Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünyasında Nasıl Bir Korsan Olurdunuz?

Kısaca Trafalgar D. Water Law.
Bütün hakilerde de ustalaşmış olacağım.

Tek farkla denizci içinde özgür, kafama göre takılarak, Rosinante ile beraber.

Adam kaçırma, insan satma, insan kaçakçılığı, cinayet, taciz, gasp, dolandırıcılık, çocuk işçi, ... ne kadar suç varsa hepsini uygulardım.
Yolda giderken güzel kadın görürsem onu da atar gemiye giderim. Baktın garp falan geliyor topuk.
Korsan dediğin namussuz olmalı.

Ben denizci olmayı tercih ederdim diye düşünsemde korsan olsaydım bu büyük ihtimalle One Piece dünyasını ilgi çekici bulduğum için olurdu yani büyük ihtimalle bir kaşif olurdum ve yeni yerler veya eski uygarlıkları keşfetmek için denize açılırdım. Güney Denizi ilgimi çekiyor sanırım oradan başlardım ve 4 denizi teker teker dolaşırdım.

-Kendi tayfamı kurmak veya bir tayfanın 2. veya 3.'sü olmak bana pek farketmesede sanırım benimle benzer düşünceleri paylaşan birisinin tayfasına girerdim ve Zoro ve Sanji gibi benimle benzer seviyede insanların yanımda olmasını isterdim.

-Bir şeytan meyvesi isterdim ama sadece ona güvenmezdim temel dövüş yeteneklerimi destekleyecek ve hayal gücümü de katmam gereken potansiyelli bir meyve isterdim. Temel dövüş stilim sanırım karate olurdu.

-Kişiliğim yeri geldiğinde bazen heyecanlı bazen kızgın bazense tembel olurdu. Olmak istediğim karaktere en çok benzeyenler sanırım Mont Blanc Noland, Amiral Aokiji ve Clover.

At hırsızlarını tokatlayıp hazinelerine çöker fakir fukaraya verirdim. Çekerdim oradan bir portal meyvesi. Canım nereyi isterse oraya

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık