Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

okanil

bende girdim aradım tüm torrent sitelerinde ama hep bu cevabı aldım
Nothing found!
Your search "one piece movie z" did not match any documents :bilmem:

Strong World çıksın diye de uzun süre beklemiştik, film tırt çıktı. Sonuçta film, çok kasmamak lazım. Çok iyi değildir yine

Strong World çıksın diye de uzun süre beklemiştik, film tırt çıktı. Sonuçta film, çok kasmamak lazım. Çok iyi değildir yine
filmi seriden bağımsız izle çok iyi film. şuana kadar yüzüklerin efendisi dışında izlediğim bütün filmler tırt, hiç biri orjinal metine sadık kalamıyor oda 14 saat olduğu için en yakın kalanı.

filmi seriden bağımsız izle çok iyi film. şuana kadar yüzüklerin efendisi dışında izlediğim bütün filmler tırt, hiç biri orjinal metine sadık kalamıyor oda 14 saat olduğu için en yakın kalanı.
Seriden bağımsız izlemeye kalkarsam gördüğüm en kötü 5 filmden bi tanesi olur. Film seriden ayrı tasarlanmadığı için hiçbi karakterin orjin hikayeleri yok. Shiki'nin yapısını, gücünü, adını tam olarak kavramak zor. Film içinde skypiea vurgusunda bulunuluyodu ki o zaten başlı başına bi hata olur. Kısacası ikisini ayrı değerlendiremezsin. Ayrıca kıyasladığın LOTR'la aynı şey değil. Burda bağlı kalınması gereken bi metin yok. Düne kadar zorlayarak scihicibukai deviren luffy bi anda yonkou seviyesinde adam devirdi. Shiki'nin planının anlamsızlığına falan hiç girmiyorum. Güç dengesini zaten film bu diyerek göz ardı etmiş oda. Dolayısıyla vasat bi film olmuş.

bu film pek iyi gelmedi bana ya, illa efsane adamları harcamak zorundalarmı filmlerde? adam Z yi yendi yahu adam 20 yıl öncesinin amirali yani sengoku,garp,Z için o zamanın 3 amirali diyebiliriz. bi daha ki filmin konusundada luffy zamanda yolculuk yaparak roger yada wb yi indirirse şaşırmamak lazım. her türlü saçmalığı yapar bunlar..

Serinin sonunda Kizaru vs Sanji olabilir. Ondan demiştir herhelde
ben kizaru ile zoro savaşı bekliyorum kizaru normalde işik hızında tekmeleri var tmm da adam kılıç ustası oldugunuda gösterdiler hatta kara kral ile kılıç savaşına girdi gerçekten güçlü rakibe en güçlü haliyle saldırdı yani diger eziklere kullandıgı teknikle degil

S.World'e kötü diyen ilk insansın benim açımdan, tebrikler..
sen demek ki yenisin..

Strong world zamanında forumda olsaydın forumun yarısından fazlasının sövdüğünü bilirdin. Sen beğenmiş olabilirsin, ama filz rezaletti.
aa bak filme kötü diyen birisi daha çıktı

yüzüklerin efendisi ile Strong world bağlantısını kurmak için çaba gerekiyor. Animeleri bile mangadan bağımsız düşünerek izleyen biri olarak, Strong World çok kötüydü diyebilirim. Ancak, 10 saatlik bir yapım ile gelirler, 5 bölümde yayınlarlar, filmin atmosferi, evreni oluşur... o zaman daha güzel olabilirdi. arşivimden bile sildim filmi..daha ne diyim

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık