Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OSM (Online Soccer Menager) Korsan Fan Ligi için davet !

KorsanFanLigi

• İngiltere Ligi

• İspanya Ligi

• İtalya Ligi

• Almanya Ligi

• Fransa Ligi

• Türkiye Ligi

• Brezilya Ligi

• ABD Ligi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La kardeşim sizin gareziniz bana mı biri kamp basar kimi taktik kasar :D benim maçtaki taktiği bırakmasaydın beni yendiğine göre herkesi yenebilirdin :rolleyes:
Takımı güçlendirdikçe 4-3-3 oynamaya geçtim diğeri 4-5-1 di. Ona dönünce o kadar transfer falan boşa gidecek gibi geliyor. :D Biraz daha denerim bunu, olmazsa dönüş yapcam mecbur.

Allah analı, babalı, sağlıklı, mutlu bir yaşam nasip etsin bahtı açık olsun :) Ee küçük fandaşımız kız mı erkek mi adını Zoro mu koyacaksın Nami mi :D
Amin teşekkürler. Alya Elif inşallah ismi.
Allah analı babalı büyütsün. :)
Bilseydim yenmezdim lig de :oleyo2:
Başkan yapacak birşey yok. Hele bir katılsın aramıza bereketiyle bol bol gol atariz.
Tebrikler. Allah analı babalı sağlıklı büyütsün gardaş. Kasma gelecek sezon daha rahat olursun ligi boşver bebekle igilen.

@Daredewill Tamam kupa senin kimsseye verme.
Teşekkürler. Zaten hiç bu kadar az ilgilendiğim lig olmamıştı. Sizde bunun farkındasınızdır.
Sağlıklı analı babalı büyüsün, tebrikler.

Elenmen iyi oldu, kupa benim ya, boşa adamları yormazsın işte.:D
Teşekkürler. İnşallah en geç salı günü aramızda olacak.

Hep aynı mazaret.:artiz:
Sanki yedek oyuncuların 80-85 gücünde.
Benim takım Watford farkında mısın? Yedek oyuncum bile yok. O maç bir de kırmızı cezam vardı oyuncusuzluktan orta saha olan Illaramendiyi sağ bek de oynattım. Onun bile mazaretini yazmadım. Beni kendinle karıştırma :artiz: :a:
@Sir Crocodile bakma sen buna üzerine oynayıp psikolojik baskı yaratmaya çalışıyor Selim o maçta benide yatırdı iddiada sana vermiştim ama bir daha ki karşılaşmaya kadar sen ona 200m kadro değeri fark atarsın :D
Kupada da kazanmışım zaten bugün. Ama yedek oyuncularım yok takım çabuk yoruluyor. Para yok oyuncular aç aç! Para yapmam lazım yedek oyuncu almam lazım ama pera yok pera :(

Benim takım Watford farkında mısın? Yedek oyuncum bile yok. O maç bir de kırmızı cezam vardı oyuncusuzluktan orta saha olan Illaramendiyi sağ bek de oynattım. Onun bile mazaretini yazmadım. Beni kendinle karıştırma :artiz: :a:

Kupada da kazanmışım zaten bugün. Ama yedek oyuncularım yok takım çabuk yoruluyor. Para yok oyuncular aç aç! Para yapmam lazım yedek oyuncu almam lazım ama pera yok pera :(
İlk 11i önce 90 ortalama yapacaktın sen 95 yapınca yedeklere para kalmamış haliyle takım planlaması çok önemli aga bu sene kupa alamazsan bu yüzden olacaktır :cool:

İlk 11i önce 90 ortalama yapacaktın sen 95 yapınca yedeklere para kalmamış haliyle takım planlaması çok önemli aga bu sene kupa alamazsan bu yüzden olacaktır :cool:
Olum takımı geliştirdim ben kalite böyle değildi. Neyse bir şekilde para bulup iyi bir kaç yedek alıp akdroyu rotasyona sokmam lazım. Yoksa 2 kulvarda zirveye oynayamam. Hallederim ben sıkıntı yok. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık