Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünya Savaşı

Roger'lı WB'li ve Diğer 3 Yonkou'lu ekip Barcelona gibi aslında.Başlarında kimin olduğu önemli değil.Emir komuta olmasına bakmaksızın ezer geçer kanaatindeyim ben.

Beyler yanlış anlamayın ama çok dar bir pencereden bakıyorsunuz olaya. Yani asırların savaşçıları dirilecekken siz Wb ve Roger a takmışsınız kafayı ama onları bile veletten sayacak adamların olması çok yüksek bir olasılık. Yani Roger ve Wb nin çerez niyetine yenebileceği bir savaş bile olabilir bu bence bu kadar bağlı kalmayın bu 2 adama.

Smoker-san dk1 gol1 [ OP'de kim öldüki Edo Tensei olsun :D ]

Kendimce Tarafları yazıyorum :D

1. Denizciler - Schibukai - World Government - Cipher Pol - İmpel Down - Kelle Avcıları

2. Korsanlar - Yonkoular - Süper Novalar - Devrimciler - Suçlular [ Impel Down'dan kaçanlar Dağ haydutları felan ]

Sonuç Edo tensei olsun olması Korsanlar alır !

Denizciler + Schibukai = Yonkou [ 4 tane olarak alıyorum ]
WG = Korsanlar
CP + Kelle Avcıları = Süper Novalar
İmpel Down = Suçlular !

Ryner Lute

böyle bir dünyada yaşamak istemezdim, çünkü dünyanın yok olacağını düşünüyorum
çok önemli etkenler
robin+franky=antik silahlar
vegapunk kaba kuvvet bir yere kadar iyidir , savaşlarda strateji çok önemlidir
ama bir sürü ölmüş kişi çağırılacağına göre
roger, wb yi adam yerine koymayacak kadar güçlü bir sürü kişi olabilir
mesela wb den önce deprem meyvesine sahip kişiler ortaya gelse ve bu kişilerden bir kaç tam anlamıyla kaçık olsa ortada ne savaşacak yer kalır nede başka birşey
korsanlar tarafında
şimdiye kadar yonkou olmuş tüm kişiler ve tayfaları(ALLAH bilir kaç kişi yonkou oldu ve güçleri neydi)
tüm süpernovalar , tüm schibicka(adı herneyse yazamadım...)
şimdiye kadar yaşamış tüm korsanlar
korsanlar tarafının en büyük dezavantajı : korsanlar diger korsanları pek takmaz ve bu birliğin bir lideri olacağını sanmıyorum herkes kafasına göre hareket eder

denizciler
kong (nasıl bir gücü var hiç bir fikrimiz yok)
şimdiye kadar ki tüm amiraller (bir amiralin gücünü açıklamaya gerek yok herhalde)
şimdiye kadar ki tüm yardımcı amiraller , kaptanlar tegmenler vs...

sonuç mu 2 tarafta kazanamayabilir çünkü ortada bir dünya kalmayabilir...

Kuchiyose'si fazla olan kazanır :p Bu espriyi yapmam lazımdı :D Neyse bence de denizciler kazanır neden derseniz korsanların böyle büyük bir savaşta şansları yok. Düzen tertip sıfır. Bam güm kafa göz dalmakla olmaz o iş. Düzenli bir orduya sahip denizciler bozguna uğratırlar.
Zoro da Sol gözüyle Susano'o açsın tam olsun.:D
Denizciler kazanır bence.Teknoloji üstünlükleri var.
Teknoloji hiçbirşey Will of D herşeydir.İrade yeter baki.Teknolojide neymiş.Hem daha op de bazuka yokken Luffy tekniklerinde kullanıyor orası da ayrı bir olay.
Ben zaten denizciler alır yada korsanlar alır demiyorum daha doğrusu diyemiyorum. Çünkü edo tensei ile geri getirilen kişiler yaşarkenki güçleriyle geliyorlar. Düşünsene 50 tane yami yami no mi kullanıcısı olacak orada 100 tane gura gura kullanıcısı. Her iki taraftada aynı meyvelerden onlarca olacak. Oluşacak kaos dünyayı yok edebilecek seviyede olur. Bu arada Roger ve Wb yi tarafına alan kazanır diyenlere sesleniyorum. Binlerce yıllık tarih boyunca en güçlü iki kişi Roger ve Wb mi sanıyorsunuz ? Roger ve Wb yi dakika sürmeden indirecek düzinelerce adam yaşamış olabilir. Yani öyle bir durum olduki şu anda nelerin ortaya çıkabileceğini kestirmek imkansız.
Sorun şu.Yeniden dirilme olayı gerçekleşirse.Meyve güçleriyle mi doğacaklar yoksa onlarsız mı.Jenerasyondan jenerasyona akratıldığına göre meyveler tahminen onlarsız doğmaları daha mantıklı görünüyor.(Bence tabi)Ama wb için şu an da bir diriltme uygulanırsa tahminen meyveyle doğar.Tam dönüşüm gerçekleşmemiş.:D
Beyler yanlış anlamayın ama çok dar bir pencereden bakıyorsunuz olaya. Yani asırların savaşçıları dirilecekken siz Wb ve Roger a takmışsınız kafayı ama onları bile veletten sayacak adamların olması çok yüksek bir olasılık. Yani Roger ve Wb nin çerez niyetine yenebileceği bir savaş bile olabilir bu bence bu kadar bağlı kalmayın bu 2 adama.
Yapma Alu-kun.Bu 2 adamı veletten sayan adamlar çıkarsa artık.Düşünmek bile istemiyorum.God-mode olur.
diriltme yaratma meyvesi falan hangi taraftaysa o alır :D .
Roger ve Wg bu iki canavara karşı kim dayanır..Düşünmesi bile bu 2 karakterin bir arada olduğunu insanı ürkütüyor.
Enel-sama da Spaceylerle aydan dönüş yaptımı bak sen curcunaya.:D

rogerın ceset denizcilerde,wbninki korsanlarda ;) yinede denizcilerin organizasyon olayını,tüm dünya hükümetinide hesaba katarsak ve dna olayında denizcilerin baskın cıkmasıda cok büyük olasılık,sanırm devrimciler korsanların safına gecmezse dünya hükümeti ezer...
vegapunkın kendine özel dnadan ceset yapmıyacagı bile belli degil cell gibi:p

hatta devrimciler korsanların tarafına gecse bile dünya hükümeti kazanır diyorum:good:

Sorun şu.Yeniden dirilme olayı gerçekleşirse.Meyve güçleriyle mi doğacaklar yoksa onlarsız mı.Jenerasyondan jenerasyona akratıldığına göre meyveler tahminen onlarsız doğmaları daha mantıklı görünüyor.(Bence tabi)Ama wb için şu an da bir diriltme uygulanırsa tahminen meyveyle doğar.Tam dönüşüm gerçekleşmemiş.:D
Bence meyveleriyle doğacaklardır. Çünkü Edo tensei kişi öldükten hemen sonraki haliyle geri getiriyor anladığım kadarıyla ve Wb de gördükki öldüğü anda meyve gücü gitmiyor vücuttan zaman alıyor (belkide hiç gitmiyor) o yüzden meyveli geleceklerini düşünüyorum.
Yapma Alu-kun.Bu 2 adamı veletten sayan adamlar çıkarsa artık.Düşünmek bile istemiyorum.God-mode olur.
God mode değil Aris-chin :D Gerçekten asırlar boyunca yaşamış yüzlerde güçlü insan olcak ve bunlardan Roger be Wb yi yok sayacak güçte olanların olması çok olası.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık