Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Neden Seviyorsunuz/Nefret Ediyorsunuz?

evet beyler aklıma böyle bir konu geldi bizim tayfa üyelerini neden seviyorsunuz/sevmiyorsunuz tek tek belirtirseniz iyi olur

Luffy: Zekası yüzünden ve o ciddi hali hoşuma gittiği için seviyorum

Zoro: Kaptanına sonuna kadar sadık olduğu ve birazda deli olduğu için seviyorum

Nami: Para için herşeyi yapabilecek biri olduğu için SEVMİYORUM

Ussop: Korkaklığıyla güldürdüğü için seviyorum

Sanji: (hangi birini sayayım) Karizmatik yakışıklı ve abaza olduğu için :D

Chopper: Ussopla aynı ve Hilulukla olan hikayesi için

Robin: Asla Nami gibi bağırıp (animede naminin suratı sinirli oluncaki hali) birilerine vurmadığı için ve sürekli gülümsediği seviyorum :oleyo2:

Franky: Dansı ve değişikliği için seviyorum

Brook: Esprileri için seviyorum :oleyo2:

Sıra sizde

Robin-nefret ediyorum eski halinden daha bi ayrı nefret ediyorum
Chooper-çakma pokemon tayfayı çocuk parkına çevirdi biri öldürsün diye her gece dua ederim
Usopp-burnunu sevmiyorum korkaklığıyla tayfayı rezil eden karakter
Nami-gideri var kalsın
Sanji-adamımdır tayfaya çok yakışıyor kara bacaklarıyla
Zoro-bu reyizdir
Luffy-olmassa olmaz
Brook-2y sonrası sevdim başta sevmezdim
Franky-iyi adamdır bluenooya koyduğu postayla gözüme girmişti

Robin-nefret ediyorum eski halinden daha bi ayrı nefret ediyorum
Chooper-çakma pokemon tayfayı çocuk parkına çevirdi biri öldürsün diye her gece dua ederim
Usopp-burnunu sevmiyorum korkaklığıyla tayfayı rezil eden karakter
Nami-gideri var kalsın
Sanji-adamımdır tayfaya çok yakışıyor kara bacaklarıyla
Zoro-bu reyizdir
Luffy-olmassa olmaz
Brook-2y sonrası sevdim başta sevmezdim
Franky-iyi adamdır bluenooya koyduğu postayla gözüme girmişti
robinden neden nefret ettiğini sölermisin?

Uzun uzun övmeyi pek sevmiyorum şahsen,belirli 1-2 cümle içinde karakterleri sıkıştırmak da istemiyorum.Ama 1-2 kelam edeyim senin için,
Luffy:Çok iyi,fazla iyi,çok saf bazen çok akıllı,sempatik,komik,kızdığı zaman gaza gelmesi bazen beni de gaza getirir(Lucci vs)
Zoro:Favori karakterim,bütün özelliklerini seviyorum,ister kötü olsun ister iyi fark etmez.Her zaman 1 numara:good:
Nami:Güzelliği ve en baştan beri Tayfadan biri olduğu için seviyorum,hareketleri tamamen sempatik geliyor bana.Kedi canını senin..

Diğerlerinden de nefret etmiyorum.

Uzun uzun övmeyi pek sevmiyorum şahsen,belirli 1-2 cümle içinde karakterleri sıkıştırmak da istemiyorum.Ama 1-2 kelam edeyim senin için,
Luffy:Çok iyi,fazla iyi,çok saf bazen çok akıllı,sempatik,komik,kızdığı zaman gaza gelmesi bazen beni de gaza getirir(Lucci vs)
Zoro:Favori karakterim,bütün özelliklerini seviyorum,ister kötü olsun ister iyi fark etmez.Her zaman 1 numara:good:
Nami:Güzelliği ve en baştan beri Tayfadan biri olduğu için seviyorum,hareketleri tamamen sempatik geliyor bana.Kedi canını senin..

Diğerlerinden de nefret etmiyorum.
zamanın yok galiba neyse canın sağolsun

Güzelliğini değil :D özelliğini :utan: belkide biraz güzelliğini :utan:

Zoro : Sevmek için bir nedene ihtiyaç duymadığım adam
Luffy : Normalde salak ama savaşlarda gösterdiği zeka pırıltıları hoşuma gidiyor
Sanji : Çok fazla sevmem. Ama yinede seviyorum.
Nami : Hava olaylarını bilmesi gibi doğustan gelen yeteneği sayesinde bunuda seviyorum.
Brook : Tayfada şakalarını sevdiğim tek kişi.
Chopper-Usopp-Robin-Franky : Bunlar ölsede fark etmez benim için keske ölse 1-2 si

Luffy : Arkadaşlarına sadık , komik ve saf olduğu için seviyorum ama bazen çok ukala olabiliyor.Orada '' Hadi Zoro bir Asura..bitsin işi! '' derim.

Zoro : Karizma , güçlü ve tam bir nakama.Kötü özelliği görmedim ya da gözlerim görmüyor o özellikleri :flaugh:

Sanji : Yakışıklı , çapkın ve pekmezi bitmeyen genç.Aşırı çapkın olması başına dert olacak.

Usopp : Korkak ve ağlak olduğu için sevmezdim ama eski korkusu kalmamış gibi.

Chopper : Bir sesi yüzünden severim bu Chooper'ı.Sevmediğim yanı pek yok.

Bu 5'liden gerisiyle pek ilgilenmiyorum.Tabi Nami ve Robin ile ilgileniyorum ama başka o.

Soytarii26

Luffy: Gerizekalı olduğu için güldürdüğü için kendini çok güzel sevdirdiği için seviyorum :D
Zoro: Psikopatlığı sadakati ve ek olarak "Nanimo wakatta" repliğinin sahibi olduğu için seviyorum
Nami: ..? Seviyorum çünkü o olmasa Sanji tayfaya katılmayacaktı :D
Usopp: Bu adamı korkak olduğu için bi de 8000 takipçisi olduğu için seviyorum (Sevmiyorum desem linç ederler :oleyo:)
Sanji: Karizmasından tut dövüş stiline her türlü özelliğinden dolayı seviyorum
Chopper: Biri övdüğünde yaptığı hareketlerden dolayı seviyorum :D
Robin: Sürekli gülümseyen yüzü psikopat tavırları ve Enies Lobby sahneleri yüzünden seviyorum
Franky: Sırf "Suuuupaaa" dediği için bile seviyorum ama yetmez. Sapık olduğu için DON'la gezdiği için cyborg olduğu için süper olduğu için ayrıcaa Thor'un da dediği gibi Blueno'ya koyduğu o posta için çok severim kendisini.
Brook: Geçmişiyle gözlerimi doldurmuştur ayrıcaa Luffy'nin sürekli istediği müzisyen olmasından dolayı bile severim. Sapık olması da sevmem için yeterli aslında :D (Franky kadın olsaydı eminim çok iyi anlaşırlardı :oleyo2:)

Severim ben tayfayı ya sevmesem izlemezdim zaten heralde :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık