Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden Seviyorsunuz/Nefret Ediyorsunuz?

Sevmediklerim

Chooper:Ren geyigi oldugu için bi gıcıklığım var.

Nami: Luffynin dövemeyecegi tek karakter oldugu için :D

Usopp: Karasakala benzetiyorum o yüzden :D İlerde tayfaya bişey yapacak gibi geliyor bana

Sevdiklerim

Zoro: karizması dayanıklılıgı ve irade gücü

Luffy: irade gücü sinirlenince eriyorum :respect:

Sanji: karizma, sigara, düşünce şekli, elbiseleri kaşları saçı ve sakalı ona tüyü de denebilir :D (Biraz abartmış olabilirim.)

Kalanlar arada kalanlar

Luffy: komikliklerine bitiyorum hele saflığıyla ya da usoppla yaptığı kombolar bknz: kartopu savaşı
ama hiçbir şey kuja adasındayken gözümden yaş getirene kadar gülmemle yarışamaz

Zoro: fanlarından bana sevmeye yer kalmadığı için sevmiyorum. itachiyi de aynı nedenden sevmiyorum ya fanlarında ya bende bir sorun var ama çokta umrumda değil hangisi olduğu

Nami: özellikle monster trio yu pataklamasına her daim gülmüşümdür. Bencilliğini sevmiyorum

Ussop: sonradan sempatim olan birisi. Başta sevmezdim neden sevmediğimi şu an hatırlamıyorum :D ama belki sağdan soldan duyduğum iyi yanlarıyla -anime manga aleminde dövüş tarzının eşi benzeri yok, en olmadık yerde karizmayı yerden göklere çıkarması "arkadaşlarının hayallerine gülündüğü zaman"- sempatim oldu. Ha birde luffy le olan komedi komboları

Sanji: tayfadaki en karizmatik karakterdir kendisi. meyvedir, silahtır kullanmaz ağzında sigarası hiç eksik olmaz. Hatta deniz altı giysisinde bile ağzında sigara olması onu Türk olmaya en yakın karakter yaptığı için severim kendisini :D moster trio daki en akıllı adamdır.

Chopper: aslında seslendirenine hastayım kendisi sevimli olması dışında olsa da olur olmasa da olur bir karakter

Robin: robin, ne diyeyim robin hakkında bilmiyorum. İlk gülüşüne vurulmuştum. ODA-sensei saolsun tayfaya katıp bilmeden bana kıyak geçmiştir. Neden sevdiğim hakkında şu diyebileceğim bir şey yok ilk görüşte vuruldum sonra gitgide sevgim arttı :D tuhaf geliyor hayali bir karaktere bu kadar ilgi duymam ve nedenini bile bilmemem :D

Franky: tayfadaki hala ısınamadığım tek karakter.

Brook: tayfada çeşitlilik bakımından sevdim kendisini. Delikanlı biridir kanı olmamasına rağmen yohohoho

Usopp , Zoro'yu geçsin ondan sonra bir şeyler düşünür.Daha önceden bir gıcıklığı vardı zaten Zoro'nun.
Aslında Zoroyu geçmesine gerek yok diye düşünüyorum.Şu WB'yi kalbinden bıçaklayan adam gibi (ismini unutum) olabilir.Usopp u oda
niye hala tutuyor anlamadım çok boş bir karakter :artiz: ama Oda ona bi kılıf bulur ;)

Aslında Zoroyu geçmesine gerek yok diye düşünüyorum.Şu WB'yi kalbinden bıçaklayan adam gibi (ismini unutum) olabilir.Usopp u oda
niye hala tutuyor anlamadım çok boş bir karakter :artiz: ama Oda ona bi kılıf bulur ;)
Hiçbişey yapmasa bile tayfadaki varlığı,arkadaşlığı güldürmesi ağlatması Luffy ile kanka gibi takılması tayfadakilerin eğlenmesine katkıda bulunması ve onları mutlu etmesi yeterli bi sebeptir böyle bi karakterin var olması için. Çok sallanıyor Usopp'a sanki kendini millete sevdirmeye çalışan bi karakter

Wb'yi kalbinden bıçaklayan adam Wb'nin tayfasından değildi. Ek olarak Ussop seri için gayet gerekli bir karakter ki bunu Enies Lobby'de açıkça gördük. Şu an ki tayfaya olan desteği ise göz ardı edilemez bence biraz yüzeysel düşünüyorsun bu konuda.

Edit: Yanlış anlama sevmemene hiçbir sözüm yok.

Soytarii26

Robin hala tayfadaysa Usopp'a borçludur bunu. O kadar da boş bi karakter değil yani

Edit: frtztrk de hemen hemen benle aynı şeyleri saniyeler önce söylemiş. Tühh yavaş kaldım :D

Robin: robin, ne diyeyim robin hakkında bilmiyorum. İlk gülüşüne vurulmuştum. ODA-sensei saolsun tayfaya katıp bilmeden bana kıyak geçmiştir. Neden sevdiğim hakkında şu diyebileceğim bir şey yok ilk görüşte vuruldum sonra gitgide sevgim arttı :D tuhaf geliyor hayali bir karaktere bu kadar ilgi duymam ve nedenini bile bilmemem :D
Bende :D :utan:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık