Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Garp'ta kral haki çıkmamasına şaşırılmasının sebebi, herkesin bu haki türünü güçle bağdaştırıyor olmasından kaynaklanıyor. Kral hakisi yüksek iradeli, lider ruhlu, azimli, mücadeleci, arzulu tiplerde ortaya çıkıyor. Şu ana kadar bu hakinin çıktığı herkesin ortak noktası bu özellikler. Yani klasik kral tanımının karşılıkları. Orta Çağda yaşasa bir ulusu peşinden sürükleyip kral, bey falan olabilecek insanlar.
Garp'ta bunların hangisi var. Adam aymaz bir terminator sadece. Ailesini bile bir arada tutamamış, iki üç çocuğa laf geçirememiş adamdan niye kralların hakisini beklersiniz. :D Umarım seri içinde de çıkmaz. Çıkarsa bile en azından bu özellikleri barındırıp bir zamanlar kullandığı ve bir yerden sonra umursamazlaştığından da bahsedilir.

Sengoku'da çıkması iyi oldu. Denizciler çok görmezden geliniyor. Kong ve Sakazuki'de de çıkmalı.
Hükumetten Gorosei'nin beşinde ve tabi ki Im'de kesinlikle olmalı.

Sunny beklediğimden daha büyük bir gemiymiş. Hiç öyle çizmese de. Ama resmi ölçüler neyse o. Hep daha büyük olmalıydı diye yakınırdım. 56 metre oldukça büyük. Mangada 25-30 metre falan görünüyor en fazla.
Peki hala kral hakisi bile olmayan adamın gelmiş geçmiş en büyük kral olan Roger'a diz çöktürdüğüne yada eşit olduğuna inanıyor musun bu bilgilerden sonra. :)
Fuji'nin adaleti, makul vasıfsız adalet miymiş? Garp'ın adaletini yazmamışlar bile. Kartlar doğru mu yanlış mı?
Çünkü Garp'ın adaleti yok paşa keyfi var.

Peki hala kral hakisi bile olmayan adamın gelmiş geçmiş en büyük kral olan Roger'a diz çöktürdüğüne yada eşit gittiğine inanıyor musun bu bilgilerden sonra. :)
Bu ne saçma bir soru ya. :(
Niye aksi olsun ki? Kral hakisi olan, olmayana her türlü üstün müymüş? Amiraller ve Chinjao'yu dövenler bunu duymasın.

Asıl gelmiş geçmiş en büyük krallar utansın. Adamda ne kral haki var ne meyve ne de bir silah, ama yine de kralları avlıyor. Rocks liderinin de kral hakisi vardı büyük ihtimalle. :d

Kral avcısı Garp. :cool:

H.haki çıkacak muhtemelen ama çıkmasa bile dedem canavar yav. Vura vura kırıp geçmiştir.
Çıkmayacak, hiç sanmıyorum. Çıkarsa hayal kırıklığına uğrarım. Hiçbir iz taşımıyor çünkü.
Kral hakisi yok, kral hakisi olanları avlıyor o. :d

Gözlem hakisiyle rayleigh luffye eğitim verdiği adada kaç tane hayvan olduğunu biliyordu net olarak hemde görmemesine rağmen.hatta luffy katakuri ile dövüşürken gözlerini kapatıp saldırının nereden geleceğini sezmeye çalışıyordu.kısacası görünmezliğin haki karşısında işe yaramayacağını söyleyebiliriz.

Garp'da kral haki vardır. Sengoku'ya ne alaka anlamadım. Sengoku'ya verecek ama Garp'a vermeyecek? Cidden Oda'nın parmağı var mı bu işlerde?

Mihawk Shanks'tan dah güçlğ bir kılıç ustası bekliyor, diyen kaynakla aynı kaynakmı bu?

Yani garp ve sengoku ile ilgili yazanlar.

garp hiçbir derdi tasası amacı hırsı olmayan bir adam. kral haki ile ilgili hiçbir emare yok adamda. olmaması hiç şaşırtmadı o yüzden. sengoku o imajı çok fazla vermiyordu ama var deniliyorsa evet olabilir aslında diyebiliyor insan. bunun dışında çıkarsa akainuda çıkar herhalde

Şu kral haki sahipleri konusunda bir liderlik etme vasfıdır gidiyor arkadaş. Ne liderlikmiş Allah Allah. Hayır bir karakterde azim, kararlılık gibi unsurlar var ama liderlik etme vasfı yok diye kral haki çıkmayacak mı anlamadım ? Rayleigh kime liderlik etmiş ? Güçlü olan çoğu kişi liderlik yapabilir. Bugün Marco kendime tayfa kurup müttefik toplayacam desin binler arkasına takılır.. Kral Haki sahipleri minimum 50 bin kişiden başlayan topluluklara hükmeder gibi bir kural kaide yoksa kral haki sahipleri liderlik vasfı olmalı klişesi artık bırakılmalı.
Yine diyorum. Bugün Kuzan, Marco, Beckmann gibi adamlar tayfa kurmak ve müttefik toplamak gibi bir amaç edinsin binler arkasından gelir. Bırakın şu muhabbeti.

Ben Garp da hala olabileceğini düşünüyorum. Zoro'nun kartında da yazmıyordu, Kid'in kartında da ama Kid de çıktı ve büyük ihtimal Zoro'da da çıkacak.

Bencw Sengoku'da direk manga da göstermeden yazmasının sebebi, Sengoku'nun emekli olması, belki daha görmeyeceğiz dövüştüğünü falan göstermeyecek yani,o yüzden aradan çıkardı. Ama Garp hala aktif olduğu için belki Manga da gösterecektir. Çünkü dediğim gibi göstermediği bir çok kişi var kartta ama mangada çıktı sonradan. Bu olayı anca böyle açıklayabiliyorum.

Sengokuda kral haki çıkmasının databookta yanlış çeviri olma ihtimali varmı?adamda hakiye dair hiçbir sahne gösterilmemesine rağmen direk var denilmiş.databookta bazı karakterlerde bile “kral hakiye dair hiçbirşey görünmese bile yok olmayacağı anlamına gelmez”diye bilgiler yazıyordu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık