Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Fanbook/Databook "Vivre Card"

Sanmam. WB'yi yenmek için en güçlü olmaya gerek yok. Sadece zarar verebilecek kadar güçlü ve bütün saldırılardan kaçmasını sağlayacak kadar iyi gözlem haki sahibi olarakta pekala yenebilir WB'yi.
Aslında bu Roger vs WB için çok yakın bir örnek olarak Baki mangasından bir dövüş gösterebilirim ama spoiler olur Baki için. Gerek mantığı gerek ünvanlarıyla çok benziyor buna. Ben yine spoiler olarak bırakayım buraya isteyen baksın.
Baki vs babası
sırf bu dövüşe bakmak isteyen olursa "hanma baki" mangasının 261-312 arasına bakabilir. Ama özetle baki en güçlü ünvanını babasından almasına rağmen dövüşü kaybediyor diyebilirim. Baki-WB, Roger-Yujiro olarak düşünebiliriz.
Oranın evreni ile buranın farklı hocam. WB'yi yenmek için WB'den güçlü olmak zorundasın.

WB dünyanın en güçlü adamıydıysa öldükten sonra insanlar dünyanın en güçlü adamı WB diye anarlar, ondan sonra en güçlü olan kişiye en güçlü demezler :S wtf

Şimdilik güvenilirlik hakkında kesin konuşmuyorum.Lakin ödüller kafadan atılmaz.Seride kesinlikle göreceğimiz bir Jinbei var ödülü mangada da ekrana gelecektir.O vakit doğru olup olmadığı anlaşılır.Orası doğru burası yanlış kimse diyemeyeceğine göre sonuç belli olur.Hatalı ise de bu databook defterlerini sonsuza kadar kapatırız.

Oranın evreni ile buranın farklı hocam. WB'yi yenmek için WB'den güçlü olmak zorundasın.
Usopp Chu'dan güçlü müydü? Ya da Peronadan? ChopperMr 4 ekibinden güçlü müydü? Luffy Crocodile'dan güçlü müydü? Nami Kalifadan güçlü mü?
Farklı evrenler olsa da dövüş ünvanlarından ve birbirleri arasındaki güç farkının benzerliğinden bahsediyorum ben. Yoksa Roger hakkında kesinlikle hiçbir bilgimiz yok. Aynı şekilde WB'nin en güçlü zamanında ki halini de bilmiyoruz. Belki şimdiki haliyle arasında dağlar kadar fark yoktur bile. Bakide ki ünvanlar, güç seviyeleri arasındaki fark, stratejiler ve pek çok dövüş mantığı OP ile neredeyse aynı.

Şimdilik güvenilirlik hakkında kesin konuşmuyorum.Lakin ödüller kafadan atılmaz.Seride kesinlikle göreceğimiz bir Jinbei var ödülü mangada da ekrana gelecektir.O vakit doğru olup olmadığı anlaşılır.Orası doğru burası yanlış kimse diyemeyeceğine göre sonuç belli olur.Hatalı ise de bu databook defterlerini sonsuza kadar kapatırız.
Orası doğru burası yanlış niye denmesin :S Adam kartlarda herkesin hangi haki türünü kullandığını yazmış mı? Mesela daha önce mangada kullandığı geçmediği halde birine h.haki sahibi yazılmış mı? Ödül dediğini sbsde de açıklıyor mesela, mangada yazmasa da Enel denizlerde yaşasa 500M eder diyordu :S Hatta baksak bikaç ödül daha açıkladığı çıkar. Ödül doğruysa hepsi doğru mu diyeceğiz anlamadım şimdi :S

Usopp Chu'dan güçlü müydü? Ya da Peronadan? ChopperMr 4 ekibinden güçlü müydü? Luffy Crocodile'dan güçlü müydü? Nami Kalifadan güçlü mü?
Farklı evrenler olsa da dövüş ünvanlarından ve birbirleri arasındaki güç farkının benzerliğinden bahsediyorum ben. Yoksa Roger hakkında kesinlikle hiçbir bilgimiz yok. Aynı şekilde WB'nin en güçlü zamanında ki halini de bilmiyoruz. Belki şimdiki haliyle arasında dağlar kadar fark yoktur bile. Bakide ki ünvanlar, güç seviyeleri arasındaki fark, stratejiler ve pek çok dövüş mantığı OP ile neredeyse aynı.
Buggy Roger ile denk dövüşebilen tek adamdı gibi bir tabir kullandığına göre beyazsakalı bile onun gerisinde görüyor.Yani Roger beyazsakaldan güçlüydü gl fethettiği dönemde.Bana göre tartışmaya açık bir konu değil ama işte tartışmak isteyen tartışıyor yine de.

Ben sevdim bu kart bilgilerini ha. Çohoş yani. Bence canon. Yani bence.

Öcü gibi korkuyorlar demiştim zamanında WB babamızdan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık