Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

kao.one

O zaman yaşam enerjiniz azalıyor dememişmiydi?Benim bildiğim bunlar uyuyunca yaşam enerjisi düzeliyor.:D(zaten adamlar vampirin kalitelisinden onların hiç ömrü kısalır mı?)
bence de zaten o kadar süre uyumuş kolay kolay kısalacağını sanmam :) Sadece vücudu dayanamıyor diye biliyorum ben

Arkadaş bu nasıl seri böyle? Bleach'e şükreder oldum. Zaten 5 sayfa bi sayı. Onunda yarısı boş resimden ibaret. Bundan sonra bleach'e poster gibi diyene direk dayarım bunu. Güzel konu var ama işlanişi çok kötü. Uzun zaman boyunca hiçbişey olmuyo sonra bi anda ortalık karışıyo. DA-5 muhabbeti varken diğer düşmanlardan da biraz bahsedilseydi, ulan bizden güçlüsü de var falan denilseydi şimdi gelecek düşmanlar sorun olmazdı. Aynısı jake'lerden sonra da oldu. Onlar ölmeden evvel suikast timinden muazzam güçlüler falan diyolardı sonra bi anda jake zaten çöptü diğer kızda suikast timinin en güçsüzüydü dediler. Sonra da-5 geldi onlarda çat diye kayboldu öldü gittiler. Şimdi gözlüklü eleman ve yanındaki iki camış düşmanlar olacak heralde. Rai'nin vampirlerin lord'u olduğunu 140. bölümde söylediler. Bu kadar yavş işleniş, nerdeyse hiçbi bilgi vermeden bu kadar süren bi hikaye çok ilginç. Haftalık takip etmek ızdırap olur. 142 bölümü okumak 4-5 saatimi almışken haftalık takip edilmez...

cagdas her mangada ayni sey olmuyormuki yw ? sonucta jake m21ler taniyordu jake m21 çöp diyordu şimdi jake ve marry de da5 i tanıyorlar adam bi üstünü en güçlü görüyor gibi bişey tam anlatamadım ama neyse. bleach çok kaliteli bir seri ama okadar güzel karakterler varken yazarı bozdu olayı resimler falan bişey anlatmıyor adam gibi ama noblesse de adam gayet doyurucu bölümler veriyor çizimlerde gayet hoş bence

cagdas her mangada ayni sey olmuyormuki yw ? sonucta jake m21ler taniyordu jake m21 çöp diyordu şimdi jake ve marry de da5 i tanıyorlar adam bi üstünü en güçlü görüyor gibi bişey tam anlatamadım ama neyse. bleach çok kaliteli bir seri ama okadar güzel karakterler varken yazarı bozdu olayı resimler falan bişey anlatmıyor adam gibi ama noblesse de adam gayet doyurucu bölümler veriyor çizimlerde gayet hoş bence
Çizimleri güzel, renkli oluşu da artısı ama ölene kadar hiç bahsetmeyip bi anda al yeni düşman demeleri saçma. OP'yi bu açıdan seviyorum. Bizimkiler shabondy'e ilk geldiklerinde millet gazetelerde ace'in haberini okuyodu. Bizim tayfa henüz arabasta'dayken ace ve BB olayını duyduk. Ama 200 bölüm sonra ancak karşılaştılar. Drum island'da gene BB'den bahsedildi. Shank WB karşılaşmasını gördükten baya bi zaman sonra savaş muhabbeti çıktı. Aralara yedirip ileride bak böyle bi hadise vardı diyo oda. Bleach'te bi düşman ölmeden diğeri gelmez ama en azından o düşmanın arc'ı uzun sürer. Bunda bi düşman var çok güçlü deniyo, sonra onlar ölüyo yeni gelenler onlardna daha güçlü deniyo sonra onlar da ölüyo...

O zaman yaşam enerjiniz azalıyor dememişmiydi?Benim bildiğim bunlar uyuyunca yaşam enerjisi düzeliyor.:D(zaten adamlar vampirin kalitelisinden onların hiç ömrü kısalır mı?)
adam 700 sene uyumuş daha ne uyucak yav güc kullanınca yaşam enerjisi azalıyor bide bu mührünü kırdı iyice azaldı o yüzden sakatlarda

Çizimleri güzel, renkli oluşu da artısı ama ölene kadar hiç bahsetmeyip bi anda al yeni düşman demeleri saçma. OP'yi bu açıdan seviyorum. Bizimkiler shabondy'e ilk geldiklerinde millet gazetelerde ace'in haberini okuyodu. Bizim tayfa henüz arabasta'dayken ace ve BB olayını duyduk. Ama 200 bölüm sonra ancak karşılaştılar. Drum island'da gene BB'den bahsedildi. Shank WB karşılaşmasını gördükten baya bi zaman sonra savaş muhabbeti çıktı. Aralara yedirip ileride bak böyle bi hadise vardı diyo oda. Bleach'te bi düşman ölmeden diğeri gelmez ama en azından o düşmanın arc'ı uzun sürer. Bunda bi düşman var çok güçlü deniyo, sonra onlar ölüyo yeni gelenler onlardna daha güçlü deniyo sonra onlar da ölüyo...
Noblessede böyle şeyler var aslında. Mesela Crombell. İlerisi için gösterilen önemli bir düşman. Ayrıca örgütün Elderlerinden bahsedildi. Soyluların organizasyonundan falan da bahsedildi. Yani Da5' ten falan çok daha güçlü rakipler olduğundan bahsedilmişti.

adam 700 sene uyumuş daha ne uyucak yav güc kullanınca yaşam enerjisi azalıyor bide bu mührünü kırdı iyice azaldı o yüzden sakatlarda
Serinin tamamını okudum ama hiç böyle bişeyden bahsedilmiyo. Mangaframe çevirileri hatalı değilse rai'nin yaşam enerjisi hakkında hiç kelam edilmedi. Mührü kırması rai'ye zarar vermiyo zaten kırmaktan kasıt tüm gücü kullanmaktı. Frankestein vaktiyle çok fazla deney yaptığı için güçlerinin tamamını kullanmasını yasaklamış. Bahsettiğiniz yerde yeni uyandınız böyle bi tekniği hemen kullanmamalıydınız dedi lee. Yoksa yaşam enerjisi yada ömrün azalmasından bahsetmedi. Ayrıca adam zaten ölümsüz nasıl ömrü azalbilir ki? Sonsuzdan kaç eksilterek yaşam süresini azaltıcan?

Noblessede böyle şeyler var aslında. Mesela Crombell. İlerisi için gösterilen önemli bir düşman. Ayrıca örgütün Elderlerinden bahsedildi. Soyluların organizasyonundan falan da bahsedildi. Yani Da5' ten falan çok daha güçlü rakipler olduğundan bahsedilmişti.
Soyluların organizasyonu hakkında bişey söylenmedi. Crombell evet geleceğe yönelik bi yatırım ama çok fazla üstü kapalı. Gücü ne? Amacı ne? Hiç bişey söylenmedi. Örgütün elderları da muhtemelen vampirler. Vampirlerin en hası bizim ana karakterimizken biraz havada kalan bi durum oluyo bahsedilmesi...

Noblesse kavramını tam olarak açıklanması bile hangi düşmanın geleceğini değiştirmez. Gücü temsil ediyor rai bu yüzden kim gelse tokatlıyacak serinin imbası adam ama yok efendim kullanmayın yeni kalktınız falan bahaneleriyle frankstein biraz öne çıkartılıyor bu da gayet normal bir yerden sonra rai'nin haraketleri de bıkkınlık vermeye başlayabilirdi. Uzun lafın kısası zaten denk rakip deniliyor,kolay yeniliyor,yerine gelen rakip öncekine böcek muamelesi yapıyor sonra oda yeniliyor muhabbetinin bahanesi rai'nin seride kim gelse tokatlıyacak olması adam sarayı bastı kimse kılını kıpırtamadı ki bu da ne kadar imba olduğunun kanıtı.

Serinin tamamını okudum ama hiç böyle bişeyden bahsedilmiyo. Mangaframe çevirileri hatalı değilse rai'nin yaşam enerjisi hakkında hiç kelam edilmedi. Mührü kırması rai'ye zarar vermiyo zaten kırmaktan kasıt tüm gücü kullanmaktı. Frankestein vaktiyle çok fazla deney yaptığı için güçlerinin tamamını kullanmasını yasaklamış. Bahsettiğiniz yerde yeni uyandınız böyle bi tekniği hemen kullanmamalıydınız dedi lee. Yoksa yaşam enerjisi yada ömrün azalmasından bahsetmedi. Ayrıca adam zaten ölümsüz nasıl ömrü azalbilir ki? Sonsuzdan kaç eksilterek yaşam süresini azaltıcan?
çagdaş serinin son sayılardan bahsediyorlar sanırım(clan baskanı falan yazmıslar spo olmasın diye okumadım tam :p).mangaframe 142 ye kadar çevirdi dedigin gibi daha öyle bişeyden bahsedilmedi.

elderlerin 1.numarası werewolfların lideri olma ihtimali var(bence).frankenstein azcık bahsetmişti werewolflardan(bir seride vampir ve kurtadam varsa,en büyük vsler bunların liderleri arasında oluyor)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık