Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Kaido'da da kral haki olup olmadığı belli değilmiş şimdi baktım. Çıkacaktır muhtemelen. Garp ve Zoro'da da çıkacaktır. Ama şuan Garp'ta olduğuna dair veri yok. O zaman ben bunu gömerim. Sengoku > Garp

Sengoku da olucak ama Garp da olmucak burdaki bilgileri zaten pek kale almıyordum şimdi tamamen koparıyorum bağımı.

Garp'ta kralın hakisi olmaması daha iyi
Keşke Roger'ın tayfasında kendisinde ve sadece Shanks'te çıksaydı
Don Chinjao,Ace,Katakuri,Naguri,Rayleigh gibi kişilerde çıkmasaydı.Rayleigh Luffy'i eğitmek için istisna olabilir.
Sengoku,Luffy,Kid,Hancock,Yonkolar,Doflamingo ise gayet konsepte uygun
Doff'un Kralın hakisi hikayeye çok iyi gitmişti bence

Ben Garp da hala olabileceğini düşünüyorum. Zoro'nun kartında da yazmıyordu, Kid'in kartında da ama Kid de çıktı ve büyük ihtimal Zoro'da da çıkacak.

Bencw Sengoku'da direk manga da göstermeden yazmasının sebebi, Sengoku'nun emekli olması, belki daha görmeyeceğiz dövüştüğünü falan göstermeyecek yani,o yüzden aradan çıkardı. Ama Garp hala aktif olduğu için belki Manga da gösterecektir. Çünkü dediğim gibi göstermediği bir çok kişi var kartta ama mangada çıktı sonradan. Bu olayı anca böyle açıklayabiliyorum.
+1

Olay bu. Garp'ta çıkmaması mümkün değil. Liderlik gibi saçmalıklara bağlanmamalı olay.

Bu ne saçma bir soru ya. :(
Niye aksi olsun ki? Kral hakisi olan, olmayana her türlü üstün müymüş? Amiraller ve Chinjao'yu dövenler bunu duymasın.

Asıl gelmiş geçmiş en büyük krallar utansın. Adamda ne kral haki var ne meyve ne de bir silah, ama yine de kralları avlıyor. Rocks liderinin de kral hakisi vardı büyük ihtimalle. :d

Kral avcısı Garp. :cool:

Çıkmayacak, hiç sanmıyorum. Çıkarsa hayal kırıklığına uğrarım. Hiçbir iz taşımıyor çünkü.
Kral hakisi yok, kral hakisi olanları avlıyor o. :d
Çünkü kral hakisi olmayanların bir sınırı vardır.Örneğin 100 barajını aşamazlar haki konusunda.Kral haki sadece liderlik krallık değil.Devasa bir haki havuzuna sahip olmak demek.Onlar için sınır çok daha yüksek.Bellamy boşa demiyordu senin haki düzeyini hayal edemem diye.Daha bunun gök yarma gemi çatlatma olayları vs de var.Seride Top 3 isim arasında yer alan birinin h.haki sahibi olmaması düşünülemez.Garp sende mi Luffy derken babasını kastediyordu bence şu açıklamayla kastettiği anlaşıldı gibi.Oğlunda torununda h.haki çıkmış ama kendisinde yeterli irade olmadığı için h.hakiye sahip olamamış.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık