Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

NBA

Yok ya. Maksat polemik olsun. Yalnız içeride 3 kişi varken attığı 3 adımlar hiç estetik değil, onu diyebilirim. :(
Biraz yavaş çekim zorlama adımlamalar izliyoruz özellikle playoff'larda :D Doğru pek estetik değil ama onun dışında ligdeki en estetik oyunculardan biri bence. Ki genelde ana silahı atletizm olan oyuncular pek beni çekmez.

Biraz yavaş çekim zorlama adımlamalar izliyoruz özellikle playoff'larda :D Doğru pek estetik değil ama onun dışında ligdeki en estetik oyunculardan biri bence. Ki genelde ana silahı atletizm olan oyuncular pek beni çekmez.
Ben severim atletizm. Dediğin gibi onun dışında atletik epey.
Ante bu playoff performansına rağmen bu kadar övülüyorsa Kawhi GOAT ilan edilmeli.
Gods vs. Titans.

Sırf şu Drake sevimsizini görmemek için Bucks'ın finale çıkmasını istiyorum. Draymond da iyi giydirdi buna.

Lowry'nin ilk kez playoff'larda karakter gösterdiğini görüyorum. O da dahil takım Kawhi'ı izleye izleye kendinden utanıp oynamaya karar verdi resmen bu seriyle beraber. Pençe ilham kaynağı olup Toronto lanetini bile kırdı ya ne adam bea!

Lowry'nin ilk kez playoff'larda karakter gösterdiğini görüyorum. O da dahil takım Kawhi'ı izleye izleye kendinden utanıp oynamaya karar verdi resmen bu seriyle beraber. Pençe ilham kaynağı olup Toronto lanetini bile kırdı ya ne adam bea!
KD sakat, Kawhi ve Lowry formda o yüzden Warriors in 4.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 1, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık