Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden Seviyorsunuz/Nefret Ediyorsunuz?

Niye öyle 3 kişi birden mesaj yazmışız komik olmuş :D

Franky'e biraz zor alışmıştım Ussop'a yaptıklarından ve yeni görünümünden sonra ama alıştım sonunda.
Luffy ve Zoro'yu ise diğerlerine oranla biraz daha severim özgürlükleri hep çekici gelmiştir bana.

Wb'yi kalbinden bıçaklayan adam Wb'nin tayfasından değildi. Ek olarak Ussop seri için gayet gerekli bir karakter ki bunu Enies Lobby'de açıkça gördük. Şu an ki tayfaya olan desteği ise göz ardı edilemez bence biraz yüzeysel düşünüyorsun bu konuda.

Edit: Yanlış anlama sevmemene hiçbir sözüm yok.
Bende sabahtan beri wbnin tayfasını tarıyorum :) aslında tam olarak yaptıgı işi kastetmiştim.Daha demin Luffy vs Usoppu izledim.Biraz galeyana geldim :) ama ölmesini isterdim.:oleyo2: Dolu bir karakter olsa bile :D

Soytarii26

Ha tamam orasıı. Ben de tayfaya katıldıktan sonra öyle bi olay olmadı diye düşünüyordum tayfaya katılmadan öncesi hiç gelmedi aklıma. Teşekkürler :)

luffy:salak komik ciddi olduğu zaman akıllı genelde aklı bir karış havada ...keratayı severim :D :oleyo2:

zoro:zoro fanlarından dolayı biraz soğuduğum bir karakter :artiz:

sanji:her zaman luffy den sonra favori karakterimdir sapıklığımı desin çapkınlığı mı dersin karizması mı dersin say say bitmez op de luffy le beraber en çok sevdiğim karakterdir :D :ehe:

nami usopp franki brook chopper bunlarıda severim :)

robin: pek fazla bir söze gerek yok özellikle Strong World filminde daha ayrı bir çekimi vardı :D

Usopp: Seriye ve tayfaya katkısı gayet yüksek. Usoppa özellikle seriyi ikinci kez izlediğimde alışmıştım en sevdiğim karakterlerden birini aldı. Ayrıca stratejik dövüşü ve yeri geldiğinde sorumluluk özelliği yabana atılmaz. Enies Lobby ve Thriller Bark da zaten önemini gördük. 2 yıl aradan sonrada tam supporter olmuş.

Luffy: Diyecek kelime yok Luffy sevmeyen one piece izleyicisi varmıdır bilmem

Franky: Geç ısındım ama çılgın tavırlarıyla sevilen karakter.

Brook: Seride beni en çok güldüren karakter.

Chopper: 2 yıldan sora tayfayı tanımayınca bi fena ayar olmuştum ama antipatim geçti.

Nami: Sevmem açık net :)

Robin: Bizim tayfaya pek gitmesede ne severim ne sevmem.

Zoro: Adamın dibidir başka lafa gerek yok.

Sanji: Çok sevdiğimi bi karakter değildir sanırım Oda yüzünden :)

luffy:Bu adam sevilmez mi diyesim var :D adamın her huyunu seviyorum salaklık bir karektere bu kadar yakışır :D Favori karekterlerimdendir
Zoro: Zaman atlamasından önceki halini daha çok severim ama genel olarak tayfaya belli etmediği sevgisi ve değeri çok hoşuma gider
Sanji:zaman atlamasından sonra abazalıkları sıksada imajı,zekası ve dövüş stili ile sevdiğim karekterdir ayrıca fanı olmasamda favori karekterlerimdendir
chopper:Severim ama görünüşte tayfaya tek yakıştırmadığım karekterdir ve aşırı saflığından nefret ederim
ussopp:Çoğu kişinin sevmediği ama benim nedensiz bir sempati duydgum karekterlerdendir tayfanın neşe kaynağı olmasını severim ama water 7 de luffye kafa tuttuğunda baya sövmüştüm :D
Nami: sinsiliğni sevdiğim karekterlerden sevmediğim pek huyu yok
Robin: Duruşu ve hanımefendiliği.. Onunda zoro gibi tayfaya belli etmediği sevgisi ve verdiği değeri çok tutarım
Franky:Her şeyiyle sevdiğim karekterlerden komikliğine ve supaaa demesine hayranım :D
Brook: Tayfanın cem yılmazı çok gülerim esprilerine :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık