Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

ahaha neyi fark ettim Mf de Beyazsakal korsanları tarafında kendi adıma en çok Jozudan istediğimi alamadıydım. 2. adam olarak daha fazla katkı yapmalıydı savaşa mesela Vista daha etkili idi. En kötü adam savaş sonuna kadar Marcoya destek oldu, Jozu bi an dikkati kaydı yanlış yere ve hop güm.

Smoothienin hali belli zati

2. adamlar da sıkıntı var beyler. :D

Hatta bakın Shanksın 2. adamı kim büyük ihtimalle bilin bakam :S
Oğlu usopp olandan ölse hayır gelmez. :(

ahaha neyi fark ettim Mf de Beyazsakal korsanları tarafında kendi adıma en çok Jozudan istediğimi alamadıydım. 2. adam olarak daha fazla katkı yapmalıydı savaşa mesela Vista daha etkili idi. En kötü adam savaş sonuna kadar Marcoya destek oldu, Jozu bi an dikkati kaydı yanlış yere ve hop güm.

Smoothienin hali belli zati

2. adamlar da sıkıntı var beyler. :D

Hatta bakın Shanksın 2. adamı kim büyük ihtimalle bilin bakam :S
Oğlu usopp olandan ölse hayır gelmez. :(
Lucky Roo'dur bence yav 2. adam. Nişancı rolündeki birisi 2. adam çıkmaz sanki. Roo'da ise sıkıntı falan çıkmaz, herkesi çiğ çiğ yer o adam :D

dsanljhlasdajsdlaksd. Bu ne böyle konu mu varmış. One piece üzerinde geyik sohbeti yapabilirizmiymişmişiz. :hhh:

Balığa kol vermek kadar değil üzerine işense bile ses çıkartmayan adam fanı.

Kokmuyor mu ?
Katliam yapıp bir sürü insanın bedduasını alacağına hakaret edildi diye keyfini bozmayan birini seviyorum diye mi yeriliyorum? Hahayt, neremle gülsem bilemedim.

Uğruna kol verdiği kişi şuan sirk kaçkınlarının bir yonkouya ( tam anlamıyla bir ) veremediği zararın katlarca fazlasını tam bir organizasyona veriyor, peh.

Katliam yapıp bir sürü insanın bedduasını alacağına hakaret edildi diye keyfini bozmayan birini seviyorum diye mi yeriliyorum? Hahayt, nedenle gülsem bilemedim.

Uğruna kol verdiği kişi şuan sirk kaçkınlarının bir yonkouya ( tam anlamıyla bir ) veremediği zararın katlarca fazlasını tam bir organizasyona veriyor, peh.
Hahaha beddua ney la ? Hayallerimize gülenleri katlettik işte.Ne üzerimize işettik ne de ciğeri beş para etmez birisinden dayak yiyip bir paçavra gibi bardan dışarıya atıldık.İçimizden geldiği yaşadık.Boy eğeceğimize boy vermeyi tercih ederiz

Kidin meyvesi Oda Oda no mi değil.Bil istedim.

Hahaha beddua ney la ? Hayallerimize gülenleri katlettik işte.Ne üzerimize işettik ne de ciğeri beş para etmez birisinden dayak yiyip bir paçavra gibi bardan dışarıya atıldık.İçimizden geldiği yaşadık.Boy eğeceğimize boy vermeyi tercih ederiz

Kidin meyvesi Oda Oda no mi değil.Bil istedim.
Katletmek yerine gülüp geçmeyi beceremedi diye birini övmek, bu ne biçim bir düşünce!!
Tabi anca gücü güçsüzlere yeter. O çok onurlu, hayaline laf ettirmeyen adam 3v1 atmaktan gocunmuyor halbuki.

Oda bile kendi yarattığı Shanks'ın yine kendi yarattığı seriden çok daha üstün olduğunun farkında ki Shanks'ı çer çöple muhatap etmiyor.

Katletmek yerine gülüp geçmeyi beceremedi diye birini övmek, bu ne biçim bir düşünce!!
Tabi anca gücü güçsüzlere yeter. O çok onurlu, hayaline laf ettirmeyen adam 3v1 atmaktan gocunmuyor halbuki.

Oda bile kendi yarattığı Shanks'ın yine kendi yarattığı seriden çok daha üstün olduğunun farkında ki Shanks'ı çer çöple muhatap etmiyor.
Gülüp geçmeyi becermek katletmekten daha kolay tatlısı.Bir çarmıh yapmak ne kadar sürüyor haberin var mı.

3v1 yaptığına dair kanıtın var mı ? Apoo Kaido-sama demişken bir de.Şenksten bulaşmış bu hareketler herhalde.

Gülüp geçmeyi becermek katletmekten daha kolay tatlısı.Bir çarmıh yapmak ne kadar sürüyor haberin var mı.

3v1 yaptığına dair kanıtın var mı ? Apoo Kaido-sama demişken bir de.Şenksten bulaşmış bu hareketler herhalde.
Pardon duyamıyorum, zindandan ses zor geliyor buralara.

Neyse la kaçtım ben. Gidip To The Moon oynayacam. Bbay

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık