Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünyasında Nasıl Bir Korsan Olurdunuz?

A-yeni adalar , yeni yaratıklar keşfetmek
B-Batı
C-şeytan meyvesi bulursam net yerdim ve tayfanın büyük çoğunluğunun da yemesini isterdim
D-çocukken arkadaş olduğum birkaç arkadaşımla yola çıkmak isteyeceğimden kimse kaptan olmazdı tayfa büyüyünce oylamayla kaptana karar verirdik
X-Arkeolog ve araştırmacı
E-korkusuz korkak ve eğlenceli
F-becerikli veya güçlü olan insanları tayfaya alırdım tayfa yeterince büyüyünce güçlü olanlar ayrı gemilerle tayfayı daha da büyütebilir (tayfada kızlar da olurdu tacizde bulunanlar denizi boylar)
G-yalnızca rütbeliler dostum olurdu
H-Kalıcı ittifaklar kurmak için uğraşırım birlikten kuvvet doğar çoğu zaman savaştan kaçınırdım
I-Hedeflerim asla değişmez ancak hedefime ulaşırken ki fikirlerim değişir edindiğim tecrübeler boşa değil
İ-Hedeflerimin bi sınırı yok her zaman başka bi hedef bulabilirim ancak öldüğümde hedefime ulaşırım

yağmalayan bir korsan tayfası olmaz zorda kalana yardım ederiz( ace in tayfası gibi ) ama luffy gibi onlar için tayfamı ölüme sürüklemem

A-yeni adalar , yeni yaratıklar keşfetmek
B-Batı
C-şeytan meyvesi bulursam net yerdim ve tayfanın büyük çoğunluğunun da yemesini isterdim
D-çocukken arkadaş olduğum birkaç arkadaşımla yola çıkmak isteyeceğimden kimse kaptan olmazdı tayfa büyüyünce oylamayla kaptana karar verirdik
X-Arkeolog ve araştırmacı
E-korkusuz korkak ve eğlenceli
F-becerikli veya güçlü olan insanları tayfaya alırdım tayfa yeterince büyüyünce güçlü olanlar ayrı gemilerle tayfayı daha da büyütebilir (tayfada kızlar da olurdu tacizde bulunanlar denizi boylar)
G-yalnızca rütbeliler dostum olurdu
H-Kalıcı ittifaklar kurmak için uğraşırım birlikten kuvvet doğar çoğu zaman savaştan kaçınırdım
I-Hedeflerim asla değişmez ancak hedefime ulaşırken ki fikirlerim değişir edindiğim tecrübeler boşa değil
İ-Hedeflerimin bi sınırı yok her zaman başka bi hedef bulabilirim ancak öldüğümde hedefime ulaşırım

yağmalayan bir korsan tayfası olmaz zorda kalana yardım ederiz( ace in tayfası gibi ) ama luffy gibi onlar için tayfamı ölüme sürüklemem
Cidden çok iyi olmuş :good: :sapkali:ama tek şahsi fikrim eleştiri anlamında söylemiyorum bence kaptan şart kimle ne kadar yakın olursan ol bi lider olmalı diye düşünüyorum:bilmem::)

Silinmiş Üye

1-Para için.
2-Yeni Dünya'da, çünkü orada haki daha yaygın ve öğrenmesi daha kolaydır.
3-Şeytan Meyvesi'nde uzmanlaşırdım. Paramecia tercih ederdim ki gelişimim açık olsun.
4-Güçlenene kadar çalışırdım ve zamanı gelince büyük bir olay yapıp korsan olurdum.
5-Uzmanlık alanım rotacılık olurdu ki tek başıma her yeri gezebileyim.
6-Ne olduğumu ben de bilmezdim.
7-Tayfa yapmazdım. Tek başıma gezerdim.
8-Gerektiği yerde ittifak kurarım. İşim bitince hazinesini alıp g*tüne tekmeyi koyardım.
9-Sanırım bir raddeden sonra para önemini benim için yitirir. Her şeye korsan olduğum için sahip olurdum. Emin değilim.
10-Hedefimi tamamlarsam toplu katliama geçerim. Haklının hakkını alanı Allah'ına haklı bir yoldan kavuştururdum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık