Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Nick Nurse çeyrek sonu Kawhi'ı ekstradan bi dinlendireyim dedi, hemen ağzının üstüne seriyi yedi. Eee bu seviyede işler böyle hoca.

Playoff'lar başlarken aklımdaki en büyük soru işareti Bucks'tı Budenholzer'dan dolayı. Bu adam normal sezonda aynı şekilde başarıyı Atlanta ile de yakalamıştı. Ama sonra noldu, bir şey olmadı. Yani normal sezon koçu mu acaba bu adam diye mesafeli durdum playoff başlarken. Sonra iki tur geçince he tamam dedim ama şimdi defosu tekrar ortaya çıktı. Meğer he tamam değilmiş. Antetekounmpo'yu kitledikleri gibi tıkandı takım hiçbir karşılık veremediler. Middleton da formsuz olunca takımı taşıyamadı ve patladılar.

Kaan Kural'ın dediği gibi bu adam çok iyi bi A planı koyup onu uygulayan bir koç. Ama sıkıntısı şu, esnekliği sıfır. Playofflar ise o esneklikten ibaret. Rakibine göre esneyemezsen G.State bile olsan tıkanırsın bir yerde. Bu seferki takım ve koçun A planı uyumu yüksekti o yüzden buraya kadar patlamadılar. Yani bi Mirotic'ten vazgeçip Ersan'a daha çok başvurman gerektiği ya da Hill ve Brogdon'a daha çok başvurup Bledsoe'yu daha çok oturtman gerektiğini anlayabilmesi için 5 maça ihtiyacı varsa bıraksın zaten. Ki bu altı üstü oyuncu seçimi. Antetekounmpo eksenli hücumları kitlendikten sonra zaten bir çözüm getirebilmiş değil. Adamın şutu yok şutu, bunu nasıl öngöremezsin ya tabi ki playofflarda kitlerler bu adamı.
Öyle bir şeyi de yaptırmaz bence Steve Kerr. Şu maça bakınca finallerde 4-0'dan başka bir şey göremiyorum şahsen.
Herif tırlatmış resmen ya internetten ona buna kendini savunmak nedir artık.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık