Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Great Newspaper Issue 2

Yami

Yol yapmış biraz. Oda oldu bittiye getirmez. Planlamıştır şimdiden. Kaido'da tıkanacaksa BB'de ne yapacak? :/ Luffy'nin en çok zorlanacağı dövüş Tiiç ile olan dövüş olacak büyük ihtimalle.
Yalnız o seri sonu olur. Yani final boss gibi bir şey. O yüzden ona pek takılmıyorum.

Şu açıklama zaten olması gereken açıklama. Mangaka'nın Kaido gibi tanıttığı biri için nasıl bir açıklama yapmasını bekliyordunuz.:D

Eline sağlık @amaneden, işlerim olduğu için sonra çeviririm diye düşünüyordum. Eiichiro Oda başlığına link olarak konuyu ekliyorum. Keşke Oro Jackson yerine Ap'den orjinal postun linkini koysaydın.

kör topal

Oda, "Kaidou ilk defa göründüğünde, Luffy, henüz bu kadar güçlü bir karakteri mağlup edemez, dedim. Ve hâlâ Luffy'nin, Kaidou'yu nasıl yeneceğini bilmiyorum. Muhtemelen takipçilerim, Luffy'nin yumruğunun çok güçlü olduğu için Kaidou'yu yenmesiyle tatmin olmayacaktır. Luffy ile birlikte bir şekilde bir yolunu bulmamız gerekiyor.
G4 Kaido ile baş eder :oleyo2:.

Yol yapmış biraz. Oda oldu bittiye getirmez. Planlamıştır şimdiden. Kaido'da tıkanacaksa BB'de ne yapacak? :/ Luffy'nin en çok zorlanacağı dövüş Tiiç ile olan dövüş olacak büyük ihtimalle.
Bana göre Odanın resmi açıklaması ile o kişi Kaido en son onu yenecek diye tahmin ediyom artık.

Yami

Dragon felan bir yonkou alacak mı acaba ? Yani katkıları olacak mı çok merak ediyorum.
Kaido ile Dragonu atsak gece gündüz kapışırlar herhalde ?!

Basit bir lafı niye mesele ettiniz ki bu kadar. Kishi gibi savaşın orta yerindeyken nasıl yapacağımı bilmiyorum dememiş ki, sadece 200 küsur bölüm sonraki dövüşü henüz planlamadım demiş.

Çevirene tenkü

Basit bir lafı niye mesele ettiniz ki bu kadar. Kishi gibi savaşın orta yerindeyken nasıl yapacağımı bilmiyorum dememiş ki, sadece 200 küsur bölüm sonraki dövüşü henüz planlamadım demiş.

Çevirene tenkü
Aslında Oda bir bakıma vs'nin teke tek gerçekleşeceğini söylemiş gibi oldu. İyi oldu bence bu açıklama.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık