Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Şok haber.

Bugün öğle saatlerinde east blue de eve yapılan bir baskında kişilerin yuvarlak bir masaya toplanıp ağır şekilde kılıç kokladığı
Tespit edildi.
Gerekli merkez birimlerine iletilip kılıçlardaki yoğun powerup kokusunun azaltılması talep edildi.
Fanlar duruma tepkili. Bu durum karşısında ne yapacakları bilmiyorlar.
Tekrardan sizlerle olacağız.

Evet son dakika haberleri ile devam ediyoruz!!!

- kızıl kınların yanına oden kılığıyla giden bon-clay o-kikuyu alıp oradan uzaklaştı!

-Sanji eichiro odaya özür mektubu yarazarak affını diledi!

-Death note kaidonun adını yazan yagami ligth defterin yanışını izledi!

- Zoronun kızıyla yattığını öğrenen oden çatıda katliam yaptı!

-Momonosukeyi yamatonun elbisesinin içinde gören sanji onu tekrar kinge verdi!

- iki yıllık aradan sonra ilk gelen kişinin Zoro olduğunu gören rayleighten bir daha haber alınamad!

- Queene tokat atan chopperin robinden eğitim aldığı onaylandı fakat bu tokatın ardından chopperin eli alçıya alındı!

- Robin ve black Maria savaşını izleyen brook kan kaybından öldü!( Pardon arkadaşlar düzeltme yapmamı istediler o zaten ölü yhohohoho)

-Reveride onaylanan yeni evlilik yasasına göre kendi boyunun 1.5 katından büyük biriyle evlenmesi yasaklandı bu olayın ardından Neptün tutuklandı.

Bizden bu günlük bu kadar bizden sonra 10dklık bir gear4 arası ve ardından yeni başlayacak olan, ak sakallı Sanjinin sunduğu ZİNA NEDEN KÖTÜDÜR (ÖZEL)adlı programı başlayacaktır.

Son düzenleme:
Evet son dakika haberleri ile devam ediyoruz!!!

- Zoronun kızıyla yattığını öğrenen oden çatıda katliam yaptı!

-Momonosukeyi yamatonun elbisesinin içinde gören sanji onu tekrar kinge verdi!

- Robin ve black Maria savaşını izleyen brook kan kaybından öldü!( Pardon arkadaşlar düzeltme yapmamı istediler o zaten ölü yhohohoho)

Bizden bu günlük bu kadar bizden sonra 10dklık bir gear4 arası ve ardından yeni başlayacak olan, ak sakallı Sanjinin sunduğu ZİNA NEDEN KÖTÜDÜR (ÖZEL)adlı programı başlayacaktır.
Bunlar özellikle çok iyi olmuş. :alkis::alkis::alkis::alkis:

İzlanda’da bir çocuk “Ben Sakazuki’yim.” diyerek kendini yanardağın kraterinden aşağı bıraktı.Çocuğun amiral lobisi İzlanda şubesine kayıtlı olduğu ve yüksek fanatizmiyle tanındığı biliniyor.Çocuğu arama çalışmaları sürerken Amiral lobisi eşbaşkanları sensey ve Montana ortak açıklama yaptı : Biz olay esnasında gece nöbetini tutan vatan evlatlarını teftiş ediyorduk.Olayı duyunca bizde şok olduk bizim bu olayla herhangi bir alakamız yok.Yahu Sakazuki uçmaz ki bir kere ? Olayla ilgili soruşturma devam ederken amiral lobisi soruşturmaya tam destek vereceğini açıkladı.Yaşanan olaylar neticesinde Star Tv One Piece serisini yayın programından kaldırdığını açıkladı.

Son düzenleme:
Kod adı "Kizaru" olan piyade er Fazıl Kaya fazla gevşek hareketlerinden dolayı Adana'da kör kurşuna kurban gitti. Arkasında gözü yaşlı bir çocuk bırakan kizaru memleketinde toprağa gömülmek üzere Marijeoise naaşı gönderildi.
Kizarunun öldüğünü duyan abisi(akainu) Adana'da volkan patlamasına sebep oldu. Adanalılar bu olay üzerine acılı abiyi teselli için 1.5 Adana ikram ettiler. Olay büyümeden tatlıya bağlandı.

Şok şok şok!!

Onigashima merkezde büyük olay, yaşlı bir kadına darp olayı :

Onigashima merkezinde olan bu olayda charlotte linlin isimli bir yaşlı bir kadın trafalgar law ve Eusstas kid isimli iki tane serseri tarafından darp edildi, olayın mağduru charlotte Linlin bize durumu şöyle anlattı :

- kırk yılın başı eski arkadaşımı ziyaret etmeye gelmiştim, bir baktım karşıdan iki tane genç geliyor yaralıydılar meğersem eski arkadaşım kaidodan dayak yemişler neyse onlara bulaşmadan arkadaşımın evine giderken yolumu kestiler ya tayfan ya poneglyph'in diye, bende sahip olduğum şeyleri korumak için kendimi savunucaktım ki bu ikisi benimle uğraşmak istemeyip beni merdivenden aşağı fırlattılar.

Mağdur Linlin sözlerine şöyle devam etti

- bütün bunların sorumlusu roger isimli birisi bu gençleri serseriliğe o özendirdi.

Yapılan araştırmalarda bu iki serseriden law isimli olanının dressrosa merkez hastanesinin eski bir doktoru olduğu ve olay anında yanında keskin uzun bir bıçak, kid isimli olanında yeni dünya mahallesinde bir hurdacı olduğu ve olay anında yanında kuru sıkı bir tabanca taşıdığı biliniyor, suçlular henüz bulunamasa da emniyet kuvvetleri çalışmalarını sürdürüyor.

Suçların bulunması dileği ile.

1000 bölüm lastik lastik deyip milleti darladıktan sonra lastikle olmayacağını anlayıp dansöz gibi kıvıran Oda'ya bir tepki de Asena'dan:Mesleğin adını çıkarıyorsun. Azıcık adam ol lafının arkasında dur.

Şok Şok Şok

Bepo kaptanını kurtardıktan sonra şunu açıkladı:" Sanırım yeni bir kaptan yeni bir yolla adım atacağız. Artık kaçmanın zamanı değil." dedi.

İsmini vermek istemeyen bu haftaki Gerçekler Açığa Çıkıyor konuğu samimi itiraflarda bulundu.
-Kayboluyorum diye dalga konusu oluyorum ama aslında kaybolmuyorum sadece güçlü birileri ile karşılaşmaktan çekiniyorum malum bir daha kimseye yenilmeyeceğim sözü verdim. Oha amiral geldi ne yapacağız ? Wow şu çitada kim gel çatıdan düşüp uzaklaşalım..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık