Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Zaytung Haberleri

Beklenmedik Gelişmeler,Öğrenince Ne Kadar Faydalı Olduğunu Göreceksiniz...

Darbe mi oldu?Akainu Darbe.Darbe ne zaman oldu?
Kutsal ejderler darbe mi?Kılıçlar Darbeyle mi Goroseilendi?
Okullar ne zaman açılacak?Tenryuubitolar orzbu mudur?

Filo Amirali Sakazuki,diğer Amiraller ve Kılıç Timi denilen gizli bir örgütün yardımıyla Gorosei'yi Darbe ile devirdi.İddialara göre Akainu'nun darbe yapmasının sebebi Gorosei ile Yonkoular arasındaki illegal bağlar.
Wano'daki casusların istihbaratı Hükümet'e bağlı bazı organizasyonların orada olduğu ve Shogunla bağlantıları olduğu iddia ediyor.Filo Amirali Cumhurbaşkanı Prezident Presentation'ı yeni bir sıkıyönetim ilan etti.Kutsal Ejderler zincirlenerek Toplama Kamplarına gönderiliyor.Detayla alakalı kısa belgesel:

Mihawk gazetemize ortalığı karıştıracak açıklamalarda bulundu.Söyleşiden önemli noktaları sizlerle paylaşıyoruz.

--- Erkan12 yakamdan düşsün. ----

Mihawk : Bu Erkan12 adlı şahsın kişiliğime ve ünvanıma yaptığı saldırılardan artık bıktım usandım.Savcılıktan uzaklaştırma kararı dahi çıkarttık ama yine engel olamadık.Karalama kampanyası uluslararası boyutlara taşındı.Malesef ki bu yüzden Twitter hesabımı Türkiye'ye kapamak zorunda kaldım.

---- Shanks ile olan dostluğumuzu bozamayacaklar. -----

Sürekli birşeyler söyleniyor ağzı olan konuşuyor.Shanks'e yenilmişim Shanks kılıç ustası değilmiş gazozuna dövüşmüşüz gibi söylemler duyuyorum.Aramızı açamayacaklar...
Shanks kardeşimi çok severim.Uzun yıllardır süren bir dostluğumuz var bu yüzden mf savaşına devam etmedim.

---- En iyi değil en güçlü yazıyor. ----

Sürekli ünvanımla ilgili sorular alıyorum.Hayır arkadaşlar en iyi değil en güçlü yazıyor.İtibarıma gölge düşürmeye yönelik bu spekülasyonları kınıyorum.Ünvan sahte de değil elimde bizzat 5 kadimin imzaladığı mühürlü belge var.

---- Evet erteliyorum bir itirazınız mı var ? ----

Düelloları erteliyorum diye dalga geçiliyormuş.Şartlar ne gerektiriyorsa onu yaparım.Peki bu erteliyor diye dalga geçenler olayın devamını biliyorlar mı ? Bir düelloyu en fazla 3 gün ertelerim.Vista'nın 3 gün yas tutmasına izin verdim sonra da ifadesini aldım.Hatta kendisinin aldığı yaralardan dolayı karasakal korsanlarıyla olan dövüşe katılamadığını duydum.

---- Perona ile gayet seviyeli bir ilişkimiz var. ----

Magazinde çıkan haberlerin aslı astarı yoktur.Bir gün bir baktım genç sevgilisine ada satın aldı yazıyor manşette.Peki benim niye bundan haberim yok !
Son olarak da Moria ile görüntülendiği benden ayrıldığı yönünde haberler çıktı.Hayranlarım üzülmesinler bu haberler tamamen asılsızdır.Avukatlarım konuyla ilgileniyor büyük bir dava açmaya hazırlanıyoruz.

OLAY AÇIKLAMA!!!

MARİNİFORD'DA TOKAT YİYEN DOFLAMİNGO'DAN LADY CROCODİLE HAKKINDA DUYULMADIK İTHAMLAR, İNANAMAYACAKSINIZ!

Şeytani Karizması ile bilinen Royal Shicibukai Doflamingo'yu Marineford sonrasında suratındaki tokadın izi hala sıcakken yakaladık ve konuşturduk. Kendisi eski kırığı Lady Crocodile hakkında verdi veriştirdi.

"Arkadaşlar, kendisi ile zamanında düzeyli bir birlikteliğim olmuştu ancak sonrasında onu, lolita sevgimden dolayı şeytana, yani kendime uyarak Sugar ile aldattığım için küs ayrılmıştık.
Kendisi sonrasında öfkesinden ve acısından kendini hormona verip erkeğe dönüşmüş ardından da aşk yaşadığımız mekanlara katlanamayıp çöllere atmıştı. Aradan geçen bunca zaman ve olaydan sonra artık soğumuştur, en azından iki medeni insan gibi iş yapabiliriz diye umduğumdan Marineford'da ortaklık teklif etmiştim. Ancak verdiği tepki bana karşı hala kızgın olduğunu gösterdi. Bu yüzden belki tekrar bir şansımız olur diye düşündüm ve ona o çölü ve çakma soylu Nefertari ailesini boşvermesini, benim gerçek krallığıma gelmesini teklif ettim. 'Gel, sarayının hanımı, krallığının kraliçesi ol, bırak bu hormonları' dedim. Çaktı bir tane. Neymiş efendim ülkem küçükmüş, neymiş efendim orada antik silah varmış. Dedim "Boşver antik silahı ben de daha güçlü bir istihbarat var, hem de birinci ağızdan." Bir tane daha çaktı. Neymiş efendim, zamanında Sugar için de 'sadece bacım' demişim. İkisi aynı şey mi?
Kadın milleti işte."

Herkesi kendini geliştireceği yere yollayan kuma Sanji yi neden cehenneme attı?

Kuma neden hafızasını sildirdi?

Thousand Sunnyi koruma görevini neden yaptı?

Krallıktan korsanlığa, korsanlıktan devrimciliğe ve devrimcilikten robotluğa uzanan yol yazı dizisi pek yakında...
Zalim kuma dan köle kumaya. Bu yazı da gözyaşlarınızı tutamayacaksınız.

Wanoda inanılmaz bir haberle ülke çalkalanıyor!

Wanonun zirvesinde 9 kın ile kaido arasında savaş sürerken, kınları ve kaidoyu şaşırtan bir gerçek gün yüzüne çıkıyor! Hadi hep beraber birinci ağızdan dinleyelim.

Kinemon: "Kaido 20 yıl önce yendiğin kişi benim sağ kolumdu! O zamanlar net hatırlamıyordum bazı şeyleri, geçici hafıza kaybım vardı ve bu yüzden kim olduğumu bilmiyordum seninle o yüzden karşılaşamadık... Şimdi kendini hazırlasan iyi edersin, Ben Oden gibi yufka yürekli değilim!!! huraaaaa"

9 Kın: "Ohey Ohey kin şakayı bırak, burada ciddi bir savaşın içindeyiz, BİZ BİLMEDEN sana mı hizmet ettik! Saçmalamayı kes kin, LORD ODEN senin gibi vasıfsız birinin adamı olamaz!!!"

Kinemon: "Beni iyi izleyin o zaman, bu anlamsız savaşa bir son vereceğim."

Kaido: "Na Nanii !! Saa sa sağğ kol kolun mu? Lanet olası ODEN! senin adamınmıydı!!! Baganaaaaa. Tasuke Tasukete "
9 Kın:

Amazon yüksek bütçeli dizi projesi Lord of the Rings'i iptal etti.

Yerine daha yüksek bütçeli olan "Lord of the Silhouettes" isimli dizi projesini hayata geçirmeye karar verdi. Dizi eline geçtiği kişinin herkesi silüet olarak görmesini sağlayan bir kalemin gerçek efendisi olan bir mangakadan saklanarak yok edilmeye çalışılmasını konu alıyor.

Japon okuyucuların dikkatini çeken daha sonra twitterden da sordukları "Neden Sanji'yi böyle komik durumlara düşürüyorsun?" sorusuna One piece yazarı Eichiiro Oda'dan yanıt geldi;

Eichiiro Oda ;İlk başlarda çok memnundum ,insanlar evlenme teklif ederken Sanji'ye benzemeye çalısıyordu bir moda haline gelmişti.
Fakat Japonya'da artan taciz vakaları mangakaları da hedef göstermeye başladı .Son dönemde Sanji maskeli 4 kişinin tamamen çıplak bir şekilde Tokyo üniversitesi yakınında yaptığı hareketler de inanılmaz utanç vericiydi.

Shueisha'dan gelen bir telefonda;Sanji'yi artık fantezi aracı olarak değil kadınları güçlü gösteren birey olarak çizmem söylendi.

Hollywoodu da vuran pandemiden etkilenen Christopher Edward Nolan, Tenet filminden sonraki projesinin One Piece olduğunu bildirdi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık