Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Dünya Savaşı

Wb ve Ace'i korsanlarda Roger'ı denizcilerde saysak bile korsanlar anlaşabildiği sürece kazanacaklarını ama ben kafama eseni yaparım derlerse denizcilerin kazanacağını düşünüyorum

Roger'ın DNA'sı kolay,Ace'i henüz yeni gömdüler,Ace'den temin ederler DNA'yı.Roger'ı muhtemel korsanlar çağırır.Keza WB'yi de öyle.Diğer yonkouların,devrimcilerin,BB'nin (gerçi kendisi oldukça kaypak ne yapar pek tahminediliebilir değil),Kara Kral,Hasır Şapkalar (zaman atlaması sonrası)...
Naruto'yu izlemiyorum bu yüzden sorunu yanlış anlamış olabilir ama bu kadroya karşı Dünya hükümeti güçlerinin pek bir şansının olacağını sanmıyorum.

Roger neden denizcilerde onu anlamadım :D
Ee cesedi onlarda büyük ihtimal,sebep bu
Ben denizcilerin kazanacağını düşünüyorum bu mücadeleyi,korsanların bir düzen kurması çok zor fakat denizciler zaten sahip buna
hoş edo tensei de diriltilen kişinin emre karşı gelme gibi şansı var mı bilmiyorum ama eğer yoksa denizciler diyorum

denizciler her türlü daha üstün olur öncelikle roger garp sengoku gibi adamlar var.Ayrıca dünya hükümetinin geçmişinde roger tarzı adamlar olduğunu düşünüyorum

Bana göre Korsanlar kazanır öyle büyük bir savaşta korsanlar ne kadar mal olsada Bir Zirve toplantısı yapılır yonkoular tarafından böyle böyle izah edilir açıklanır. Sonrasında Devrimcilerde hükümeti yıkmak istediklerinden dolayı Korsanlara yardım eder. Denizcilerde ne kadar çok stratejik zekası olan insan olsada korsanlardada olur. Korsanlar alır diyorum ben.
Öncelikle konu süper onu söyliyim. Sana gelince Emre orada kaç tane Yonkou olur Allah bilir 30-40 ??? Yani belki sıfat olarak Yonkou olan 4 ama Yonkou gücünde geçmişten gelen hatta Roger ı cebinden çıkartacak adamlar orada olacak yani o kaos u toparlamak aşırı derecede zor kaldıki Edo tensei ile çağırılanlar kendilerini kontrol eden kişiye bağlı olarak hareket ediyorlar yani kısacası kimin kuklacısı daha zeki ise savaşı o kazanır.

Ee cesedi onlarda büyük ihtimal,sebep bu
Ben denizcilerin kazanacağını düşünüyorum bu mücadeleyi,korsanların bir düzen kurması çok zor fakat denizciler zaten sahip buna
hoş edo tensei de diriltilen kişinin emre karşı gelme gibi şansı var mı bilmiyorum ama eğer yoksa denizciler diyorum
Roger öleli nice zaman olmuş Kürşat.Ace var daha yeni gömülen,dipdiri DNA.

Rogerın cesedine ne oldu diye bir konu vardı yakın zamanda belki korsanlardan biri almıştır tayfasından birileri...Ace ve Wb nin gömüldüğü yeri Shanks ve Marco biliyor canlandırabilirler.

Korsanlar büyük ihtimal emir sorunu yaşar.Birlik ve beraberlik yapamazlar dolayısıyla organize'de olamazlar sonra benmi sana senmi bana.Genede kararım korsanlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık