok iyi iş çıkarmışlar ya Oyunun hardı bile dark soula yakın iken en zorunu düşünemedim. Sadece combat için bile alınır oyun. Hikayesi ve atmosferi de ayrı güzel adamlar yaptıkça yapmış.
Yıllardır oyun oynarım. Kaç defa boss savaşı yaptım sayamıyorum bile. Bu oyunun başındaki boss savaşı, benim ilk 5'ime girdi bile çoktan. Efsanenin tanımı budur dedim kendi kendime. :D Vuruş hissi de kesinlikle Ds'den daha iyi.

@Eustass Captain Kidd
İyiymiş la hediye geliyorsa. Söyle de Ps4 Pro alsın bari. :/

Yıllardır oyun oynarım. Kaç defa boss savaşı yaptım sayamıyorum bile. Bu oyunun başındaki boss savaşı, benim ilk 5'ime girdi bile çoktan. Efsanenin tanımı budur dedim kendi kendime. :D Vuruş hissi de kesinlikle Ds'den daha iyi.

@Eustass Captain Kidd
İyiymiş la hediye geliyorsa. Söyle de Ps4 Pro alsın bari. :/
Şey olayı da çok iyi olmuş ben oralara kadar bakamadım oyunda artık devamını 20 nisanda deneyim edeceğim de. Nasıl desem oyunda Dark soulsta ki şey olayı varmış misal mapta gezerken çok güçlü yaratıklara denk gelip dayak yiyorsun senaryo dışında sonra diyorsun ben gideyim en iyisi güçlenince gelirim falan. Çok hoş olmuş hani adamların uğraştığı her yerden belli hani 5 yıl sürdü diyorlar ya oyunu yapması harbiden burada 5 yıllık emek var dedirtiyor oyun sana.

Tanrı ile filan dövüşüyor mu hiç ?

Tanrı ile filan dövüşüyor mu hiç ?
4 saatlik sürede senaryoda ilerlemekten ziyade sağı solu didik didik ettim daha çok. O yüzden tanrı savaşına denk gelemedim. İleride olur mu bilmiyorum. Belki oyun sonunda bir tanesiyle falan kapışırız. Tanrılarla doğrudan karşı karşıya gelme işi diğer oyunlara kalacakmış hissini verdi bana. Ha belli olmaz ama dediğim gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık