Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Great Newspaper Issue 2

Kaido'nun zirvedeki adam olduğunu onaylamış gibi :D Ama zumzuğu yiyecegini de onaylamış.
Luffy ile birlikte bir yolunu buluruz demiş. Mangaka şu an gösterilenler üzerinden yani okuyanların bildiği onlara yansıtıldığı kadarıyla yenilemeyeceğini onaylamış. Zaten Kaido için şu an ki hali yeterli olmayacaktır. Bunu açıklamış. Ama bir yolunu bulacağını söylemiş. Ha işte bu göreceğimiz yeni şeyler olacak. 10 yıl diyorlar. Seri 10 yıla sonunu görecek.:D Bu arada bence şu yazıyla teke tek vs olacağı kanıtlanmış gibi oldu.:D

Edit: Bu Oda evli değil mi? Nasıl bunu açıklayabilmiş? Ben de hoşlandım bu arada.:D

Kishimoto : Madara'ya nasıl kaybettireceğimi henüz bulamadım.

Oda : Kaido'ya nasıl kaybettireceğimi bilmiyorum. :D

Narutonun sonu = One piece'in sonu

Beklentilerinizi minimumda tutun. :)

Eger öyleyse gear 4 yeterli degil gear 5 kesin gelecek gibi.
Aslında Oda bu şekilde de yendirebilir. Çünkü söylediği güçlü yumruklarla yenilmesi sözü buna ilişkin. Ama okuyucunun tatmin olmayacağını söylüyor. Bu noktada okuyucu da algı yaratmak istiyor. O yüzden yeni bir teknik bir şeyler olacak. İnşallah şu h.haki ya da her şeyin sesini duyma ile alakalı bir şey olur.:D Hani güçlü yumruklar dışında başka bir şey ile alakalı olacak gibi duruyor. Belki şok dalgaları felan görürüz patlamalar felan.:D Heyecan yaptım.

Oda, "Kaidou ilk defa göründüğünde, Luffy, henüz bu kadar güçlü bir karakteri mağlup edemez, dedim. Ve hâlâ Luffy'nin, Kaidou'yu nasıl yeneceğini bilmiyorum. Muhtemelen takipçilerim, Luffy'nin yumruğunun çok güçlü olduğu için Kaidou'yu yenmesiyle tatmin olmayacaktır. Luffy ile birlikte bir şekilde bir yolunu bulmamız gerekiyor.
Kaido'nun düşeceği kesinleşti. Luffy'nin alacağı kesinleşti.

Oda'ya göre, ONE PIECE'in yüzde 65'i tamamlanmış.
Hmm. Arkadaşlar seri uçaçak. Artık çok büyük olaylar olacak belli oldu bu.

Big Mom düşecek. Daha çünkü çok olay var anlatacağı.

Aslında Oda bu şekilde de yendirebilir. Çünkü söylediği güçlü yumruklarla yenilmesi sözü buna ilişkin. Ama okuyucunun tatmin olmayacağını söylüyor. Bu noktada okuyucu da algı yaratmak istiyor. O yüzden yeni bir teknik bir şeyler olacak. İnşallah şu h.haki ya da her şeyin sesini duyma ile alakalı bir şey olur.:D
Rahat olsun hangi yemeği yapsa okuyucu afiyetle yer.Bugün king kong yapar yarın ping pong bir anda piyangodan güçlü yumruk güçlü saldırı çıkartır yine istedikten sonra.

Ben istediğim takdirde luffynin yumruklarıyla yamultamayacağı kimse yok demek istemiş adam.Ben açıklamalarından bunu anlıyorum.Öyle olunca ne kaido ne kk farketmiyor sonuçta.

Rahat olsun hangi yemeği yapsa okuyucu afiyetle yer.Bugün king kong yapar yarın ping pong bir anda piyangodan güçlü yumruk güçlü saldırı çıkartır yine istedikten sonra.

Ben istediğim takdirde luffynin yumruklarıyla yamultamayacağı kimse yok demek istemiş adam.Ben açıklamalarından bunu anlıyorum.Öyle olunca ne kaido ne kk farketmiyor sonuçta.
La sanki Kaido'yu o kadar güçlü yapan Oda değilmiş gibi konuşuyorsun? Evet haki olayı varken basit bir yumruğu bile o kadar güçlü yapabilir. Ama öyle yapmayacak işte. Adam okuyucuları düşünüyor o yüzden imba bir teknik bulduracak. Adam ileriyi görmüş işte. Eğer ki yumruklarıyla yenseydi o ara ne denileceği belliydi.:D(Ha yine dövüştüğü tarza uygun bir şey olacak ama g3 tarzı bir şey değil.) Sorun şu ki adam ne yapsa yaranamıyor. Her iki türlü de size göre sorun. Yazdığın mesajta tamamen örnek. Bazı serilerle karıştırıyorsun. Bir anda piyangodan çıkan güçler yok OP evreninde.:S King Kong'a piyango gibi bakan adam Uyanışı nasıl yorumluyor o da önemli.:S Bu konuda hiç objektif değilsin hacı kusura bakma.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık