Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Allah nasip ederse bir kaç gün içinde 2. Çocuğum doğacak. Biraz stres biraz heyecan tam anlamıyla bu sezon ilgilenemiyorum. Yoksa takımım fena olmadı. Toparladım baya takımı.
Allah analı, babalı, sağlıklı, mutlu bir yaşam nasip etsin bahtı açık olsun :) Ee küçük fandaşımız kız mı erkek mi adını Zoro mu koyacaksın Nami mi :D

:D

Elaleme bot gelirken bana neden City geliyor.:(
Senin gibi fikstür şansımızda yok.
Neyse benim hedeffim lig zaten:D

@Daredewill üzerimize oyunlar oynanıyor yoldaş.:(
Aynen taktik icabı o kupa senin.:ehe:

@Sir Crocodile Bota mı la?vOası pemier lig.:a:
Sınıftan ve yurttan arkadaslarla lig kurmuştuk ünideyken o lig de atmıştım arkadaşa. Bayağı bir konuşmuştuk nasil oluyor falan diye. O rekorum benim.

Tek başıma girim 11 tane falan da atmiştim. Burada oluşturduğumuz ligde de 8 atmıştım bir arkadaşa :a:

Allah nasip ederse bir kaç gün içinde 2. Çocuğum doğacak. Biraz stres biraz heyecan tam anlamıyla bu sezon ilgilenemiyorum. Yoksa takımım fena olmadı. Toparladım baya takımı.
Tebrikler. Allah analı babalı sağlıklı büyütsün gardaş. Kasma gelecek sezon daha rahat olursun ligi boşver bebekle igilen.

@Daredewill Tamam kupa senin kimsseye verme.

Bu takımın derdi ne arkadaş? Güçlere bakınca zirveye oynayan takımlara denk olabilecek bi 11 var. Çoğunluk gibi 4-3-3 oynatıyorum ama 7 maçta ala ala bi galibiyet aldım. :( Bu maçta da üstün oynadığım halde elenmişim.

@Sir Crocodile bakma sen buna üzerine oynayıp psikolojik baskı yaratmaya çalışıyor Selim o maçta benide yatırdı iddiada sana vermiştim ama bir daha ki karşılaşmaya kadar sen ona 200m kadro değeri fark atarsın :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık