Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Manhwa çok severim bu kadar da övünülmüş,Yorumlara bakılırsa bende sun ken rock etkisi bırakacak gibi.
Cuma günü okumaya başlıyacağım teşekkürler.
sun ken rock sardıysa bu da sarar. sun ken rocktan daha güzel hatta. m.21,rai ve shinwoo favori üçlüm seride :D

sun ken rock sardıysa bu da sarar. sun ken rocktan daha güzel hatta. m.21,rai ve shinwoo favori üçlüm seride :D
Hayır şahsen beni o kadar sarmadı :D
Millet 2-3 günde güncele yetişirken ben 9.cu bölümde ara verdim.
Aynısıda Sun Ken Rock'da bana olmuştu sadece 1 gecede tüm ciltlerini bitirip üstüne 10 gün sonra 2.cikez bitirmiştim^^
Sanırım Ken Rockun tam aradığım konu,Çizim tarzından kaynaklanıyor benim için mangası one piece'den bile öndedir :)

kao.one

Aynısıda Sun Ken Rock'da bana olmuştu sadece 1 gecede tüm ciltlerini bitirip üstüne 10 gün sonra 2.cikez bitirmiştim^^
Sanırım Ken Rockun tam aradığım konu,Çizim tarzından kaynaklanıyor benim için mangası one piece'den bile öndedir :)
Sun Ken Rock da güzel ama bazı bölümleri bana göre iğrenç geldi.

Var öyle sahneleri evet.
Birazda cinsellik fazla onu azaltırsa mangaka iyi olur,Özellikle 70'ci bölümlere doğru çok arttırmıştı cinselliği üstelik saçma bir şekilde saçma saçma yersiz konularla,bıkkınlık vermişti^^

Var öyle sahneleri evet.
Birazda cinsellik fazla onu azaltırsa mangaka iyi olur,Özellikle 70'ci bölümlere doğru çok arttırmıştı cinselliği üstelik saçma bir şekilde saçma saçma yersiz konularla,bıkkınlık vermişti^^

Sun Ken Rock başkadır:D Adam acayip çiziyor şu ana kadar gördüğüm en güzel çizimler onda açık ara farkla hatta. Ama konu bakımından One Piece'e yaklaşamaz Op daha iyidir ama tercih meselesi tabi:) SKR'nin neden animesi yapılmıyor anlamış değilim o çizimlere ayak uyduramıcaklarındanmı yoksa Kore'de anime yasağımı var. Şu ana kadar 10 numara seriler okudum hepsi Kore'den ama bir tanesinin bile animesi yok adamlardaki amaç ne anlamış değilim.

zaten sun ken ın çizimlerine kimse kötü yorum yapamaz :D konu bakımından bence kötü demiştim zaten zevk meselesidir ama op den iyi demen biraz abartı olmus gibi :D ilk sun ken sonra noblesse okudum ama vampir olayı mafyadan daha ilgi cekici geldi :/ cinselligi azaltsalar biraz daha cidden 10 numara seri olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık