Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Viola Sanji sırıtmıyor. Hancocku Luffye aşık etmesi bir şeyi göstermez Oda'nın, adam makarasına yapar...
İşte o senin düşüncen. Ona bakarsan Zoro ve Robin onlardan bin kat daha muhteşem duruyor bana göre.

Yani kısacası bahane üretmeyin boşuna. Oda isterse yapar bu kadar basit. Hancock örneğini verdim zaten.

He bu arada söylemek isterim ki Nami bile Luffy'den büyük. Bütün yollar aynı kapıya çıkıyor yani :DDDD

Seri romantizmin r'si ile bile ilgilenmiyorken, tartıştığınız şeylere bak. :(
Misal;

Mangaka Hancock'u Luffy'e aşık etmiş. Adam kendi ship sevdasından bunu görmezden gelip romantizmden bahsediyor. :(
Emre :rolleyes:

Yanin şimdi Hancock'un Luffy'e aşık olduğu bir gerçek. Hatta Oda bunu unutturmayıp kapakta bile kadını aşk mektubu yazarken, Luffy posteri astırırken gösteriyor. Yani hiçbir şey imkansız değil :fool:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Shanks x Makino var işte boru gibi :cool:
Onun dışında bence Luffy bir kız bulucak sonra o kız intihar edecek... Dram :(

Tutkunun adasi Dressrosa da olmayan romantizm hiçbir yerde olmaz daha da.

Gizli bir Doffy Viola varmış onu da bu yetişkin serisi değil açıklamıyoruz olanları diye örtbas etmiş.

Sofimalite

Hancockun Luffye aşık olması ayrı bişey, Luffy x Hancock ilişkisi ayrı bişey. Dediğim gibi, Oda makarasına koymuştur böyle bir şeyi. Böyle bir ilişkinin gerçekleşeceğini düşünmüyorum.

Sanji ve Violet.
Perona ve Mihawk.
Marco ve Monet.
Zoro ve Robin.
Luffy ve Nami.
Luffy ve Hancock.

(Bence Hancock ve Luffy güzel bir çift olabilir. Günümüzde çiftler hep "yakışıklı erkek + güzel kız" şeklinde oluşmuyor sonunda değil mi? Neticesinde Hancock'un Luffy'e aşık olmasının sebebi de tipi değil (olamaz da zaten :D), adamlığı. Luffy adamdır. Delikanlıdır. Hancock'un geçmişte aldığı yaraları manevi olarak gayet kapatır. Sahip çıkar ona.)

Her şey tamam da şu Zoro ve Robin yazanları anlamıyorum. 9 yaş büyük Lan Robin Zoro'dan. Zoro'nun 3 tane ablası olsa en büyük ablası Robin olurdu. Ne alaka yani ? :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık