Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
4 saatlik sürede senaryoda ilerlemekten ziyade sağı solu didik didik ettim daha çok. O yüzden tanrı savaşına denk gelemedim. İleride olur mu bilmiyorum. Belki oyun sonunda bir tanesiyle falan kapışırız. Tanrılarla doğrudan karşı karşıya gelme işi diğer oyunlara kalacakmış hissini verdi bana. Ha belli olmaz ama dediğim gibi.
Zaten şey nasıl desem Yünan mitinde ki tanrılar daha böyle gaddar ama iskandinav da ki kötü tanrıları saymıyorum Odin ve tayfası falan çok iyilik sever tabi ki yeri geliyor acımasız oluyorlar ama hak edene insanlarını koruyup kollayan tipler. Hani onlarla ters düşmemiz için sağlam bir olay olması lazım eski oyunlarda ki gibi direk bize kızıp dalacak tipler değil bunlar Ben oyunun finalinde Kratos abimizin çok mühim bir olaya karışacağını düşünüyorum. Ondan sonra ise ikinci oyunda olaylar patlak verecektir.

Zaten şey nasıl desem Yünan mitinde ki tanrılar daha böyle gaddar ama iskandinav da ki kötü tanrıları saymıyorum Odin ve tayfası falan çok iyilik sever tabi ki yeri geliyor acımasız oluyorlar ama hak edene insanlarını koruyup kollayan tipler. Hani onlarla ters düşmemiz için sağlam bir olay olması lazım eski oyunlarda ki gibi direk bize kızıp dalacak tipler değil bunlar Ben oyunun finalinde Kratos abimizin çok mühim bir olaya karışacağını düşünüyorum. Ondan sonra ise ikinci oyunda olaylar patlak verecektir.
Valla isterlerse iyilik abidesi olsunlar gene fark etmez. Kratos'un olduğu yerde diğer tanrılar barınamaz. :/ Yanlışlıkla da olsa melek gibi Athena'yı bile deşti adam. :D

Bu Bannerlord'u yapcaklarına keşke satsalardı oyunun haklarını.Dandik bir şeye benziyor oyun bu kadar süre sonunda hayal kırıklıgı olucak gibi.Güzel bi mekanik yakalamışken satıp önüne bakcaklardı yanlış karar verildi.
Türk oyun yapımım konusundada yenilik,tecrübe filan gibi şeyler sağladıgını hiç sanmıyorum.
Bannerlord'u cıkarmaya çalışmak zarar oldu ancak.

4 saatlik sürede senaryoda ilerlemekten ziyade sağı solu didik didik ettim daha çok. O yüzden tanrı savaşına denk gelemedim. İleride olur mu bilmiyorum. Belki oyun sonunda bir tanesiyle falan kapışırız. Tanrılarla doğrudan karşı karşıya gelme işi diğer oyunlara kalacakmış hissini verdi bana. Ha belli olmaz ama dediğim gibi.
Öyle diyorlar sağlam bosslar var ama GoW 3'teki kadar değilmiş filan.

Bak adamlar Ds deki vuruş hissiyatını arttırıp üstüne tonlarca farklı dövüş mekanikleri yetenekler eklemişler resmen. Tam senlik bir şey ama taktiksel oynanış ön planda baya can hortumluyor yaratıklar hele hard da falan açtıysan.
Bakacaģız.Hele bi oynayalım da.God of warı Dsden önde tutulabilecek tek şey Kratos.Geri kalan konularda zorlaması lazim geçebilmek için.

Yıllardır oyun oynarım. Kaç defa boss savaşı yaptım sayamıyorum bile. Bu oyunun başındaki boss savaşı, benim ilk 5'ime girdi bile çoktan. Efsanenin tanımı budur dedim kendi kendime. :D Vuruş hissi de kesinlikle Ds'den daha iyi.

@Eustass Captain Kidd
İyiymiş la hediye geliyorsa. Söyle de Ps4 Pro alsın bari. :/
3 5 sene önce bunun velet benim laptopu düşürüp kenarlarını kırmıştı.Yaptır diye 200 euro vermişti zamanında ama içine sinmemiş.Yılbaşına geldiği zaman yazın gelirken ps4 getircem size demişti.Pro olsun deyince bakarız o kadarına demisti ama ps4e fitim ben.Gow ve bloodborne oynayayım yeterli :D

Bakacaģız.Hele bi oynayalım da.God of warı Dsden önde tutulabilecek tek şey Kratos.Geri kalan konularda zorlaması lazim geçebilmek için.

3 5 sene önce bunun velet benim laptopu düşürüp kenarlarını kırmıştı.Yaptır diye 200 euro vermişti zamanında ama içine sinmemiş.Yılbaşına geldiği zaman yazın gelirken ps4 getircem size demişti.Pro olsun deyince bakarız o kadarına demisti ama ps4e fitim ben.Gow ve bloodborne oynayayım yeterli :D
Zaten biliyorum senin için bir oyunun Ds seviyesine gelemeyeceğini kolay kolay ama her türlü Ds ve bb tarzı oyunların yanına koyacağın kesin Gow oyununu. Her türlü tekrar tekrar oynatacak bir oyun olmuş gibi duruyor. Daha sadece ilk iki saati deneyim edebildim bir şekil de ama oyun gittikçe daha da güzelleşiyor deniyor. Birde yanımızda ki oğlanda oyuna baya renk katmış kratos ile atışmaları falan çocuğun kişiliğinin oyunda ilerledikçe olgunlaşıp daha oturaklı hale gelmesi falan baya derinlik katmış oyuna diyorlar tamamen bitirenler oyunu. Çünkü ilk başta şüphe çoktu çocuğun yapay zekası yetersiz kalır mı hani çok fazla ayak bağı olur mu veya hani oyuncuyu sıkar mı falan diye bayağı iyi yedirmişler. Birde kratos tam bir türk babası olmuş. :ehe:

Brawlhalla oynayan var mı? Kendimi bir türlü geliştiremiyorum şu oyunda düşük elmas yüksek plat seviyeleri arasında kaldım. Oyunu bırakmıştım bir yıl önce, yeniden başlayayım dedim. Yeni mekanikler (dash) filan gelmiş. İyice kötü oynuyorum şuan, alışamadım yeni mekaniklere :D İlle iyi oynayanlara değil yazım, silver olup daha iyi oynamak isteyenlerle de oynayabilirim.

bu mod çok daha iyi. İçinde diplomasi de var.
benim dediğim mod diplomacy değil dostum diplomacy litdum başka lordların ordularında askerlik bile yapabiliyorsun.
Bu Bannerlord'u yapcaklarına keşke satsalardı oyunun haklarını.Dandik bir şeye benziyor oyun bu kadar süre sonunda hayal kırıklıgı olucak gibi.Güzel bi mekanik yakalamışken satıp önüne bakcaklardı yanlış karar verildi.
Türk oyun yapımım konusundada yenilik,tecrübe filan gibi şeyler sağladıgını hiç sanmıyorum.
Bannerlord'u cıkarmaya çalışmak zarar oldu ancak.
Bannerlord gösterildiği gibi olursa efsanevi bir oyun olacak kötüleme boşuna dünyadaki çoğu oyuncu bu oyunu bekliyor merakla.
Türkçesi var mı ? :D Türkçesi yoksa oynamam,anlamadığım hikayeyi oynamayı sevmiyom,isterse yılın oyunu seçilsin :D
Türkçesi var yapan eleman türk galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık