Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ds 1 için remakei bekliyorum. Ringed city baya iyi. İlk dlc buna hazırlık gibi zaten. Başlarda bir normal moplar var karlı bölgede ölmüyor şerefsizler. Mini boss gibi hepsi. Midir denen şeyi zaten yarım saatte falan kesiyon çok tank. Parasını fazlasıyla hakeden bir dlc.

Sen sus lan beni 5 saat izledin öğrendin tabi bossu.
remakei ben de sabırsızlıkla bekliyorum.İlk oyun ben de olduğundan indirimli gelecek.Gerçi olmasa da alacağım o ayrı mevzu.

Ds 1 için remakei bekliyorum. Ringed city baya iyi. İlk dlc buna hazırlık gibi zaten. Başlarda bir normal moplar var karlı bölgede ölmüyor şerefsizler. Mini boss gibi hepsi. Midir denen şeyi zaten yarım saatte falan kesiyon çok tank. Parasını fazlasıyla hakeden bir dlc.

Sen sus lan beni 5 saat izledin öğrendin tabi bossu.
200 kere öldün :(

Bloodborne herşeyi yapsam, herşeyi toplasam bile 10 saatte bitirebildiğim bi oyun. Ama 600-700 saat oynadım:D nioh olmasa 800-900 saat yapardım belki. Bunun en büyük sebebi sanırım her silahın kullanış tarzının çok farklı olmasıydı. O kadar fark var ki silah değiştirince sanki farklı oyuna geçmiş gibi hissettiğim için oyundan sıkılmadım hiç.
Soulsborne serisinin dövüş mekanikleri hayranların iddaa ettiği kadar derin, ayrıntılı değil. Hatta zor da değil. Ama çok tatmin edici.

Her kesim oynayabilsin diye 5 çeşit zorluk derecesi yapmakla uğraşmadıkları için oyun zor geliyor insanlara. Oyunun mekaniklerini düzgün öğrenmeden geçilemeyince herkes mekanikleri köküne kadar öğrendi ve tapmaya başladı. Diğer oyunlar gibi zorluk seçeneği olsa herkes R1 spamlayıp oyunu bitirerek rafa kaldırırdı. oyunun popülerliğinin en büyük sebebi bu oldu.

Dark souls'u örnek alıp oyuncuya zorluk seçme hakkı vermese olduğundan çok daha popüler olabilecek oyunlar var aslında piyasada. Mekaniklerini anlamadan düşük zorlukta oyunu bir tuşa basarak bitirip 7/10 skor veren çok site var internette. Bu adamlar aynısını dark souls'a yapamadı işte :D

Souls serileri için ayrı konu mu açılsa ki?
Bu arada Ds2 life gemler falan olmasına rağmen bana zor geldi.Aslında ne güzel ilerliyordum fazla ölmeden şu at arabasıyla karşılaşana kadar.Bossa gitmesi o kadar uzun sürüyor ki,arada o kadar agresif düşmanlar çarpık yollar zehirler falan var ki yıldım.Sonra baktım ki optionalmış.
Çok garip oyun ama gerçekten.Gargayoleleri,Ruin sentinelsi,Ornsteini,Lost sinnerı falan tek denemede geçip convertus demona 7 kere şişman dragonslayer bossuna 5,6 kere falan öldüm :D Pcde oynuyorum oyunları.Ds1i oynamıştım ilk inanılmaz zor gelmişti.Fakat 2. oyuna kıyasla biraz daha çerez kalıyor aslında.
Son olarak mace + kalkan candır.

God of War’ı erken oynama şansı bulan kişiler öve öve bitiremiyorlar, derecelendirme kuruluşları da baya yüksek puan vermişler. Çoğu tam puan vermiş. Oyunun içi ağzına kadar doluymuş, yan görevler ve dünyada yapılacak bir ton şey varmış.

God of War’ı erken oynama şansı bulan kişiler öve öve bitiremiyorlar, derecelendirme kuruluşları da baya yüksek puan vermişler. Çoğu tam puan vermiş. Oyunun içi ağzına kadar doluymuş, yan görevler ve dünyada yapılacak bir ton şey varmış.
Evet öyle youtube oyun sayfaları da baya övdü bu oyunu. Hikayesi baya iyiymiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık