Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Hep derim, yeryüzündeki en vasat insanlar çoğunlukla Amerika'dadır diye. Şu herif mesela bu tarz insanlara güzel bi örnek :D Komedi ya.
"Normal Sezon" ödüllerini playoff performansı üzerinden değerlendiriyor. Öbürü açıklıyor bu bölye böyle diye, bana göre öyle değil diyor ahahaha.

Neyse ben bunu paylaşmak için gelmemiştim buraya :) Klay All-NBA takımlarına giremedi ya acaba bu Warriors'ın işine mi yarayacak yoksa bi kırılma noktası mı olacak çok merak ediyorum. Süper maksimum kontrat alma imkanı kalmamış oldu şimdi Klay'in. Bu vesileyle Golden State'te maaş boşluğu açılmış oldu tabi :) Diğer yandan belki de kalacaktı ama artık gitmeye karar verebilir. Durant zaten gider bence, herif değişik. Sosyal medyadan ona buna laf yetiştirmeye çalışıyor, belli ki de bu takım onsuz daha iyi diyenlere içerlemiş bayağı :) Neyse aman gitsin gitsin. Taraflı tarafsız herkesi gitmesinden yana herhalde. Ligin de G.State'in de tadını kaçırıyor. Ve Curry-Green ikilisiyle kalır takım, yine iş yapar tabi ama hanedanlık son bulur. Yan parçalar da hep yaşlandı :( Klay'in kalıp kalmama kararı çok kritik, inşallah bi maceraya yeltenmez de bu güzel takımı izlemeye devam ederiz. Splash Brothers ile birlikte.

Hep derim, yeryüzündeki en vasat insanlar çoğunlukla Amerika'dadır diye. Şu herif mesela bu tarz insanlara güzel bi örnek :D Komedi ya.
"Normal Sezon" ödüllerini playoff performansı üzerinden değerlendiriyor. Öbürü açıklıyor bu bölye böyle diye, bana göre öyle değil diyor ahahaha.
Hepsi mal bunların.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık