Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 140 68.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 65 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    205
Şahsen dizideki Buggy karakteri çok iyi seçilmiş ama Buggy ile ilgili çok büyük hata yapmışlar adamın en büyük zayıf noktası ayakları idi bunu her okuyucu biliyor iken Netflix dizisinde ayakları olmadan sadece kafasıyla dünyayı gezmesi beni çok güldürdü. Çünkü o artık zayıf noktasız. Bir de Buggy'nin Alvida'yı felan ekibe almasını beklediydim ama dediğim gibi Netflix yeni bir evren yeni bir yol
Dizide ki en iyi oyuncu seçimlerinden biri olmuş Buggy, ben de beğendim baya. Son bölümde Alvida ile konuşuyorlardı zaten ekibe alacak belli ki.

Dizide ki en iyi oyuncu seçimlerinden biri olmuş Buggy, ben de beğendim baya. Son bölümde Alvida ile konuşuyorlardı zaten ekibe alacak belli ki.
Valla biz Garp'ı Cipher Pol arcından sonra görmüştük hatta dededen kaçışı da orada yaşamıştık o sahneyi alıp east blueya koymak hangi zekinin işi bilmiyorum.

Valla biz Garp'ı Cipher Pol arcından sonra görmüştük hatta dededen kaçışı da orada yaşamıştık o sahneyi alıp east blueya koymak hangi zekinin işi bilmiyorum.
Garp zaten başlı başına çok farklı olmuş bildiğimiz karakter gibi değil. İlk sezonda bu kadar yer kaplamasını sevemedim. O kaçış sahnesi fazla erken geldi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık