Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'de Retcon

One Piece'de Retcon var mı?

• Kullanılan toplam oy
    29

Bu da sayılıyor mu? Zoro'nun gözü ilk böyle çizmişti sonra da çizim hatası diyerek değiştirmişti.

Supernovalar ve onlarla alakalı her şey retcon diyebiliriz. Oda onları 2 haftada tasarlayıp seriye ekleşmişti diye hatırlıyorum. Aslında seri ilk aşamada 500 bölüm tasarlandığı için, çoğu şey ekleme.

İlk gösterdiği şey derken? İlk Camie'yi kurtarırken gösterdi. Luffy'ye öğretirken göstermedi. :D Ben de yanlış yazmışım önceki yorumumda. Hancock'un kardeşleri falan kullanamıyor. en azından bildiğimiz bu.

ilk gösterdiği yer burası.

Burada da hakinin asıl gerçek dövüşlerde geliştiği söyleniyor. Yani her şey öğretmekle olmuyor. Gerçi yinede hiç bahsetmemesi işin saçma kısmı.

Gözlem hakisini geliştiren her kişi geleceği göremiyor. Luffy'nin görme sebebi başka. Doğasında vardı zaten bu.

Göstermekten kasıt Luffy'nin Rayleigh'i görmesi değil öğretmeye başlarken anlatması.

Hancock'un kardeşlerini yanlış hatırlıyor olmalıyım. Net bir şekilde Luffy'ye dokunmadan savunabiliyorlar diye biliyordum.

Ancak Sentomaru'nun kullanımı da yine aynı yere geliyor.

Göstermekten kasıt Luffy'nin Rayleigh'i görmesi değil öğretmeye başlarken anlatması.

Hancock'un kardeşlerini yanlış hatırlıyor olmalıyım. Net bir şekilde Luffy'ye dokunmadan savunabiliyorlar diye biliyordum.

Ancak Sentomaru'nun kullanımı da yine aynı yere geliyor.
Yok işte onların kullanımı ileri seviye değil. :D İleri seviye olan Ray'in, Camie'yı kurtardığı sırada yaptığı teknik. Hyogo, Luffy'nin bilinçsizce yaptığı şey benim öğretmek istediğimden de öte diyor. Luffy ise bu Ray'ın yaptığı teknikti diyor.

One Piece'de güzel bağlanıyor gene olaylar ya değiştirilse de. Serinin ilk yarısı haki olmayan sahnelere haki düşüncesine soktu. Şu Zoronun Mr1i kesmek için Wanonun anlattığı hakiyi kullanması gibi.

Naruto'da falan Zabuzaya MS açmayan Kakashi gibi soru işareti bırakmıyor pek. Kakashi bayılıyordu o sharinganda bile.

Yok işte onların kullanımı ileri seviye değil. :D İleri seviye olan Ray'in, Camie'yı kurtardığı sırada yaptığı teknik. Hyogo, Luffy'nin bilinçsizce yaptığı şey benim öğretmek istediğimden de öte diyor. Luffy ise bu Ray'ın yaptığı teknikti diyor.
Luffy üst üste iki iyi teknik öğrenecek o zaman. Tamam şimdi anladım.

Sanji var yürüyen bir retcon mesela. Adama geçmiş diye retcon dayadı Oda. Fakat biz geçmiş diye yedik.

Kaido’nun görüntüsü retcon yedi. Öküz gibi lapa gibi bir şeydi bunun tipi. Kaslı ve bambam çıktı.

Luffy’nin geçmişi baya retcon yedi. Garp baya retcon yedi.
Garp ne retconu yedi ya?

Rakip denmedi ya hiç. İkisi de ayarı yiyip dönmüş. Şuan ne çiziyorsa o zaman da onu ima etmeye çalışmış.
Moria için Kaido ile dövüşebilecek kadar güçlü deniyor. Crocodile ise Whitebeard'ın yüzüne çok güçsüzleşmişsin diye bağırabiliyor. Onu geçtim Stampede filminde bile Crocodile için Rayleigh ile eş seviyede biriyle eşit dövüştüğü söyleniyor. Ha ben bunu ciddiye bile almıyorum o ayrı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık