Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Gerçekleşmesinden En Çok Korktuğunuz Senaryo

One Piece'te Olmasından En Çok Korkuğunuz Senaryo Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    146
Final şimdiden klişe kokuyor. Kötü karakter, kötü hikaye işlenişi, aksiyon azlığı bunlar olan şey zaten. Benim aklıma farklı bir şey gelmedi ama ankete göre gizemlerin çözülmemesi olur herhalde, ya da açıklansa bile basit kalırsa diyeyim.

Hikayenin hızlı işlenmesi, bazı gizemlerin açıklanmaması, karakterlerin hikayelerinin eksik kalması ve alt yapısı olmayan karakterlerin çıkması seçeneklerinin yaşanacağından kendimce eminim, kabullendiğim için bunlardan korkmuyorum. Kalan seçeneklerden en çok görmek istemediğim reenkarnasyondur, karakterleri oldukları gibi bıraksınlar lütfen.

Ölü dirilmesi sanırım, özellikle Roger ve WByi Moria ile uyanmış görürsek bir mutsuz olurdum. Reenkarnasyona okeyim, alıştım

Bir kere öncelikle şunu söyleyeyim,bu şıklardan en az biri gerçekleşir,tamamen kusursuz hiç bir seri olamaz.
Hiç eksiksiz bitirse bile tatmin olmayan okuyucu olur.

1)Reenkarnasyon:Böyle bir şey çıkacağını sanmam,karakterler birbirlerinin iradelerini taşıyorlar bence.Çıkarsada çok mühim değil benim için.

2)Edo tensei olmasın bu istemem,One piece evreninde pek mümkün görmediğim için oy vermedim.

3)Uçuk güçler her şonende,god mode açmış son bir boss çıkar,güç dengelerinin içine eder.Hiçte sevmem bu durumu,Op'ta olmaz inşallah.Şonen klasiği olduğu için olabilir.Oyumu buna verdim.

4)Retcon'a gelirsek hali hazırda Roger'ın Beyazsakal'a verdiği yara gibi bir retcon var.(Belki sonrada çizer de,şuanlık retcon)Hatırlamadığım bir,iki retcon daha vardır belki seride.Sonuç olarak bence çok aşırı olmadıktan sonra o kadar önemli değil.

5)Bazı gizemlerin açıklanmaması; D. nedir ?,Miras alınan irade nedir ? Antik krallık,One piece nedir ? Gibi serinin en önemli unsurlarını bana göre açıklamama gibi bir şansı yok,açıklamazsa zaten Op diye bir seri okumadım farz ederim.
Ama bir Nami'nin soyadını açıklamazsa o kadar da takmam mesela.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık