Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Dizi] One Piece (2023-)

Diziyi Beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 140 68.3%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 65 31.7%

• Kullanılan toplam oy
    205
netflix de çok kötü yapım gördük ama bu cidden aşırı kötü olmuş.Sanki mahalleden one piece fanı 3-5 velet toplanıp hadi dizi yapalım demişler gibi.

Koca op'nin arkasında niye büyük bir stüdyo değil de netflix var anlamadım zaten.naruto'yu lionsgate yapacak mesela.
Çözemedim gitti.Ellerinde muazzam bir malzeme var yaptıklarına bak.Aynısını amazon lord of the rings de yaşadık.one piece bu yapımda sjw olayını gözümüze gözümüze sokmalarını geçtim oyunculuklar rezalet.Silah zoruyla oynatmışlar gibi.

Öyle bir şey olmadı. :(

Sen o diziyi beğenmedin mi yaw? Diziye laf eden olduğu zaman engelliyordun sanki. :D
Seni daha önce uyardım ama sanırım algılama sorunun olduğu için kafan basmıyor.Beni alıntılama muhattap olma diyorum ama tükürüp attığım sakız gibi ayağımın altına yapışıp duruyorsun.Şu forumda ciddiyim tiksindiğim tek üyesin artık şunu anla.

çocuk şişkoyu önce aşağıladı sonra tokatladı sdfişglj
Şu dizi bir çok şey olabilir de sjw olması....

Seni daha önce uyardım ama sanırım algılama sorunun olduğu için kafan basmıyor.Beni alıntılama muhattap olma diyorum ama tükürüp attığım sakız gibi ayağımın altına yapışıp duruyorsun.Şu forumda ciddiyim tiksindiğim tek üyesin artık şunu anla.
Kendinle sürekli çelişiyorsun. Bir yazdığını diğeri tutmuyor. Patolojik bir mizantropiden muzdaripsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık