Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    311
Kaido'yu da at. Wb, Roger ve sen katılmasan da Garp var. Ryuma için şimdilik bir şey demiyorum. Wano'da hakkında bolca şey duyacağız gibi, o zaman düşüncem netleşir.

Kaido'nun veya diğer imparatorların Wb'den geride olduğunu anlatmak için mangaka elinden geleni yaptı halbuki. Yığınla kanıt var ama basit bir örnek vereyim. Ace'in geçmişini hatırlayın. Shanks ile karşılaştığında "En güçlüyü yenip adımı duyuracağım." diyordu. Shanks da "Wb'yi mi indirecen la çakal?" demişti. Bakın sırf şu konuşma bile aksini iddia edenlerin tüm argümanlarını, tüm düşüncelerini çöpten farksız yapıyor. Reiper zaten her zamanki gibi işin troll kısmında, onu zaten geçiyorum ama ciddi olarak Kaido veya bir başkasını en güçlü görenler için yazdım bunu. (Roger gibi ölmüşler hariç elbette) Kaldı ki daha bunun gibi onlarca kanıt var Wb'nin apayrı olduğuna dair.
Bir fillera aldanıp beni troll ilan ettin ya daha bir şey demiyorum. :)

Bigmom teke tek WB'ye meydan okusun WB tayfasına karışmamaları gerektirğini söyler zaten :artiz:
Shanks nasıl tüm tayfayı geçip WB'nin yanına geliyorsa ve neredeyse WB'nin tayfasının yarısı adamın sadece yürüyüşüyle yerleri yalıyorsa aynı şeyler olur.
Ama önemli olan EVEN WB'yi yenmek :a:
MFde gördüğümüz üzere WBnin karın bölgesindeki yaralardan Roger sonrasında da dayak yemeye devam ettiģi çok belli maalesef. :) 1 vs 1 de de almışlar yani WBnin aklını. WB o sahnede Shanksı kücük gördüğü için bırakın gelsin bir şey yapamaz istese de demeye getiriyor ve yanılıyor her zamanki gibi tabi. Adamda gereksiz bir kibir var, bu da onu ölüme götürdü zaten. :)

Kaido'yu da at. Wb, Roger ve sen katılmasan da Garp var. Ryuma için şimdilik bir şey demiyorum. Wano'da hakkında bolca şey duyacağız gibi, o zaman düşüncem netleşir.

Kaido'nun veya diğer imparatorların Wb'den geride olduğunu anlatmak için mangaka elinden geleni yaptı halbuki. Yığınla kanıt var ama basit bir örnek vereyim. Ace'in geçmişini hatırlayın. Shanks ile karşılaştığında "En güçlüyü yenip adımı duyuracağım." diyordu. Shanks da "Wb'yi mi indirecen la çakal?" demişti. Bakın sırf şu konuşma bile aksini iddia edenlerin tüm argümanlarını, tüm düşüncelerini çöpten farksız yapıyor. Reiper zaten her zamanki gibi işin troll kısmında, onu zaten geçiyorum ama ciddi olarak Kaido veya bir başkasını en güçlü görenler için yazdım bunu. (Roger gibi ölmüşler hariç elbette) Kaldı ki daha bunun gibi onlarca kanıt var Wb'nin apayrı olduğuna dair.
Garp olayını dün @RedTeroR güzel bir şekilde özetledi aslında. O yüzden tekrar açmayacağım.

Wb'nin zirve çağı zaten Roger'a eşit. Onun gücü sorgulanmaz (Zirve halinden bahsediyorum). Mf'deki hali konusundaki fikrim yine değişmedi ve önümüzdeki yonkoular beni yanıltmazsa da değişeceğini zannetmiyorum. Bunun yanında genç Wb ile Kaido arasında da çok farklı bir güç çıtası olduğunu düşünmüyorum. Hea yine güçlüdür Wb belki ama ufak farklarla.

Ryuma için bekleyecez dediğin gibi.

Bu bölüm de filler heralde :hhh::hhh:
Teach'te en güçsüzleri olarak WB'yi düşünüyordu? WB'ye dalmayı düşünen adam Shanks'e daha sonra diyordu mesela? Big Mom'ın tam olarak ne düşündüğü bir şeyi kanıtlamıyor. Diğer taraftan çeviri yanlışı da olabilir diyorlar. Ben bu konuda pek bilgili değilim. Ama Mangastream çeviride çok hata yapıyormuş. Sonrasında çıkar ortaya da. Öteki taraftan WB zaten efsanesi bakımdan diğer Yonkou Kaptanları ve tayfasına göre daha nüfuzlu ben bunun aksini söylemiyorum.

Teach'te en güçsüzleri olarak WB'yi düşünüyordu? WB'ye dalmayı düşünen adam Shanks'e daha sonra diyordu mesela? Big Mom'ın tam olarak ne düşündüğü bir şeyi kanıtlamıyor. Diğer taraftan çeviri yanlışı da olabilir diyorlar. Ben bu konuda pek bilgili değilim. Ama Mangastream çeviride çok hata yapıyormuş. Sonrasında çıkar ortaya da. Öteki taraftan WB zaten efsanesi bakımdan diğer Yonkou Kaptanları ve tayfasına göre daha nüfuzlu ben bunun aksini söylemiyorum.
Şimdi sana Teach'in neden WB'ye daldığını açıklamama gerek var mı ?
Millet çağın adı Beyazsakal diyor sen kalkıp diğerleri onun dengi diyorsun, insanları ve diğer yonkouları övmek için WB'nin sözü geçiyor daima.
Kaido kendini aşşağı attığında ölmediğini anlayınca WB'den bahsediyor onun nasıl başardığına inanamıyor!
Herif cidden bakıyor WB öldü olan o bile ölüyorsa bende ölürüm diye zevke geliyor sen hikaye anlatıyon bana.
Bak bir yonkou diyorum diğer isimleri saydıktan sonra Hatta WB'yi bile yenerdim diyor daha ne yazayım şuraya :artiz:
Çevirisi yanlış olursa getir deki çevirisi yanlış bizde diyelim evet çeviri yanlıştır :)
Dünyanın en güçlü adamı olduğu serinin hertürlü zirvesindeki adamlar tarafından söyleniyor ama millete anlatamıyoruz :hoo: (Millet derken senden bahsetmiyorum pek çok kişi)

Gol D.Roger
Edward Newgate
Monkey D.Garp
Monkey D.Dragon
Kaido
Akagami No Shanks
Marshall D.Teach
Charlotte Linlin
Silvers Rayleigh
Kong
Sengoku
Akainu
Kizaru
Aokiji
Ryuma

Millet çağın adı Beyazsakal diyor sen kalkıp diğerleri onun dengi diyorsun, insanları ve diğer yonkouları övmek için WB'nin sözü geçiyor daima.
Kaido kendini aşşağı attığında ölmediğini anlayınca WB'den bahsediyor onun nasıl başardığına inanamıyor!
Herif cidden bakıyor WB öldü olan o bile ölüyorsa bende ölürüm diye zevke geliyor sen hikaye anlatıyon bana.
Bak bir yonkou diyorum diğer isimleri saydıktan sonra Hatta WB'yi bile yenerdim diyor daha ne yazayım şuraya :artiz:
Çevirisi yanlış olursa getir deki çevirisi yanlış bizde diyelim evet çeviri yanlıştır :)
Dünyanın en güçlü adamı olduğu serinin hertürlü zirvesindeki adamlar tarafından söyleniyor ama millete anlatamıyoruz :hoo: (Millet derken senden bahsetmiyorum pek çok kişi)
Ahahahah Kaidodan verdiğin örneğe bak ya. :hhh:Kaido öldüğü için WBden bahsediyor, o ihtiyar bile öldü ben niye ölemiyorum diyor bunu bile WByi övmek için kullanıyorsunuz ya fena fansınız arkadaş, bendeki Mitsubişi klima bile sizin kadar soğutmuyor ha :oleyo2::oleyo2:

Dostum ben WB'nin en güçlü olmasıyla problemi olan biri değilim. Şu an için de en güçlü olarak Kaido'yu kabul ediyorum. Shanks diyordum ama adam SBS'lerde bile Kaido'ya dikkat çekiyor. O yüzden mecbur olarak Kaido'yu tepeye koydum.(Shanks'ten hala bir umut var ama.:D) Şimdi bunu söyledikten sonra ben WB'nin diğer Yonkou tayfalarına göre daha nüfuzlu olduğunu da kabul ediyorum. Ama bireysel güç olarak WB eskisi gibi değil. Bunu da net olarak MF'de dile getirdiler. Hem kendisi hem de adamları hem de düşmanları tarafından. Yine de bu adam bir efsane. Dediğin sahnelerin hepsi zaten WB'nin nasıl biri olduğunu açıklayan veriler. Ama güçten düştüğü MF'de her defasında belirtildi. Ben bunu referans alaraktan WB'ye o zaman için en güçlü olamaz diyorum.

Senin üstünden çıktığın verilerde WB'nin nüfuzunu vurgulayan şeyler. Ama gücü için kanıt olamaz bence. Güçsüz demiyorum yine yanlış anlaşılmasın. Ama en güçlü olamaz bana göre. Bunu da özellikle diğer Yonkou Kaptanlarında göreceğiz büyük ihtimal. Özellikle Kaido ve Shanks'te. Öyle düşünüyorum.

Bu konu ile alakalı olarakta zaten gelmiş geçmiş en güçlüyü soruyor. Şu an için bu Roger'dır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık