Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Film Z

Çok iyiydi, Luffy vs Z serideki en iyi en gerçekçi dövüşlerden biriydi adamlar full hakili abandılar birbirlerine. Luffy'nin fiziksel gücü yine muaazzam hakisi yeteri kadar iyi olmamasına rağmen birebirde eski bi amiral ile kapışabildi bu kısım çok önemli. Aokiji yine en delikanlı denizcilerden biri olduğunu gösterdi keşke Z'yi de alıp yandaşlarıyla birlikte kaçmasına yardımcı olsaydı sensei sevenlerin var üzme bizi aç en tehlikeli şehirlerden birinde bi bar döv zevkine gelen korsanları falan ama olmadı. Üzüldüm Z'ye. Kizaru'ya bişey demiyorum ya Sanji'den ya da Zoro'dan dayak yicek eninde sonunda en olmadı ikisi aynı anda dalar indirir o günü bekliyorum. Ayrıca robin pokemon gibi evrim geçirdi resmen ama ne evrim charmander dan charizarda atladı direk

Bana kalırsa strong world'e göre daha iyiydi zayıf yönleriyse düşmanın gücü'nün ilk başta yüceltilip sonrada yerin dibine sokulmasıydı ona hala bir anlam veremiyorum.Yani tamam bizim tayfa güçlüde sonuçta yeni dünya'dalar dövüşte sadece luffy'nin zorlanmış olması filmin tüm ana odağının luffy olduğunu açıkca belli etti diğerleri resmen iş olsun diye tasarlanmış dövüşlerdi.O kadar açıklama yerine geri kalan dövüşler biraz detaylandırılsa ve bizimkiler limitlerini zorlasalar ortaya daha iy bir film çıkardı genede bunada şükür.Açıkcası Z'ye büyük bir hayranlık duydum muhteşem bir karakter tasarlanmış keşke op'un devam eden serisinde karşımızda olsaydı kendisi tabi seslendirende ero sennin olunca tadı dahada güzel oldu.Ero sennin sesiyle op'yi seslendirse seri daha bi izlenebilir olur :)

Ain'nin tayfaya katılmasını isteyen tek ben miyim. Gerçekten ain ve digerleri zet senseiyi, luffy'nin tayfasının luffy'e güvendikleri gibi güveniyorlar.

keanexl

ulan anlamadan bile insan Z'ye saygı duyuyor türkçe olmasını hiç bir şeyin bu kadar istememiştim :agla: Zetto Sensei

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık