Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Gerçekleşmesinden En Çok Korktuğunuz Senaryo

One Piece'te Olmasından En Çok Korkuğunuz Senaryo Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Oden karakter olarak sevilesi bir tip bile değil.Wano'da yılanın başına küçükken ezmek varken Roger ile dolaşan adamdan birşey beklenmez.Oden'in fanları Luffy tayfadan birine zarar geleceği halde macerasına devam etse en fazla linçleyen olurlardı kendi sevdikleri karakter aynısını yapmasına rağmen.
Bu çok kişisel bir bakış. O yüzden uzun uzun tartışmaya gerek yok. Ben Oden'i günahsız, suçsuz görmüyorum. Yanındaki en yakın samurayları bile öyle görmüyordur ama seviyorlar. Benimki de buna benzer.

Luffy'ye gelince, Luffy'nin de bugüne kadar bencillikleri, hataları olmuştur ama en sevdiğim 2.karakterdir. (Zoro-Kuma sahnesine kadar 1'di hatta.) Luffy'yi, Oden'le kıyaslamam bile. Oden gitsin, Wano'da çelik çomak oynasın. :flaugh:

Bu çok kişisel bir bakış. O yüzden uzun uzun tartışmaya gerek yok. Ben Oden'i günahsız, suçsuz görmüyorum. Yanındaki en yakın samurayları bile öyle görmüyordur ama seviyorlar. Benimki de buna benzer.

Luffy'ye gelince, Luffy'nin de bugüne kadar bencillikleri, hataları olmuştur ama en sevdiğim 2.karakterdir. (Zoro-Kuma sahnesine kadar 1'di hatta.) Luffy'yi, Oden'le kıyaslamam bile. Oden gitsin, Wano'da çelik çomak oynasın. :flaugh:
Oden'i başta seviyordum ama fanları sağolsun kendisinden soğuttular.WG ve Reddit'te karakteri tüm zamanların en iyi karakteri ilan eden kaynıyordu.Adamlara diyemiyorsun ki daha durun seri bitmedi.

Aynen D. ne demek oluyor diye kaptanına sormamış Roger’a soruyor.Oda kesin der Xebec’in D. olduğunu bilmiyorlardı.İyi de kardeşim niye bilmiyorlarmış böyle saçmalık mı olur.
Söylemiştir illaki gerçek adını Xebec. Gazetelerde adını görünce adımı eksik yazıyorlar korkudan deme olasılığı yüksek.

Beyazbıyık'ın yarası da retcon. Can ciğer iki adam gibiydiler ne ara yardı Roger :D Roger değil mi yoksa kesen?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık