Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Op romantizm konusunda cok zayif hep eksik.. Naruto da sevgili olup evlenen bir suru karakter oldu Op'da ise hala tik yok. o_O

Op romantizm konusunda cok zayif hep eksik.. Naruto da sevgili olup evlenen bir suru karakter oldu Op'da ise hala tik yok. o_O
Olmasın zaten yakışmaz ki. Hele tayfa içinde bu tip bir ilişki niyeyse çok çirkin olurdu gibime geliyor. Maceralarının saflığına gölge düşecekmiş gibi :)

Neden olmasin ? Kac yil devam ediyor en azindan bir ikilinin askini izlemek isteyen bir suru insan vardir..^^
Kaç yıldır olmaması esasında olmayacağının da bir göstergesi işte. Gerçek One Piece izleyicileri böyle şeyler beklemiyor seriden. Gerçek One Piece izleyicileri diyerek seni ya da diğer insanları dışladığımı düşünme. Senin gibi biri için(Kötü bir anlamı yok.) Naruto gibi romantizmin içinde bariz bir şekilde olduğu seriler daha iyi. Paylaştığın şarkılar, sözler vesaire bunu belli ediyor. Ama bu One Piece değil.
Olmuyor değil ağaç bile ne durumda baksana. :D Romantizm var olmasına da üstü genelde kapalı.Violet vs.Mangaka göstermiyor sadece kamera başka yöne bakıyor.
Aynen öyle. Aslında bazı şeyler gösteriliyor fakat bunlar yukarıdaki arkadaşın olduğu gibi ana karakterler üzerinden gösterilmeyecek.

Kaç yıldır olmaması esasında olmayacağının da bir göstergesi işte. Gerçek One Piece izleyicileri böyle şeyler beklemiyor seriden. Gerçek One Piece izleyicileri diyerek seni ya da diğer insanları dışladığımı düşünme. Senin gibi biri için(Kötü bir anlamı yok.) Naruto gibi romantizmin içinde bariz bir şekilde olduğu seriler daha iyi. Paylaştığın şarkılar, sözler vesaire bunu belli ediyor. Ama bu One Piece değil.

Aynen öyle. Aslında bazı şeyler gösteriliyor fakat bunlar yukarıdaki arkadaşın olduğu gibi ana karakterler üzerinden gösterilmeyecek.
Evet yazdiklarin cok dogru o yuzden OP'de aradigimi bulamadim sarmadi beni hem drama hem de romantizm'de zayif oldugu icin..^^

Evet yazdiklarin cok dogru o yuzden OP'de aradigimi bulamadim sarmadi beni hem drama hem de romantizm'de zayif oldugu icin..^^
Drama var bence ve o yönüyle de çok seviyorum One Piece'yi.

Duygusal ilişkiler de var kısmen. Senor Pink'in geçmişini ben çok beğenmiştim açıkçası. Usopp ve Kaya arasında da ince talı bir duygu vardı. Fazlası gelmez One Piece. Çünkü çok fazla konu var. Seri biter bir çok ufak şey de cevapsız kalır muhtemelen. Ha en son evlilik vs görürsek Luffy-Hancock yerine Luffy-Margaret görmek isterim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık