Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Konu basit.Zaytung haberlerini bilirsiniz.Gerçek olduğu sanılan bazen ciddi ciddi inanılan bazen de ağır ironi içeren haberlerdir.Kimi insanlar gerçek olduğunu düşünür kimileri de sahteliğinden dolayı gülüp geçer.

Bu konuda One piece mangası,Shonen Jump,One piece magazin,one piece ciltleri yada E.Oda hakkında zaytung haberleri paylaşalım.Aklınıza gelebilecek herşey için kısacası.Ama aralığı da abartmayalım genel olarak one piece haberleri üzerine olsun.Bakarsınız bazıları gerçek olur değil mi kim bilebilir.;) Başlangıçta 3 haber benden gelsin...

Haberler

-
İnternet forumlarındaki yorumları görmek için 1 saatini ayıran Oda çok ilginç bir manzarayla karşılaştığını söyledi.

Oda : Mihawk'ın seviyesi konusunun 1000 sayfaya ulaştığını gördükten sonra Jump yöneticilerini arayıp onlara nerede yanlış yaptığımı sordum.

- Geçen hafta ağlayan yeni one piece editörü bu haftayı da boş geçmedi.

- Oda'nın eşi one piece severlerin ilgisini çekecek açıklamalarda bulundu.

- Kocamın Sanji'yi benden kıskandığı için onu kötü durumlara düşürdüğü söylentisi tamamen yanlış.Sanji karakteri favorilerimden biri değil.Tam tersine bir gün ona bu karakterden artık sıkıldığımı seriden çıkartması gerektiğini söyledim.Bunu yapamayacağını ama aklında başka fikirler olduğunu söyledi.Gelecek hafta Okama Sanji kapağına bakıyordum...

Sanji o şekilde kalmaya devam edecekti ancak daha sonra Jump duruma müdahale etti ve editörü onu ikna etmeyi başardı.

Dünya Hükümeti'ni sarsan olay!

Sakazuki, Kutsal Ejderler ile birlikte protokolden izlediği Loguetown İdman Yurdu ve Alabasta SK arasında olan müsabakada sinirlerine hakim olamayıp volkan gibi patlayınca, 33 Kutsal Ejder hayatını kaybetti, 112 kişi de ağır yaralandı. Olay sonrası kaçan Sakazuki'yi aramaya çalışmaları sürüyor.

Dünya Hükümeti'ni sarsan olay!

Sakazuki, Kutsal Ejderler ile birlikte protokolden izlediği Loguetown İdman Yurdu ve Alabasta SK arasında olan müsabakada sinirlerine hakim olamayıp volkan gibi patlayınca, 33 Kutsal Ejder hayatını kaybetti, 112 kişi de ağır yaralandı. Olay sonrası kaçan Sakazuki'yi aramaya çalışmaları sürüyor.
İyiymiş. :D İşte bu tarz şeyler bekliyorum.Zaten yazılıyordu arada artık bu konuya yazılır ilham verebilir hehe.

Şok Gelişme! Mihawk'ın Genç Sevgilisi mi var?

Mihawk bu iddialar hakkında açıklamalar bulundu.

-Perona ile aşk yaşadığımız tamamen yalan. Kız Thriller Bark'tan buraya kadar uçup gelmiş ne yapsaydım o yaralı haliyle kızı mı kapı dışarı etseydim? Kız zaten Moria'yı öldü sandığı için üzgündü bende misafirperver biri olduğum için 2 yıl boyunca kalemde ağırladım, besledim. Aramızda hiç bir şey olmadı Zoro'ya sorabilirsiniz. Moria abimi severim sayarım ama onun kızı gibi gördüğü birine göz koyacak kadar düşmedim. Zaten kız Moria'nın yaşadığını duyunca kendi isteğiyle gitti, kal diye zorlamadım. Ayrıca bazı arkadaşlar Shanks ile Makino için kavga ettiğimi söylemiş. Yahu Makino kim? Yok öyle bir şey. Ben 20 senedir kalemden dışarı çıkmıyorum nereden tanıyayım East Blue'daki köyün birindeki kızı.

Son düzenleme:
Zoro'dan şok sözler

One Piece'in sevilen karakteri Zoro'dan şok sözler. One Piece isimli manganın en sevilen karakterlerinden olan Zoro, geçtiğimiz gün gazetemize sansasyonel bir röportaj verdi. Ünlü kılıç ustası, şu sözlerle senarist Oda'ya ateş püskürdü:

"Tayfada herkesin kendi arcı var. Nami için 30 bölüm çizdi. Robin için az daha ölüyorduk. Franky tayfaya katılsın diye tüm water yedi boyunca beyefendinin donunu taşıdık. O aptal aşçı bile kendi arcına sahip oldu; fakat ben hala sahne alamadım."

İyice sinirlenen kılıç ustası, kılıcının kabzası ile yere vurduktan sonra sözlerine şu şekilde devam etti.

" Sabaody'de bir gemi kestirdi ve sonrasında yüzüme bakmadı. Bir gözüm yıllardır kapalı. Sözde Wano'da gözümü açtıracaktı ama artık açsam bile o gözle görebileceğimi düşünmüyorum. Artık zaten Yonkou falan görmek istemiyorum. Bir yıkımcı ile kılıç bile tokuştursam yeter. O aptal aşçı sırf bu yüzden benimle dalga geçiyor. "

Sevilen kılıç ustası Zoro, bu şartlara rağmen kendisini destekleyen fanlarına teşekkür etmeyi ihmal etmedi

" Bazen yorumları okuyorum. Zoro şunu alır, Zoro bunu alır yazıyorlar. Kimden bahsettiklerini bilmiyorum çünkü büyük insanlarla bir türlü karşılaşamıyorum. Yine de ne olursa olsun beni destekleyen fanlarıma teşekkür ediyorum."

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık