Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Great Newspaper Issue 2

Luffy ile bir yolunu bulacağız demiş. Direk şimdi ki Luffy üzerinden kıyasa girmiş. Şimdi ki gücü yeterli değil demiş. Kafasında teke tek olmasa neden böyle değerlendirsin? Zor bir şey değil.
Şimdiden kafasındaki kişileri mi vereymiş? Bak Law ile Luffy'nin işi çok filan mı deseymiş? Yolunu bulamıyorum demiş zaten. Burada kastetiği şeyin Luffy'nin gear 5 ile mi ve gear 5 ile olacaksa yeni vitesin nasıl olacağı olduğunu sanmıyorum. Luffy yanında kişi yahut kişilerle yenecekjtir Kaido'yu. İstediğin çıkarımı yapmak için fazla mı zorladın?

Şimdiden kafasındaki kişileri mi vereymiş? Bak Law ile Luffy'nin işi çok filan mı deseymiş? Yolunu bulamıyorum demiş zaten. Burada kastetiği şeyin Luffy'nin gear 5 ile mi ve gear 5 ile olacaksa yeni vitesin nasıl olacağı olduğunu sanmıyorum. Luffy yanında kişi yahut kişilerle yenecekjtir Kaido'yu. İstediğin çıkarımı yapmak için fazla mı zorladın?
Yahu Luffy ile yolunu bulacağız ne demek? Bunu diyebiliyor da Law veya başka biri olsa bunu mu sakınacaktı? Ya da neden direk Luffy'nin gücünü kıyas yapsın Kaido ile? Zaten başkası ile yenecekse ondan güçlü olmasına gerek kalmıyor? Yapılabilecek çıkarımlar belli. Sen zorlama bence.

Yahu Luffy ile yolunu bulacağız ne demek? Bunu diyebiliyor da Law veya başka biri olsa bunu mu sakınacaktı? Ya da neden direk Luffy'nin gücünü kıyas yapsın Kaido ile? Zaten başkası ile yenecekse ondan güçlü olmasına gerek kalmıyor? Yapılabilecek çıkarımlar belli. Sen zorlama bence.
İyi. Görüşürüz o zaman. Luffy yanında Law ya da başkasıyla Kaido'yu yendiğinde yani. Yanılmaya alışmış olursun hem.

İyi. Görüşürüz o zaman. Luffy yanında Law ya da başkasıyla Kaido'yu yendiğinde yani. Yanılmaya alışmış olursun hem.
Görüşürüz. Yanılacak olsam bile şurda ki cümlelerden bu sonuca varılabileceği gerçeği değişmiyor. Sen asıl çok emin olma.:D He farketmez herkes yanılabilir.:D

Seri sonundaki Karasakal ile Kaido arasında çok az bir güç farkı olacaktır. Bu sebeple Kaido'yu teke tekte yenen adam Karasakal'ı da arkasındaki arc yenebilir. Luffy daha amiral yenebilecek düzeyde değil. Yonkou'yu nasıl yenecek teke tekte ? :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık