Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yap bir şeyler aga 2 güne 750m yaparım kadro değerini bende paramı biriktiriyorum 3.defa 200m görecek bütçem :cool: :D
Olum futbolcu az olduğu için adam satılmıyor. Adam satılsa o paraya alacak adam yok bir daha al sat yapmak zorunda kalıyorum. Oyuncu alınca kadro az diye yine satılmıyor.

Çok değişik bir sistemin içine düştüm. Oyun resmen bana ''Efsaneler zoru başarmalıdır'' diyor. Başka bir açıklama yok yani. :a:

Yap bir şeyler aga 2 güne 750m yaparım kadro değerini bende paramı biriktiriyorum 3.defa 200m görecek bütçem :cool: :D
Oğlum sen niye bizim saf menajerlere fahiş fiyatla yaşlı oyuncularını kakalıyon? Utan mıyorsun dimi? Birde gelmiş burda laubalice övünüyon.:of:
Ayıp ayıp.:hıh:
Costa, willian, Asamoah vs hep kakalayıp kazandığını +100lükler basıyon.:mad:
Sonrada; "kodrom sopor oldo yo.":D

Oyuna gelmen sayın menajerler.:artiz:

Oğlum sen niye bizim saf menajerlere fahiş fiyatla yaşlı oyuncularını kakalıyon? Utan mıyorsun dimi? Birde gelmiş burda laubalice övünüyon.:of:
Ayıp ayıp.:hıh:
Costa, willian, Asamoah vs hep kakalayıp kazandığını +100lükler basıyon.:mad:
Sonrada; "kodrom sopor oldo yo.":D

Oyuna gelmen sayın menajerler.:artiz:
Olum ben al demedim la onlara kendileri alıyor valla saolsunlar :D ama westham'a kaybettiğim maç biri son dk ilk 11 deki oyuncumu almış o maçı kaybettim mesala böyle hayınlıklar da oluyor :mincika:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık