Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Noblesse

Rain

Bence iyi oldu bu bölüm ; Rai iyi bir sahne daha görmek güzel olacak.

o iki eleman karıkocamı tam anlamadım onların durumunu onlarda raiyi savunmasız sanıyorlar :) bu mangalarda en çok sevdiğim nokta güçsüz sanılırda sonrada hayretler içinde bırakırsınya milleti şimdi o iki kişinin olacağı gibi böyle sahneleri çok seviyorum :)

Karakterler fazla cool ama şu saçma nakama olayları çok sıkıyor insanı birde iki arc oldu sanırım hep aynı tarz çocuklar kaçırılıyor vampirler çocukları kurtarıyor :S

o iki eleman karıkocamı tam anlamadım onların durumunu onlarda raiyi savunmasız sanıyorlar :) bu mangalarda en çok sevdiğim nokta güçsüz sanılırda sonrada hayretler içinde bırakırsınya milleti şimdi o iki kişinin olacağı gibi böyle sahneleri çok seviyorum :)
Devletin 2 elemanı evet karı koca ama şunu unutmayın rai gücünü kullanamaz çok fazla çünkü kullanırsa ömrü kısalır

kao.one

Devletin 2 elemanı evet karı koca ama şunu unutmayın rai gücünü kullanamaz çok fazla çünkü kullanırsa ömrü kısalır
ömrünün kısaldığı nerede geçti ben pek hatırlamıyorum sadece çok fazla güç kullanınca vücudu kaldırmıyor diye biliyorum

@yummy gayet iyi anladım ama çok sıkıcı olmaya başladı belli bir yerden sonra örgüt asillere ulaşmak için çocukları kaçırıyor o turuncu saçlı eleman diğerlerini koruyor dayak yiyor sonra asiller geliyor diz çök diyor felan filan tüm bölümleri okudum şahsi fikrim çok kötü bir seri hellsingin çakması gibi :)

ömrünün kısaldığı nerede geçti ben pek hatırlamıyorum sadece çok fazla güç kullanınca vücudu kaldırmıyor diye biliyorum
Clan başkanıyla savaşırken mührünü açmıştı ya o zmn ömrü ciddi derecede kısalmıştı o yüzden efendim siz gücünüzü kullanmayın deyim duruyor okul başkanı

Clan başkanıyla savaşırken mührünü açmıştı ya o zmn ömrü ciddi derecede kısalmıştı o yüzden efendim siz gücünüzü kullanmayın deyim duruyor okul başkanı
O zaman yaşam enerjiniz azalıyor dememişmiydi?Benim bildiğim bunlar uyuyunca yaşam enerjisi düzeliyor.:D(zaten adamlar vampirin kalitelisinden onların hiç ömrü kısalır mı?)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık