Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünyasında Nasıl Bir Korsan Olurdunuz?

1-Para için.
2-Yeni Dünya'da, çünkü orada haki daha yaygın ve öğrenmesi daha kolaydır.
3-Şeytan Meyvesi'nde uzmanlaşırdım. Paramecia tercih ederdim ki gelişimim açık olsun.
4-Güçlenene kadar çalışırdım ve zamanı gelince büyük bir olay yapıp korsan olurdum.
5-Uzmanlık alanım rotacılık olurdu ki tek başıma her yeri gezebileyim.
6-Ne olduğumu ben de bilmezdim.
7-Tayfa yapmazdım. Tek başıma gezerdim.
8-Gerektiği yerde ittifak kurarım. İşim bitince hazinesini alıp g*tüne tekmeyi koyardım.
9-Sanırım bir raddeden sonra para önemini benim için yitirir. Her şeye korsan olduğum için sahip olurdum. Emin değilim.
10-Hedefimi tamamlarsam toplu katliama geçerim. Haklının hakkını alanı Allah'ına haklı bir yoldan kavuştururdum.
Güzel noktalara değinmişsin :good: çok güzel ve ilginç şeyler yazıyo gerçekten herkes:sapkali:

Buradaki çoğu kişi Usopp gibi biri olurdu. Bizim gibi klavye başı tembel insanlardan daha fazlası zor olur. O zaman Usopp'u anlardık.

Silinmiş Üye

Buradaki çoğu kişi Usopp gibi biri olurdu. Bizim gibi klavye başı tembel insanlardan daha fazlası zor olur. O zaman Usopp'u anlardık.
Kimse şuanki haliyle ışınlanmayacak ki :D. Orada doğacağız. Klavye başı tembel insan dediklerin de o ortama ayak uydurur illaki.

Yani mesele kim nasıl olurdu değil sadece herkes hayallerindeki şeyler ile bağ kuruyo kişilik özellikleri ile One piece dünyasındaki yaşasaydı ile alakalı gerçek dünyaya döndüğümüz zaman hayat o kadar basit değil tabi :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık