Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Senaryonuz

Konu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    66
Öncekiler: http://www.korsanfan.com/konu/one-piece-senaryonuz.6266/page-8#post-801909
Bölüm XXX: Gizli Koz

5 gün sonra…

Sunny

Nami: Ha?! Wano’ya varacağımızı sanıyordum?

Sanji: O zaman buraya dönmüş olmalılar. Ters giden bir şeyler mi oldu?

Caesar: Kaido’ya meydan okuyup sağ kalmayı mı düşünüyordunuz?

Chopper: Kapa çeneni! Niye bizimlesin hâlâ pislik?

Jinbei: Ne yapacağız Luffy-kun?

Luffy: Tırmanalım.

Brook: (Caesar’ı göstererek) Bu çılgın işimize yarayabilir.

Caesar: Ne?! Bu sefer olmaz!

Bir süre tartışıldıktan sonra Caesar ikna olmak zorunda kalır ve Zou’ya tırmanmaya başlarlar.

FB

7 gün önce…

Wano

Usopp: Burada güvende olacak mıyız?

Robin: Shogun çoktan bizi fark etmiştir.

Usopp: Böyle şeyler söyleme!!!

Zoro: Öyle bir şey olursa Shogun’u öldürürüz. (Gülümser)

Franky: Süper!!!

Usopp: Bağırmasana Franky bizi duyacaklar!

Kin’emon: Luffy-kunları beklemek zorundayız. O arada Kanjuro ile burada olduğumuzu samuraylara bildireceğiz.

Canavar Korsanlar

Ginrummy: İyi ki yaşam kartınıza sahipmişiz Jack-sama.

Jack: Lanet olası fil!!!

Gifters: Nereye gidiyoruz Jack-sama. Kaido-sama sizi çağırmıştı ama…

Jack: Önce Minklerin işini bitireceğiz!!! Adamımızla irtibata geçin hemen!

6 gün önce…

Zou

Wanda: Carrot iyi mi merak ediyorum.

İnuarashi: Endişelenme, Pedro ve kurtarıcılarımızla beraber.

Bariete: Canavar Korsanlar geldi!!! Jack yaşıyormuş!

İnu: Sicilian herkese haber ver, Zou’yu ne pahasına olursa olsun koruyacağız!

Wanda bu arada Den Den Mushi ile Zorolara haber verir.

Jack: Demek hâlâ yaşıyorsunuz (Sheepshead’ya bakar!)

Jack mamut formunda İnu’ya doğru koşmaya başlar. İnu kılıcını çeker. Diğer tarafta da Gifters ve Pleasureslar Wanda ve Silahşörlerle çarpışmaya başlarlar.

FB biter

Zou

Luffyler Zou’ya tırmanmayı başarırlar. Karşılarında gördükleri manzara karşısında hayretler içinde kalırlar.

Chopper: Burada neler olmuş böyle! Eskisinden daha kötü hâlde!!!

Bariete: Herkes şehrin merkezinde! Olanları size orada anlatacağız gelin benimle.

Luffyler Zorolarla karşılaşırlar. Wanodakiler hariç herkes oradadır.

Luffy: Neler oldu burada böyle? Neden yaralısınız Zoro, Law?

Law: Hasır Şapka-ya. İnuarashi öldü.

Carrot: Olamaz!

Luffy: Bu imkânsız! Çok güçlü görünüyordu! Bunu kim yapmış olabilir?!

Law: Jack.

Luffy: Ona gününü göstereceğim!!!

Zoro: Buna gerek kalmadı Luffy! İşini çoktan bitirdik.

Wanda: (Ağlamaklı bir sesle) Carrot sağ salim gelmene sevindim, Pedro nerede?

Luffyler Whole Cake’te yaşananları tüm detaylarıyla anlatırlar.

Usopp: Ödüllerinizin neden fırladığına şaşmamalı!

Zoro: Senin yüzünden Pedro ölmüş seni sapık aşçı!

Sanji: Ne dedin marimo?

Nami: Zoro sözlerine dikkat et!

Luffy: Kaido’yu yeneceğim! Pedro’nun ölümünün boşa gitmesine izin veremem!

Chopper: Size neler oldu, İnuarashi gerçekten öldü mü? (Ağlamaya başlar)

Wanda anlatmaya başlar.

FB

4 gün önce

Zou

İnu: Bir geberemedin gitti lanet olası!

İnu Jack’ın mamut formundan aldığı hortum darbeleriyle kafasından yaralanmıştır. Jack ise normal formuna dönüp dövüşe devam ettikten sonra birçok yerinden kesikler almıştır.

İnu: Hava karardı yine!

Sicilian: Ahhhh!!!!

Silahşörlerden biri: Bu nasıl yaparsın?

Silahşörlerden biri aslında Jack’ın adamıdır. Sicilian’ın kalbine arkadan kılıç saplar!

Hain silahşör:

Hain: Daha fazla dayanamadım Jack-sama.

İnu: Demek hain sendin!!!

Jack: Bu kadar ağırdan aldığım yeter! Gazı getirin!

İnu: Bu sefer izin vereceğimi mi sandın?! (İçinden) Gizli kozumuzu devreye sokma zamanı geldi.

Wanda: Ne yapacağız Düküm?

İnu: Kozumuzu devreye sokuyoruz!

Minkler belli bir noktada toplanır hepsi Elektrolarını birleştirip top şeklinde devasa bir elektro yaparlar.

Jack: Ha?

SON

Bölüm XXX: Ölümcül Saldırı

Kapak Hikâyesi: Crocodile Luffylerin ödüllerini görüp gülümsüyor.

Minkler Elektro saldırısını yaparlar Jack mamuta dönüşüp bedenini haki ile kaplar. Bir süre her yer aydınlık olur.

Gifters: Jack-sama!!!

Wanda: Bu nasıl olur?

İnu: İşe yaramayacağını hiç düşünmemiştim…

Jack normal hâline geri döner. Bu saldırı sonrası içsel biraz hasar almıştır, ağzından kan gelir.

Jack: (Gözlerini kocaman açar ve yüksek sesle) Bu sefer ölmeye hazır mısınız?

1 gün sonra Zorolar gelir.

Usopp: Neredeler?

Bariete: Yardım… edin…

Franky: Sana ne oldu böyle? Burada neler oluyor?

Bariete: Jacklar Dükü öldürdü içeride savaş devam ediyor.

Zoro: Gidelim hemen!

Jackları görürler.

Jack: Siz de kimsiniz?

Jack içten aldığı hasar ve birkaç kesik dışında güçten biraz düşmüştür. Zoro Jack’a doğru koşar kılıcını savurur. Jack bıçağıyla karşılar. Law’un adamları, kalan Minkler ve tayfanın geri kalanı Gifters ve Pleasureslara saldırırlar. Law Zoro’yu taş ile değiştirir. Kendisini de Jack’ın yanında saplı duran bir kılıçla değiştirir. Jack şaşkına döner!

Law: Injection Shot!

Jack kan tükürür. Sinirlenip mamuta dönüşür! Zoro gülümser.

Zoro: Böyle büyüyünce daha bir kesesim geldi seni!!!

6 saat sonra…

Jack: Tüm adamlarımı yendiniz demek!

Zoro: Geriye bir tek sen kaldın hortumlu pislik!

Zoro sol kolundan derin, göğsünden yüzeysel bir yara almıştır, Law ise mamut formundaki Jack’tan birkaç sağlam hortum darbesi almıştır. Buna karşılık Jack İnu’nun açtığı yaralar dışında Zoro’dan yüzeysel bir kesik ve Law’dan Injection Shot yemiştir.

Law: Gücün tükenmiş gibi görünüyor.

Zoro Law’a yaklaşır bir şeyler söyler.

Law: Emin misin?

Zoro: Ciddileşme zamanım geldi.

Zoro bandanasını takar.

Jack normal formundadır.

Jack: Benim kim olduğumu sanıyorsunuz?! İşinizi şimdi bitireceğim veletler!!!

Law ve Zoro aynı anda Jack’a doğru koşarlar Jack bıçaklarıyla onların kılıç darbelerine karşılık verir. Zoro Slash atar, Jack karşılar biraz geriye doğru kayar o sırada Law Jack’a doğru sıçrar.

Law: Mes!

Jack son anda atlatır Zoro Jack’a doğru koşar!

Zoro: Santoryu Ogi: Tatsu Maki!

Jack hortuma yakalanır, yere düşer.

Law: (İçinden) Yeteneklerimizden birbirimize bahsetmemiz iyi olmuş. Gamma Knife!

FB biter

Sanji: Sizin için çok üzgünüm Wanda-san.

Wanda: Minklerin bir bölümünü kaybettik… Ama en önemlisi Dükümüz artık olmayacak.

Carrot ağlar.

Luffy: Bunların hepsini Kaido’ya ödeteceğim.

Wanda: En azından Canavar Korsanlarından kurtulduk. (Ağlamaya başlar)

Bu savaşta Minklerden Inuarashi dışında Yomo, Sicilian, Monjii gibiler öldü.

Bariete: Efendi Nekomamushiler geldi!

Nekomamushi ile beraber Marco, Vista ve Jozu belirir.

Luffy: Ananas kafa!

Marco: Ace’in kardeşi… Yaşamana çok sevindim.

Vista: Bayağı güçlenmişsin! Olanları gazeteden okuduk.

Neko: Köpek nerede?

Olanlar anlatılır. Herkes üzülür.

Neko: Demek öldü ha? (Gözünden yaşlar süzülür)

Marco: WB korsanlarının geri kalanlarına da haber verdim. Kalan Minkler ve Hasır Şapka ittifakıyla Kaido’yu indireceğiz!!!

Usopp: Ben Wano’dayken filoya haber ulaştırdım. Onlar da geliyorlardır.

Sanji: Normalde bunu kaptanın yapması gerekir ama…

Jinbei: Kaptanımızın öyle şeylerle pek işi olmuyor.

Wano

Shogun: Hainleri bulup işlerini bitirelim.

King: Orası kolay sen sadece nerede olduklarını söyle (Gülümser)

SON
Eline sağlık. Inu'nun sakat olması sebebiyle yenildiğinin altını çizmeni dilerdim. Ama gayet zevkle okudum. Devamını bekliyorum : ))

2.part geldi taze taze :D

WANO

Marco aynı acıları tekrar yaşamayacağını dile getirerek Kaidonun kimseyi öldüremeyeciğini söyler ve Luffye geride kalmasını söyler.Kaido ise Marcoya çok sert bir yumruk sallar.Marco sıyrılır ve Kaidoya tepiği geçirir.Bu tekme Kaidoya işlemez ve "Seni gözümde büyütmüşüm anka Marco." der ve tekrar saldırmaya başlar.

Diğer tarafta Inu ve Neko Jack karşısında zor duruma düşmeye başlamıstır.Önceki savaşlardan kalma yaralari açılmaya başlamiş ve kıçlarından solumaya başlamislardır.Jackin de durumu iyi değildir.Sürekli birisine küfürler ederek yaralarına lanet savurmaktadir.

Luffy Zoro ve Sanjiyi merak ettiğinden o tarafa baktığında Shogunun Zoro ile Sanji ile savaştığını görür.Diğer 7 yandaşı yenilmiştir ve bir tek Shogun ayaktadir.Zoro ve Sanjinin durmak bilmeyen peşi sıra saldırilarını rahatlıkla durdurup,sıyrılıyordur.Luffy yardım gerek diyip o tarafa doğru giderken Vistayı görür.Vista "Bunu ben hallederim Acein kardeşi." der.Luffynin sana yardım edeceğim lafından sonra birisini fark eder.

KID TARAFI

King Kid e "Sana bir şans vermiştik çaylak.İtaat et ya da öl.Sanırım cevabını bu şekilde eriyorsun."
Kid cevap verir "Ölüme hazır olmayanın bu denizde işi yok.Bunu ilk sorduğunuzda da son sorduğunuzda da size söyledim.Hayallerini gerçekleştirmek için ölümü göze alanları asla küçümseme seni p*ç."

King "O zaman göster bana hayalin için yapabileceklerini Eustass Captain Kid!"

Savaş iyice sonuca varmaya yaklaşmıştır.Killer kaptanına yardıma gelmiş ve savaş King&Killer,Kid ve Drake e dönüşmüştür.Drake Kinge surekli ölümsüz olduğu söylenen Kaido ile ilgili sorular sorar.King ise "Onu yenebilirsiniz ama öldüremezsinin.O bu dünyanın "şafağına" kadar yaşayacak kişidir."

Drake ve Kid şaşırır ve sebebini sorar.King ise bunu bilseydik Doflamingo ile birlikte Kaidoyu Wanoyu ele geçirmeye ikna etmeye çalışmazdık.O adam(Doflamingo) bu konuda kutsal hazineden ve ponegliflerden bana bahsederek bu konuyu Wanodaki poneglifler ile çozebiliriz demişti !!!!

-Durun bir de Manga sonu yazısı ekleyeyim-

Bu büyük sır da ney !!!!

WANO

Gözüken Mihawktır.Mihawkı gören Zoro şaşırır ve burada ne işin var diye bağırır.Beni orada bekleyeceğine söz vermiştin der.Mihawk ise artık orada bekleyebileceģimi hiç sanmıyorum.Hatta herhangi bir yerde uzun süre kalabileceģimi de.Bunun üzerine Zoro sebebini sorar ve Mihawkın verdiği cevap herkesi şaşırtır.

Mihawk,"Artık bir şiçibukai değilim.Denizciler artık şiçiler ile ittifak olmadıklarını hükümete bildirerek anlaşmayı tek taraflı fesh ettiler.Son savaşın geleceģi o ana kadar o canavarlar ile karşılaşmak istemiyorum."

Vista lafa girer "Peki neden geldin buraya."
Mihawk " Yarım kalmış bir düellom olduğunu hatırlıyorum Çiçek kılıç Vista!"
Vista kafası ile bunu doğrulayarak Mihawkı er meydanına davet eder.

Diğer tarafta ise Luffy,Zoro,Sanji & Shogun dövüşü başlamak üzeredir.Luffy Shoguna Momoya çektirdiğin acıları sana ödeteceģim der.Shogun ise "Acı mı ? Acı hakkında ne bilirsin ki velet! Bir uygarlığın ve tarihin yükünün sorumluluğu var üzerimde.Bu sırlar açığa çıkmasın diye nelerden vazgeçtiğimi aklın almaz çocuk.O simsar(Doflamingo) çok şey biliyordu.Belki de Kaidoya karşı komple bir savaş ile yok olacağımızı ve yazıtlarımızı ele geçireceğini düşünüyordu. Wanonun neden yüzyıllardır dışa kapalı olduğunu sanıyorsun ? O tarih ve sırlar ortaya çıkacağına tüm ırkdaş ve sevdiklerimden vazgeçerim !

Bu laflar üzerine bizim üçlü şok olmuştur.

KID TARAFI

Kid artık sınırına gelmiştir.Drake yerde yatıyor Killer ise Kide yaslanmıs şekilde ayakta durmaya çalışıyordur.Kid,Killer a Drakei almasını ve buradan uzaklaşmasını "o"nu kullanacağını söyler.Killer anladım kaptan diyerek Drake i alır ve uzaklaşır.King ise bitkin düşmüştür.İki nova ile dövüştüğünü düşünür ve sırıtır.Kid takma sol kolunu çıkartır.Kid meyvesini uyandırmış ve nihai formuna getirmiştir.Metalleri manyetik güç ile istediği şekle sokabiliyordur.Kolunu söktükten sonra ise metali sivri kazıklar haline getirip Kinge doğru çevirir.Bu metal özel olarak işlenmiş elmas sertliğine yakın metaldir.Kid metalleri yüksek bir hızda Kinge yollar.King b.haki ile korunmaya çalışır ve mızraklari engeller.Tam o sırada bir anda irkilir ve "Seni pislik" lafı çıkar ağzından.Kid ise "Sadece mızrakların olduğunu düşünmen senin hatan."

Kid mızrakların yanında binlerce gözle görülemeyen küçük metal parçaları da yollamıştır.K.haki ile sezilmesin diye de büyük parçaları belli bir noktaya yönlendirmiştir.Vücüda giren parçaları parçaları kontrol ederek Kingi hareketsiz kılmıştır.Etraftaki metalleri toplayıp iki devasa büyük kol yapar Kinge doğru yürür.
King ufak bir tebessüm eder ve Fb girer.

-King-sama !! Doflamingo-sama yenilmiş.

King -Ne !? Hemde çaylaklar tarafından mı ? Bu günlerin geleceği belli idi.Şiçibukai olmak ve ada ele geçirmek ha.Korsan kral olma hayalini daha büyük bir amaç için ertelediğini söylediğinde ona bu günlerin geleceģini söylemiştim.Bu denizlerde ilerlemezsen batarsın.Ona bu lafı yıllar önce söylemiştim.Hemen Jacke haber verin.Ona bir görevim var.
Fb biter.

-Demek sonum çaylaklar tarafından olacakmış ha.Biz mi çok ağırdan aldık yoksa yeni nesil mi çok hızlı.Artık pek bir önemi kalmadı.

-Hayalin ney çocuk.
-Korsan kral olmak.
-Bu denizde tek başına hayatta kalmaya çalışmaktan ise bizimle beraber daha çabuk yükselebilirdin.
-Köpekler ile Kurtların arasındaki fark da budur.Köpeklerin karnı toktur ama özgürlüğü yoktur.Sahibi ne zaman dur derse durur.Oysa Kurt özgürdür.Karnı aç olabilir ama özgürdür.İstediği zaman durur istediği zaman ilerler.
-!?!??!
-Bu denizde sürekli ilerlemeye çalışmayan batar.Korsan krallığa giden yol zordur ve özgürlükten geçer !!!

(King Doflamingoya söylediği sözleri hatırlar.)

-Hahahahhahahah.Göster bana yapabileceģini.Seni izliyor olacağım Eustass Captain Kid !

Ve Son.

Çok uzun oldu ve mangaka öldü beyler :D bir daha yazmam herhalde baya zahmetli oluyor :D
Seni gidi seni. Kid'i tamamladın bırakıyorsun dimi : ))

Eline sağlık.

Kid hikayesini okuyacağım akşama.Ondan sonra benden çok bomba bir tane gelebilir beklemede kalın editlerim.Sanki Oda spoiler verir gibi ilham geldi geçenlerde. :D

Ahahha aynen :D belki devam ederim boş olursam.Aklımda konuya eklemem gereken 2 kisi daha var olaylar dahada karışacak ama cidden zor oluyor yazmak :D

Eyvallah :sapkali:

@Millennium Wizard

Doffyi konuya can alıcı noktalarda dahil ettim:a: Bak bakalım beğenecek misin.

Güzel olmuş baya beğendim replikler iyiydi.Doflamingo kısımlarını da güzel uyarlamışsın. :)

Ve kendi hikayeme başlıyorum.

Kaido vs All dövüşü başlamıştır.

Süpernovaların hepsi yenilmiş ve yakalanmıştır.Tayfa tarafından başka bir yere götürülmek üzere yola çıkarılmıştırlar.Sadece Law son anda meyvesiyle yakalanmadan önce kaçmayı başarmıştır.

Ayakta Luffy,Zoro,Sanji vardır ve Kaido ile dövüşü sürdürürler.Zoro ve Sanji darbeler sonucu artık bayılırlar.
Luffy g4 modunda hala direnmektedir fakat sonrasında Kaido sinirlenince ölümcül bir darbe alır.

Moria ise bu savaşı görünmez bir biçimde seyretmektedir.Luffy'nin tek başına kaldığını görünce yanına gelir.

-Moria : Sana söylemiştim mugiwara cehennemi yaşayacaksın demiştim.

Luffy : Sen neden buradasın ? Şimdi bunların sırası değil sanırım öleceğim.

Kaido : Moria seni pislik sen hala yaşıyor musun ?

Moria : Hala yaşıyorum ve intikamımı alana kadar ölmeyeceğim.

Luffy : Moria ölmeme çok az kaldı ama onu durdurmalıyım bunu yapamazsam tayfamı yok edecek.Senin gücünü biliyorum ben ölsem bile savaşmamı sağlamalısın.G4 modum hakim tükenene kadar aktif kalacak.Ben öldükten sonra benimle istediğini yapabilirsin.Onu durdurduktan sonra gerisinin önemi yok.

Moria : Pekala bunu yapacağım bu canavardan ne kadar nefret ettiğimi tahmin bile edemezsin.

Luffy son yumruğuyla sağlam bir darbe vurduktan sonra ölür.Kaido biraz afalladıktan sonra arkasını dönüp gider.Moria da bu arada Absalom ile tekrar görünmez olmuştur.

Moria Zoro ve Sanji'nin gölgelerini alır ve G4 Luffy'e aktarır.

Moria : Bu yeterli olmayacak ama denemekten zarar gelmez.

Luffy ayaklanır.Konuşmaya başlar.

- O nereye gitti ?

- Dümdüz yürürken bulamıyorsun seni aptal.

Luffy manyaklaşmaya kendi kendine konuşup kavga etmeye başlar.Zoro ve Sanji gölgeleri aynı bedende tartışmaya başlamıştır.

Sonunda Kaido'yu bulup karşısına çıkar ve ortak hedefine yoğunlaşan karışık bir kişiliği olur.

Kaido : Demek ölmedin öyle mi mugiwara seni öldürdüğümü sanıyordum.

- Gomu gomu no Ashura gatling

Luffy kollarını bir bıçak gibi olacak şekle sokar ve kullanır.( Toriko karakteri gibi) Ve bununla birden fazla kolu varmış gibi gözükerek Ashura'ya benzer bir saldırı yapar.

Moria : Gomu gomu mu o bedende onun gölgesi artık yaşamıyor bu nasıl olabilir.Yoksa bu D. laneti mi ?

Saldırı Kaido'yu yerinden oynatamaz ama koluna ufak bir kesik atmayı başarır.

Kaido : Ne beni kesebildin öyle mi ? Bu güzel.

Vurduğu yumrukla Luffyi geri uçurur ama Luffy hiç hissetmemiş şekilde geri kalkar.

Luffy tekrar saldırır.

Luffy : Diable Jamble Rhino Schnieder.

Saldırı Kaido'nun göğsüne isabet eder ve 2 adım geriye iter.

Kaido : Bu biraz acıttı işte seni pislik çok sıcaktı.

Sopasını savurduğu gibi Luffyi yere gömer ama Luffy diğer saldırıdan kaçar.

Luffy

- Dediğim şekilde dövüşmüyorsun.
- Hayır öyle dövüşülmez dövüşmeyi nerede öğrendin ?
- Seni...

Kaido bunu görünce şaşırır ne yaptığını anlamaya çalışır.

Tam o sırada Law dövüş meydanına dönmüştür Luffy'e seslenir.

Luffy : Sen de kimsin rakibimle benim aramdan çekil o benim avım.

Law : Mugiwara ? Bu hiç oymuş gibi değil değişen birşeyler olmalı.

Luffy tekrar saldırır.Ancak Kaido sopasıyla şiddetli bir saldırıda bulunur.

Kaido : Ejderin kükremesi

Saldırı rüzgar ve şok dalgası yaratmış kayalar kesilmiştir.Luffyde bir miktar kesilerek kayalara gömülür.

Luffy

- Bu böyle olmayacak benim yöntemimle saldıracağız.
- Hayır benim dövüş stilimle.

Gomu gomu no Hell Memories King Culverin Sonson !!!!

Luffy göğe doğru yükselir ve upuzun devasa kolunu havaya kaldırır.Keskin bir bıçak gibi keskinleşmiş kolunu hızla aşağı doğru indirir.Aynı zamanda alevlerle birlikte.

Saldırı Kaido'yu dikine tamamen hedef alır.Kaido'nun derisi sağlamdır kafası ve boynu kesilmemiştir ama tüm gücün uygulandığı göğsünde orta ölçekte bir kesik oluşmuştur.Saldırının akabinde Kaido sopasını tekrar savurur ve Luffyi oldukça uzağa püskürtür.

Kaido : Ha buna inanamıyorum ! Bu şekilde kesilmem ikinci kez oluyor beni gerçekten kesebilmeyi başardı.Yoksa gerçekten ölebilecek miyim ?

Law : Bu imkansız açık bir yara aldı bu benim tek şansım.Onun kalbini almalıyım.

- Room !

Ve Law ışınlanır.Kaido'nun göğsüne doğru harekete geçer.Ancak beklenmedik bir hızla ona doğru gelen bir yumrukla karşılaşır.Son anda tekrar yer değiştirse bile yumruğun ayaklarına isabet etmesine engel olamaz.

Metrelerce uzağa düşer bitap bir durumda tek ayak üzerinde kılıcına yaslanarak doğrulur.

Kaido : Bu kadar kolayca saldırabileceğini mi sandın sen beni kim sanıyorsun ha Trafalgar Law ! Gücün çok yetersiz onun hızı ve gücünün yarısına bile sahip değilsin.Meyvene fazla güveniyorsun.

Hasır şapkanın gücünü gördükten sonra onun gücünü ve saldırılarını tatmaya karar verdim ve savuşturmuyorum.Ama sen bana hasar verebilecek güçte biri değilsin.Haddini bil.

Devamı gelecek. :)

Son düzenleme:
Güzel olmuş baya beğendim replikler iyiydi.Doflamingo kısımlarını da güzel uyarlamışsın. :)

Ve kendi hikayeme başlıyorum.

Kaido vs All dövüşü başlamıştır.

Süpernovaların hepsi yenilmiş ve yakalanmıştır.Tayfa tarafından başka bir yere götürülmek üzere yola çıkarılmıştırlar.Sadece Law son anda meyvesiyle yakalanmadan önce kaçmayı başarmıştır.

Ayakta Luffy,Zoro,Sanji vardır ve Kaido ile dövüşü sürdürürler.Zoro ve Sanji darbeler sonucu artık bayılırlar.
Luffy g4 modunda hala direnmektedir fakat sonrasında Kaido sinirlenince ölümcül bir darbe alır.

Moria ise bu savaşı görünmez bir biçimde seyretmektedir.Luffy'nin tek başına kaldığını görünce yanına gelir.

-Moria : Sana söylemiştim mugiwara cehennemi yaşayacaksın demiştim.

Luffy : Sen neden buradasın ? Şimdi bunların sırası değil sanırım öleceğim.

Kaido : Moria seni pislik sen hala yaşıyor musun ?

Moria : Hala yaşıyorum ve intikamımı alana kadar ölmeyeceğim.

Luffy : Moria ölmeme çok az kaldı ama onu durdurmalıyım bunu yapamazsam tayfamı yok edecek.Senin gücünü biliyorum ben ölsem bile savaşmamı sağlamalısın.G4 modum hakim tükenene kadar aktif kalacak.Ben öldükten sonra benimle istediğini yapabilirsin.Onu durdurduktan sonra gerisinin önemi yok.

Moria : Pekala bunu yapacağım bu canavardan ne kadar nefret ettiğimi tahmin bile edemezsin.

Luffy son yumruğuyla sağlam bir darbe vurduktan sonra ölür.Kaido biraz afalladıktan sonra arkasını dönüp gider.Moria da bu arada Absalom ile tekrar görünmez olmuştur.

Moria Zoro ve Sanji'nin gölgelerini alır ve G4 Luffy'e aktarır.

Moria : Bu yeterli olmayacak ama denemekten zarar gelmez.

Luffy ayaklanır.Konuşmaya başlar.

- O nereye gitti ?

- Dümdüz yürürken bulamıyorsun seni aptal.

Luffy manyaklaşmaya kendi kendine konuşup kavga etmeye başlar.Zoro ve Sanji gölgeleri aynı bedende tartışmaya başlamıştır.

Sonunda Kaido'yu bulup karşısına çıkar ve ortak hedefine yoğunlaşan karışık bir kişiliği olur.

Kaido : Demek ölmedin öyle mi mugiwara seni öldürdüğümü sanıyordum.

- Gomu gomu no Ashura gatling

Luffy kollarını bir bıçak gibi olacak şekle sokar ve kullanır.( Toriko karakteri gibi) Ve bununla birden fazla kolu varmış gibi gözükerek Ashura'ya benzer bir saldırı yapar.

Moria : Gomu gomu mu o bedende onun gölgesi artık yaşamıyor bu nasıl olabilir.Yoksa bu D. laneti mi ?

Saldırı Kaido'yu yerinden oynatamaz ama koluna ufak bir kesik atmayı başarır.

Kaido : Ne beni kesebildin öyle mi ? Bu güzel.

Vurduğu yumrukla Luffyi geri uçurur ama Luffy hiç hissetmemiş şekilde geri kalkar.

Luffy tekrar saldırır.

Luffy : Diable Jamble Rhino Schnieder.

Saldırı Kaido'nun göğsüne isabet eder ve 2 adım geriye iter.

Kaido : Bu biraz acıttı işte seni pislik çok sıcaktı.

Sopasını savurduğu gibi Luffyi yere gömer ama Luffy diğer saldırıdan kaçar.

Luffy

- Dediğim şekilde dövüşmüyorsun.
- Hayır öyle dövüşülmez dövüşmeyi nerede öğrendin ?
- Seni...

Kaido bunu görünce şaşırır ne yaptığını anlamaya çalışır.

Tam o sırada Law dövüş meydanına dönmüştür Luffy'e seslenir.

Luffy : Sen de kimsin rakibimle benim aramdan çekil o benim avım.

Law : Mugiwara ? Bu hiç oymuş gibi değil değişen birşeyler olmalı.

Luffy tekrar saldırır.Ancak Kaido sopasıyla şiddetli bir saldırıda bulunur.

Kaido : Ejderin kükremesi

Saldırı rüzgar ve şok dalgası yaratmış kayalar kesilmiştir.Luffyde bir miktar kesilerek kayalara gömülür.

Luffy

- Bu böyle olmayacak benim yöntemimle saldıracağız.
- Hayır benim dövüş stilimle.

Gomu gomu no Hell Memories King Culverin Sonson !!!!

Luffy göğe doğru yükselir ve upuzun devasa kolunu havaya kaldırır.Keskin bir bıçak gibi keskinleşmiş kolunu hızla aşağı doğru indirir.Aynı zamanda alevlerle birlikte.

Saldırı Kaido'yu dikine tamamen hedef alır.Kaido'nun derisi sağlamdır kafası ve boynu kesilmemiştir ama tüm gücün uygulandığı göğsünde orta ölçekte bir kesik oluşmuştur.Saldırının akabinde Kaido sopasını tekrar savurur ve Luffyi oldukça uzağa püskürtür.

Kaido : Ha buna inanamıyorum ! Bu şekilde kesilmem ikinci kez oluyor beni gerçekten kesebilmeyi başardı.Yoksa gerçekten ölebilecek miyim ?

Law : Bu imkansız açık bir yara aldı bu benim tek şansım.Onun kalbini almalıyım.

- Room !

Ve Law ışınlanır.Kaido'nun göğsüne doğru harekete geçer.Ancak beklenmedik bir hızla ona doğru gelen bir yumrukla karşılaşır.Son anda tekrar yer değiştirse bile yumruğun ayaklarına isabet etmesine engel olamaz.

Metrelerce uzağa düşer bitap bir durumda tek ayak üzerinde kılıcına yaslanarak doğrulur.

Kaido : Bu kadar kolayca saldırabileceğini mi sandın sen beni kim sanıyorsun ha Trafalgar Law ! Gücün çok yetersiz onun hızı ve gücünün yarısına bile sahip değilsin.Meyvene fazla güveniyorsun.

Hasır şapkanın gücünü gördükten sonra onun gücünü ve saldırılarını tatmaya karar verdim ve savuşturmuyorum.Ama sen bana hasar verebilecek güçte biri değilsin.Haddini bil.

Devamı gelecek. :)
Hahah saldırılara asıl etkiyi yapan Zoro'mu bana mı öyle geldi : ))

Eline sağlık, dur bakalım bitsin de duruma göre seni Zoro fanı ilan edeceğim : ))

Hahah saldırılara asıl etkiyi yapan Zoro'mu bana mı öyle geldi : ))

Eline sağlık, dur bakalım bitsin de duruma göre seni Zoro fanı ilan edeceğim : ))
Sana öyle gelmiş ama Zoro'nun katkısı elbette Sanji'den fazla olacaktır. :)

İlerisinde daha güzel şeyler olacak gibi ama hoşunuza gider mi öyle bir son bilmem.Biraz değiştirebilirim de bilemiyorum.Fakat Zoro ve Sanji ile ilgili bir mevzu baya güzel olacak onu söyleyeyim.

Sana öyle gelmiş ama Zoro'nun katkısı elbette Sanji'den fazla olacaktır. :)

İlerisinde daha güzel şeyler olacak gibi ama hoşunuza gider mi öyle bir son bilmem.Biraz değiştirebilirim de bilemiyorum.Fakat Zoro ve Sanji ile ilgili bir mevzu baya güzel olacak onu söyleyeyim.
Bekliyoruz hocam. Dilediğin gibi takıl bunlar alternatif son. Manga beklerken iyi gidiyor : ))

Hadi en olmayası şeyleri yazıyım :D

Blackbeard seri sonuna kalmayacak, bi 100 chapter sonra falan ölür bu :D
Usopp'un burun gidici. :D Silah bilem alabilir.
Bi tane kız gelecek Zoro'nun kalbini çalacak.:D
Wano'ya bomba atılacak hükümet tarafından. :D:D (bomba atalım bomba)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık