Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Bu arada araştırırken gözüme çarptı ve animatörcülerin tam dayalık olduğunu keşfettim.Daha önce ero sennin bizim seride montblanc noland'ı seslendirmiş arkadaş bu kadar sevilen bir sesi neden yitip gidecek bir adama veriyorlarki seride devamlı göreceğimiz birinin sesini yapsanız ölürmüsünüz ey animatörler.

Bu arada araştırırken gözüme çarptı ve animatörcülerin tam dayalık olduğunu keşfettim.Daha önce ero sennin bizim seride montblanc noland'ı seslendirmiş arkadaş bu kadar sevilen bir sesi neden yitip gidecek bir adama veriyorlarki seride devamlı göreceğimiz birinin sesini yapsanız ölürmüsünüz ey animatörler.
Akainu-Don krieg aynı ses ero sennin bir daha seslendirmemesi için bir sıkıntı yok :D

rohanlılar,gondorlular,kardeslerim.yok mu sunun bir linki allasen :S ben linklere yetisemedim hepsi kaldirilmiş :S buldugunuzda lütfen pm atar misiniz siteye giremiyorum su arlar pek sık.o yüzden cok memnun kalirim.

şimdi izledim pek beğenmedim aokiji yi göstermek için film yapmışlar.aokiji gibi birinin bizim tayfayla olan ilişkileri,akainu ile olan olayları,fiziksel görünüşü mangaya ve animeye kalmalıydı.filmde gördükten sonra aokiji yi
punk hazard arcının sonunda görmek hiç heyecanlı olmayacak
illede film yapacaklarsa manga kapaklarında işlenen karakterlerle ilgili yapsınlar.hala enel in uzay macerasını,cp9 un enies lobby olayından sonraki durumlarını,ace in karasakal ı ararken uğradığı köyü vb. bir sürü hikaye animede işlenmedi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık