Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Gerçekleşmesinden En Çok Korktuğunuz Senaryo

One Piece'te Olmasından En Çok Korkuğunuz Senaryo Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Reenkarnasyon: bu senaryonun gidişine göre değişkenlik gösterebilir. mesela konu iyi bağlanırsa, tatmin ederse bunda herhangi bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Uçuk güçler: elbette uçuk güç seviyesine gelecektir. böyle uzun bir seri için normal karşılanabilir.

Retcon: bir sürü yapılıyor ama yinede çok önemli bir detay değiştirilirse içime sinmez.

Hızlı hikaye anlatımı: o kadar zaman izlediğim detaycı bir animeyi bir anda ivediyle bitirilmesi hoşuma gitmez.

Hikayenin sündürülmesi: bu zaten yapılan bir olay. benim için bir problem oluşturmuyor. Hatta zevkime zevk katar.

Bazı önemli gizemlerin açıklanmaması: en berbatı, bu. aklımda soru işareti kalmasını istemem. bunu işaretledim.

Finalin tatmin etmemesi: önemli olan final değil işleyiş.

Yeterince aksiyon olmaması: yeterincenin kastı kişiden kişiye değişir ama az ve öz olmalı.

Karakterlerin hikayelerinin eksik bırakılması: burada önemli faktör hangi karakter olacağıdır. o yüzden önemli bir karakterinin hikayesinin eksik veya boşluklar olacak şekilde bırakılması kötü olur.

Altyapısı olmayan karakterler çıkması: bu zaten olan bir şey. bunda sıkıntı yok.

Son düzenleme:
Kopukluk ve Reankarnasyon. Korkmadığım/Emin olduğum tek konuda Finaldir Heralde. Finali bu kadar Hyplanan, Finalin düşünüldüğü iyi olduğu bu kadar vurgulanan başka seri görmedim. O yüzden tek korkmadığım konu sanırım. Ha bir de bir dirilme olacağını sanmıyorum.

luffy'yi ilk sayılardan beri doğru bildiğini pervasızca yapan, özgürlüğüne düşkün biri olarak tanıdık. seri bitimine yakın tutup da "aslında luffy'nin kendine ait saf bir iradesi yoktu" iması taşıyan saçma bir reenkarnasyon kurgusu görmek en büyük hayal kırıklığı olurdu. o noktadan sonra gizemler açıklansa ne finali en epik şekilde bitse ne, hiçbir anlamı kalmaz benim için.

Tek oy verebilmek kötü olmuş. Bu arada “hikayenin sündürülmesine” tek oyu ben atmışım. Bu da one piece okucuyu-izleyicisinin mekan-zaman kavramanın ne denli derin olduğunu gözler önüne seriyor !?

Tek oy verebilmek kötü olmuş. Bu arada “hikayenin sündürülmesine” tek oyu ben atmışım. Bu da one piece okucuyu-izleyicisinin mekan-zaman kavramanın ne denli derin olduğunu gözler önüne seriyor !?
Anketten net bir sonuç alabilmek adına tek oy yaptım. Fazlası, yorumla belirtilebilir zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık