Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Smoker ile Hina'yı görmek isterdim bir tek

ama illa herkesi shipliceksem :d

Shanks-Makino (gerçi yanlış hatırlamıyorsam bir kapakta makino anne olmuştu o yüzden bunuda geçelim :d)

Franky - Robin
Usopp - Kaya
Luffy - Nami
Zoro - Tashigi (Perona ile çok kararsız kaldım :/)
Sanji - Vivi
Chopper'ada ayarlasınlar bi geyik mink :D
Brook'un işi zor :/ belki brook'un kemiklerini sevdiği için minkler olabilir :d ya da ope ope no mi' ile sonsuz yaşam kazanmış bir kadın karakter felan bilemiom be brook :/

Luffy ve Zoro aseksüel bence. Zoro'dan emin değilim, onun için hedefi daha önemli olduğundan öyle bir izlenim yaratıyor olabilir. Ama Luffy bence çok net aseksüel. Gerçi Luffy=Roger diyorsak belki büyürse ama... Tabii Luffy her yönüyle Roger olacak diye bir şey de yok.

Usopp x Kaya garanti.
Viola x Doffy favori çiftim.
Luffy hadi biriyle oldu diyelim. Olacaksa kesinlikle Margaret olacak bunu da yazıyorum. O kızın gözü Luffy'de kaldı ve Oda inatla bunu bizim gözümüze soktu.

@Magmana aseksüel olduğunu zannetmiyorum luffy'nin alabastada hamamda nami'yi çıplak gördüğünde ve bon clay naminin vücuduna dönüşüp soyunduğunda tepki göstermişti, şuan hatırlayamadığım 1 sahne daha vardı öyle yani sadece şaşırma tepkisi gibi değildi bence onlar

çok saf ve içi temiz luffy'nin ama aseksüel bir karakter o tepkileri vermez bence

@Magmana aseksüel olduğunu zannetmiyorum luffy'nin alabastada hamamda nami'yi çıplak gördüğünde ve bon clay naminin vücuduna dönüşüp soyunduğunda tepki göstermişti, şuan hatırlayamadığım 1 sahne daha vardı öyle yani sadece şaşırma tepkisi gibi değildi bence onlar

çok saf ve içi temiz luffy'nin ama aseksüel bir karakter o tepkileri vermez bence
Luffy'nin beğeni algısı farklı sadece.

İçimden bir ses Bonney'le aralarında bir şeyler olacak diyor :p

Oda'ya o sahne sorulduğunda çevresindekileri taklit ediyor gibi bir cevap vermişti diye hatırlıyorum.

Yanlış hatırlıyorsam, öyle bir şey yoksa bu zaten direkt Nami demektir çünkü bu çocuk Hancock'u da çıplak gördü...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık