Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Senaryonuz

Konu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    66
Son düzenleme:
Ayıp ayıp hocam ben kimseyi tasfiye etmem. : P Telden giriyorsun sanırım : ))

Sen bura da belirtmemişsin ben söyleyeyim anladığım kadarıyla -Akainu ana karakter olsaydı- ne olurdu üzerine bir senaryo yazmışsın. Güzel bir fikir fırsat bulunca sakin kafayla okuyacağım. Şimdiden eline sağlık.
öyle mi olmuş. olur öyle mühim değil
bir kaç kere reklam yapmıştım yazarken ondan artık belirtmiyorum :D

Nihai Zoro vs Mihawk düellosu başlamıştır.Dövüş kıran kırana geçmektedir.Bir hamlede kılıçlarıyla birbirine yüklenirler.Mihawk fiziksel gücüyle geri püskürtür Zoro kayalara çarpacak kadar güce maruz kalmıştır ancak toparlamasını bilir. Ancak lanetli kılıçla yüzü kesilmiştir. Zoro : Bu nasıl olur kılıcı sıkı tuttuğuma eminim.Mihawk : Eğer o kılıcın kan isteğini karşılayamazsan sahibini cezalandırır.En baştan onu hiç almamalıydın.Zoro kılıcı tekrar savurur ama istediği yöne gitmez.Dövüş devam eder her iki tarafta tamamen bitik vaziyettedir.Zoro ise artık b.haki kullanamamaktadır.Tüm hakisini tüketmiştir.Mihawk : Sanırım hakin bitti.Ee kaçmayacak mısın ? Kılıcını kolayca kırıp seni öldürebilirim.Zoro :Hayır bir savaşçının onuru vardır.Bunu yapmaktansa seppuku yapmayı yeğlerim. Devamı gelecek........ (Telefondan zor oluyor.)

Nihai Zoro vs Mihawk düellosu başlamıştır.Dövüş kıran kırana geçmektedir.Bir hamlede kılıçlarıyla birbirine yüklenirler.Mihawk fiziksel gücüyle geri püskürtür Zoro kayalara çarpacak kadar güce maruz kalmıştır ancak toparlamasını bilir. Ancak lanetli kılıçla yüzü kesilmiştir. Zoro : Bu nasıl olur kılıcı sıkı tuttuğuma eminim.Mihawk : Eğer o kılıcın kan isteğini karşılayamazsan sahibini cezalandırır.En baştan onu hiç almamalıydın.Zoro kılıcı tekrar savurur ama istediği yöne gitmez.Dövüş devam eder her iki tarafta tamamen bitik vaziyettedir.Zoro ise artık b.haki kullanamamaktadır.Tüm hakisini tüketmiştir.Mihawk : Sanırım hakin bitti.Ee kaçmayacak mısın ? Kılıcını kolayca kırıp seni öldürebilirim.Zoro :Hayır bir savaşçının onuru vardır.Bunu yapmaktansa seppuku yapmayı yeğlerim. Devamı gelecek........ (Telefondan zor oluyor.)
Hahahaha fazla göndermeli olmuş bu :hhh:

Bu aslında spoiler tarzı ama atacak başka uygun konu göremedim.

- Chapter 1047 -

Marco hasır şapka tayfasıyla buluşur.
Kaido için ittifak olacaklarını söyler.
- Fakat şunu unutmayın o şey dünyanın en güçlü canavarı.
Mihawk'ın sadece bir yara bırakabildiğini duymuştum onu birebir dövüşte yenebilen sadece kaptanımız olmuştu.
Bunu yapmaya hazır mısınız ?
Luffy onu kesinlikle indireceğini ve kk olacağını söyler.
Law planlarından bahseder Wano sonrası bir adaya daha uğramaları gerekmektedir.
- Planımız için gerekli olan anahtar orada yatıyor.O silah fabrikasında !

- Chapter 1047 -

Mihawk'ın sadece bir yara bırakabildiğini duymuştum onu birebir dövüşte yenebilen sadece kaptanımız olmuştu.
147 bölüm ne olacak yav?

- Chapter 1047 -

En heyecanlı yerinde kesildi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık