Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Great Newspaper Issue 2

Birden rastlayınca hızlı bir şekilde çevirdim. Buyrun;

Oda dört sene önce tek ihtiyacının kahve ve kola olduğunu söylermiş. Ama artık sağlığına dikkat ediyormuş. Günde iki litre su içme kuralı koymuş. Daha fazla su içerse sağlıklı kalabileceğini düşünüyormuş. Bazen stüdyodaki fitness aletleriyle çalışıyormuş.

Oda genellikle günde üç saat uyuyormuş. Çok meşgul olduğu için uyumaya fazla vakit ayırmak istemiyor. Her hafta çizmeyi bıraktıktan sonra istediği kadar uyuyabilirmiş. Son zamanlarda yaşlandığı için pek fazla uyuyamıyormuş.

Röportajı yapan kişi 40'lı yaşlara geldiği için Oda'ya sağlık sorunu olup olmadığını sormuş.
Oda, sağlığının iyi olmadığını ama az uyuyup çok çabaladığı için ilgi çekici bir manga çizebiliyormuş.
Oda 8 saat uyuyarak iyi bir manga çizebilseydim harika olurdu diye düşünüyormuş.

Shueisha, bu günlerde ona daha fazla ara veriyormuş. Oda bunun, kendisinin sağlık sorunları sebebiyle ONE PIECE'in biteceği konusunda endişelendikleri için mi yaptıklarını merak ediyormuş.

Oda, Z filminden sonra hastaneye yatırılmış. Oda, sonunda çok çalışırsa bu hale geleceğini anladıklarını düşünmüş fakat kendisini yeniden bir film projesinin içinde bulmuş...

Oda'nın çizmek istediği çok şey varmış, o yüzden ada temalarını birleştiriyormuş. Örneğin, Punk Hazard aslında ateş ve buz adalarından meydana geliyormuş. Dressrosa, aslında cüce ve tutkunun adasıymış. Ama beklentilerinin aksine, bu arcları çizmek iki kat zaman almış.

Oda'ya göre, ONE PIECE'in yüzde 65'i tamamlanmış. Oda, ömrüyle One Piece arasında bir mücadele olduğunu söylemiş. Fikirlerini azaltacak cesareti bulmaya ihtiyacı olduğunu söylemiş.

ONE PIECE'i bitirdikten sonra, Buratamori gibi gezilere katılmak istiyormuş. (Buratamori, Japonya'da popüler olan bir TV programıymış. Programda, otuz yıldır bir geziye çıkamayacak kadar meşgul olan Tamori adında bir ihtiyarın, Japon'yanın çeşitli bölgelerini ziyaret edip, o yerlere dair ilginç bilgiler vermesinden oluşuyor.)

Röportajı yapan kişi, ONE PIECE'i bitirdikten sonra aylık bir manga çıkarma niyeti olup olmadığını sormuş. Oda anında reddetmiş.

Oda, "Çocuklar mangamdan zevk alıyorsa daha mutlu olamam. Ama takipçlerim de giderek yaşlandığı için, onlarda ONE PIECE'i çocuklarıyla birlikte okusaydı harika olurdu." demiş.

Oda "ONE PIECE, şu sıralar Sanji'ye odaklanmış durumda. Gelecek hikâyeleri dört gözle bekleyin!"

Oda, "Kaidou ilk defa göründüğünde, Luffy, henüz bu kadar güçlü bir karakteri mağlup edemez, dedim. Ve hâlâ Luffy'nin, Kaidou'yu nasıl yeneceğini bilmiyorum. Muhtemelen takipçilerim, Luffy'nin yumruğunun çok güçlü olduğu için Kaidou'yu yenmesiyle tatmin olmayacaktır. Luffy ile birlikte bir şekilde bir yolunu bulmamız gerekiyor.

Oda, "Bugünlerde fikirlerimi daha dikkatli seçtiğim için, "ONE PIECE" ilerde çok daha ilgi çekici olacak. Bazı insanlar sağlığım konusunda gerçekten çok endişeleniyor ama ben oldukça sağlam biri olduğum için bu kadar endişelenmenize gerek yok."

Bir kaç gereksiz bilgi;

Oda son zamanlarda Ikumi Hisamatsu'yu beğeniyormuş.

Oda bazen stüdoyosundaki plakçalarla DJ'lik yapıyormuş.
Oda, Ashley Wood tarafından yapılan figürleri topluyormuş.
Oda'nın 100 inçlik bir televizyonu varmış. Girişten sığamayacak kadar çok büyükmüş. Bu sebeple kapıda bir takım şeyler değiştirilmiş.

Kaynak: http://orojackson.com/threads/one-piece-great-newspaper-issue-2.28985/#post-1699890

Son düzenleme:
İyi en azından Kaido konusunda okuyucuyla hemfikir.

O Ikumi'e olan ilgisi seriye fazlasıyla yansımış hınzır oda.

Bu adamın yardımcısı yok mu ya ? Hiç yoktan karakterleri çizsin arka planları yardımcıları.Adam resmen kendisine işkence ediyor.Pc yardımı falan yok elle çizim yaptığı sanat da öldürüyor kendisini 3 saat uyku falan robota dönmüş.Kaido da 3v1 gibi olacak belli.Ayak yapmış biraz.Şu resimden anladığımız kadarı ile nami-robin in kaynağı belli oldu :D

Şu an için gücü yeterli değil bu zaten belliydi. Ama Luffy ile birlikte bir yolunu bulacağını söylemiş. 1v1 olacağa benziyor dövüş. Burdan o anlamı çıkardım. Bak orda güzel bir demeç vermiş okuyuclara sadece Luffy'nin yumruğu güçlüymüş gibi yansıtarak tatmin olmayacaklarını düşünüyormuş. Bakalım nasıl bir teknik yansıtacak merak ettim.

Luffy Kaido'yu 10 yıldan önce yenemez teke tekte. Mangakanın da bunun farkında olması rahatlattı. Saçma sapan bir olaya girişmeyecek belli ki. 2 vs. 1 olacak :good:

NOT: Allah bu adama ve bizlere uzun ömürler versin :)

ODA gel biz sana bakarız mesir macunları anzer balları vs vs koca karı ilaçlarıyla yeter ki seriyi bitirmeden ölme...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık